IATA (ICAO) kód letiště
CXR (VVCR)
Aktuální počasí
? °C
Aktuální čas
18:43 (+5)
Vzdálenost od Prahy
9339 km

O letišti Nha Trang Cam Ranh

Nejnovější vietnamské letiště vzniklo asi 40 km jižně od oblíbené plážové a turistické destinace Nha Trang na jihu země, konkrétně ve městečku Cam Ranh. Nový terminál je přehledný a prostorný, i když v hlavní sezoně se občas tvoří dlouhé fronty na bezpečnostní kontrolu. Většina linek z letiště Cam Ranh vede po Vietnamu, do okolních zemí a Ruska.

Přes noc se terminál letiště zavírá.

Letenky

Na vzdory vzrůstající konkurenci na letišti Cam Ranh zůstávají letenky z Evropy velmi drahé, a to kolem 20.000 Kč nehledě na místo odletu. Vyplatí se proto využít linky do Hanoje nebo Ho Či Minova Města a odtud přeletět do Cam Ranh některou z nízkonákladových aerolinek (Jetstar, VietJetAir), případně po zemi (Ho Či Minovo Město je blíž než Hanoj). U tohoto způsobu cesty se lze vejít i do 15 až 16 tisíc korun za zpáteční letenku.

Inspirujte se akcemi na letenky do Nha Trangu, nebo využijte náš vyhledávač letenek a podívejte se na aktuální ceny. Porovnáváme nabídky více než 500 leteckých společností.

 

Doprava z/na letiště

Do Nha Trang

Letovisko Nha Trang je vzdáleno 30 až 40 km severním směrem. Lze využít klasických taxíků, které vyjdou zhruba na 350.000 dongů (cca 350 Kč), případně autobusu číslo 18 společnosti Dat Moi. Jízdenky koupíte ve stánku na zastávce (přímo před terminálem) nebo u průvodčího u autobusu. Jedna cesta vyjde na 50.000 dongů (50 Kč). Autobusy jezdí od 5:00 do 21:50 zhruba každou půl hodinu a cesta zabere 60 minut.

Do Cam Ranh

Do blízkého městečka Cam Ranh se dostanete taxíkem za zhruba 50.000 dongů (50 Kč).

Služby na letišti

Veřejnou wifi zdarma na letišti nechytnete.

Terminál je obsloužen jednou předraženou restaurací a pár duty free obchody. Rozhodně nepočítejte, že byste na letišti pořídili něco užitečného.

Bankomaty jsou dostupné v příletové hale.

Letiště v okolí

Odhalte naše tipy k dopravě, přestupům i letenkám na další nejbližší letiště v okolí:

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele