IATA (ICAO) kód letiště
RNS (LFRN)
Aktuální počasí
? °C
Aktuální čas
05:32
Vzdálenost od Prahy
1184 km

O letišti Rennes Saint-Jacques

Malé regionální letiště Rennes-Saint-Jacques leží 6 km jihozápadně od města Rennes a obsluhuje na desítku linek převážně ve Francii a Velké Británii.

Letenky

Letenky do Rennes zakoupíte s jedním přestupem v Paříži s Air France nebo v Lyonu s aerolinkou HOP!. Ceny se pohybují okolo 7.000 Kč za zpáteční letenku.

V současné době lze využít levnější variantu skrze leteckou společnost FlyBe, která nabízí zpáteční letenky s přestupem v anglickém Southendu z Prahy do Rennes za méně jak 4.000 Kč.

Inspirujte se akcemi na letenky do Rennes, nebo využijte náš vyhledávač letenek a podívejte se na aktuální ceny. Porovnáváme nabídky více než 500 leteckých společností.

Doprava z/na letiště

Autobusovou zastávku Aire Libre Aéroport najdete 300 metrů od terminálu na hlavní silnici. Po výstupu z terminálu se vydejte doleva a pokračujte, dokud zastávku za kruhovým objezdem neuvidíte.

Autobus č. 57 jezdí do centra Rennes každých 20 minut mimo neděli, kdy jede vždy v celou. Autobusovou jízdenku zakoupíte u řidiče za 1,50 € a platí 60 minut pro celou městskou dopravu, přičemž samotná jízda na Republique station trvá asi 20 minut.

Služby na letišti

Bezplatná wifi síť je dostupná přes VINCI Airports wifi hotspot po celém letišti.

Letiště v okolí

Odhalte naše tipy k dopravě, přestupům i letenkám na další nejbližší letiště v okolí:

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Avatar uživatele
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před 5 lety
Navrhni úpravu