Kirkjufell

Babí léto na Islandu z Drážďan a Norimberku včetně odbaveného zavazadla. Letenky od 2 560 Kč

2 komentáře
2017-09-09T07:38:23+02:00

O akci

S letenkami na Island se letos doslova roztrhl pytel, z Prahy můžete k cestám do země ohně a ledu dokonce vybírat ze dvou možností, avšak ty nejlevnější letenky momentálně pořídíte spíše na období hluboké islandské zimy.

Chcete-li na Island vyrazit ještě teď v září, nenechte se dlouho pobízet a berte útokem rezervační systém německé Germanie, která prodává zpáteční letenky z nedalekých Drážďan jen za 98 euro, tedy 2.560 Kč. Pokud to máte blíže do Norimberka, letenky jsou za stejnou cenu. Za tuto cenu si v následujících týdnech z Prahy zaletíte jen velmi těžko.

Neopomenutelným benefitem je také to, že cena již zahrnuje bezplatnou přepravu odbaveného zavazadla do 20 kg, příruční je samozřejmostí. Malé občerstvení během letu včetně nealkoholických nápojů je také zdarma.

Mimosezónní období na Islandu nahrává také nízkým cenám pronájmů aut a ubytovacích kapacit, po kterých už není tak vysoká poptávka.

  • Ušetříš až 50 % oproti obvyklé ceně 5 120 Kč
  • Hledej v období zaří a říjen
  • Poletíš s aeroliniemi Poletíte s leteckou společností Germania
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je 1 ks odbavené do 20 kg + příruční standardních rozměrů a maximální hmotnosti 6 kg
DRS/Drážďany
KEF/Reykjavík
Zpáteční letenky
4 hodin letu (přímý let)
NUE/Norimberk
KEF/Reykjavík
Zpáteční letenky
4 hodin letu (přímý let)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Drážďany, letiště Keflavík–Reykjavík, letiště Norimberk.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2017-09-09T06:26:33+02:00

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Vendula
před 5 lety

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda se dá na letišti "přespat"? Přílet z Norimberku je v 1:30, tak bychom si trochu odpočinuli přímo na letišti a pro auto apod. se vydali až ráno...popř. půjčovny aut fungují i v noci? Díky moc, super akce! ;)

Avatar uživatele
Bára
před 5 lety

Díky moc za tip, letíme na 4 dny koncem září, vůbec jsme to na letošek neplánovali! Sice za mírně vyšší cenu (dýl jsme váhali), ale pořád za krásných 6790 ve třech i s miminkem :)

Další akce