First-minute: Barcelona nebo Kanárské ostrovy z Prahy. Letenky od 1 419 Kč

Akci sepsal David Eiselt
2024-03-25T08:15:00+01:00 1 komentář
Barcelona – Park Gueli -53 %

O akci

Výhodné ceny letenek z Prahy do katalánského města Barcelony zakoupíte v průběhu zimních měsíců v příštím roce. Od ledna do března najdete spoustu zpátečních letenek za 56 EUR na osobu.

Letenky můžete zakoupit nejen do Barcelony, ale s garantovaným přestupem klidně na libovolný ostrov z Kanárů. Cena zpáteční letenek se pohybuje okolo 120 EUR, nejlevněji pak na Gran Canarii za 112 EUR.

Letenky zakoupíte na stránkách vueling.com. V ceně je malé příruční zavazadlo, viz zavazadla u Vueling.

Před cestou

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Barcelona.

Tento článek může obsahovat affiliate odkazy, ze kterých může náš redakční tým získat provizi, pokud na odkaz kliknete. Viz naše stránka s Reklamními zásadami.

Hlídač akčních letenek

Nejlepší nabídky vydrží zpravidla jen pár hodin. Dáme ti vědět ihned, jakmile se objeví

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce