Průvodce letištěm

Letiště Danang

Chceš vědět, jak se dostat z letiště nebo mezi terminály?
Projdi si průvodce, který tě na letiště připraví
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +
Preferovaný dopravce
0 vybraných zrušit výběr Potvrdit

O letišti Danang

  • DAD (IATA)
  • VVDN (ICAO)
  • Vietnam

Třetí největší vietnamské letiště najdeme přesně uprostřed země a využijeme ho především pro cesty do oblíbených plážových destinací okolo Hue či Hoi An. Terminál prošel v posledních letech kompletní rekonstrukcí, je relativně malý, kompaktní a dobře značený. Letiště je umístěno takřka úplně ve městě necelé 2 kilometry od centra. 

Letiště obvykle zůstává otevřeno celou noc, minimálně v hlavní sezoně, kdy charterové lety přistávají i pozdě v noci.

8923 km
od Prahy
? °C
aktuální počasí
07:32 (+5 )
aktuální čas

Letenky

Letenky z Prahy do Da Nang jsou většinou na stejné nebo mírně vyšší cenové úrovni než do Hanoje nebo Ho Či Minova Města. Průměrně zaplatíme kolem 16.500 Kč a doba letu se celkem bude pohybovat okolo 25 hodin vzhledem k absenci přímému spojení kamkoliv do Evropy. Od prosince 2018 vede do Da Nangu nejrychlejší cesta z Prahy s Qatar Airways s jediným přestupem v Dauhá.

Vnitrostátní spoje pořídíme nejlevněji u nízkonákladovek Jetstar nebo VietJetAir – do Hanoje i HČMM vyjde zpáteční letenka mezi 2.000 a 3.000 Kč.

Inspirujte se akcemi na letenky do Danangu, nebo využijte náš vyhledávač letenek a podívejte se na aktuální ceny. Porovnáváme nabídky více než 500 leteckých společností.

Doprava z/na letiště

Do centra Da Nang dojdeme klidně pěšky, vzdálenost činí zhruba 2 kilometry. Nejlepší volbou bude taxi s cenou kolem 15.000 dongů (cca 15 Kč) na kilometr. Kyvadlové autobusy do městečka Hoi An odjíždějí od terminálu od 5:00 do cca 18:30 zhruba každých 30 až 60 minut s cenou kolem 5 USD. Levněji vyjde dojet taxíkem na autobusové nádraží a odtud jet běžným linkovým autobusem za cca 30.000 dongů (30 Kč).

Služby na letišti

Oficiální letištní wifi v terminálu není v provozu.

Moderní hala nabídne jen omezené a předražené občerstvovací schopnosti, žádné služby navíc (úschovna zavazadel, apod.) nejsou dostupné.

Letiště v okolí

Odhalte naše tipy k dopravě, přestupům i letenkám na další nejbližší letiště v okolí:

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)