Legoland

Akční ceny z Prahy do středního Dánska. Letenky od 310 Kč

2 komentáře
2019-04-26T14:18:55+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Na krátký výlet napříč krajinou středního Dánska i s návštěvou místní největší atrakce – originálního Legolandu, se můžete vypravit v průběhu května. Akční letenky s Ryanairem vás zavedou z Prahy na letiště Billund, které najdete zhruba 2 km od Legolandu přímo uprostřed Jutského poloostrova. 

Vzhledem k velmi drahému ubytování v bezprostřední blízkosti Legolandu a naopak levným autopůjčovnám přímo na letišti pojměte cestu spíš jako malý roadtrip po dánském venkově s návštěvou barevných vesniček, historických městeček Ribe nebo Kolding a samozřejmě i návštěvou samotného Legolandu. Například třídenní půjčení auta u renomovaných společností Europcar či Alamo vyjde v rozmezí 1.500 až 1.800 Kč, viz srovnání nabídek.

Půjčením auta se zbavíte závislosti na ubytování v blízkosti atrakcí a můžete vybírat z levnějších nabídek v širokém okolí – především na platformě Airbnb seženete bydlení za noc v průměru kolem 1.350 Kč pro dva, lze ale i levněji. Zkontrolujte ale i nabídky na booking.com, i tam lze na menších vesnicích najít slušné ceny kolem 1.500 Kč za noc pro dva.

Nejlevnější zpáteční letenky za 310 Kč pořídíte na pár termínů na začátku května, ve zbytku měsíce však můžete letět za stále skvělých 544 Kč.

PRG/Praha
BLL/Billund
Zpáteční letenky
1.5 hodin letu (přímý let)
  • Ušetříš až 69 % oproti obvyklé ceně 1 000 Kč
  • Hledej v období Květen
  • Čeká tě přestup na letišti Přímé lety z Prahy na letiště Billund
  • Poletíš s aeroliniemi Ryanair
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně malé příruční zavazadlo velikosti 40 x 25 x 20 cm. Klasický větší příručák + menší zavazadlo za 200 Kč jedním směrem.

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Billund.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2019-04-26T14:00:43+02:00

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce