Martinik

Karibský Martinik z Prahy přes Paříž v hlavní sezoně. Letenky od 8 624 Kč

10 komentářů
2019-05-13T15:34:30+02:00

O akci

Oblíbené low-cost letenky společnosti Level z Paříže do „francouzského“ Karibiku jsou zpět, a to i na spoustu termínů přes hlavní sezonu, tedy během zimy. Zpáteční letenka z pařížského letiště Orly do města Fort de France na ostrově Martinik vyjde na 218 EUR, podobně jako na sousední Guadeloupe (Pointe-a-Pitre), u kterého je však termínů výrazně méně a špatně navazují na lety ze střední Evropy.

Oproti minulým rokům nevychází přípoje s leteckou společností Transavia z Prahy přímo na letiště Orly bez toho, abychom museli v obou směrech nocovat v Paříži. Ideálně tedy zvolte lety ČSA na letiště Charlese de Gaullea. Návaznost k letům na/z Martiniku je dobrá. Z Prahy poletíte v 7:10 ráno, let v Paříži přistane v 9:00. Linka Levelu z letiště Orly odlétá ten samý den v 15:55. Na zpáteční cestě odletíte z Martiniku večer, na letišti Orly dosednete v 11:20 dopoledne druhý den. Let ČSA z letiště Charlese de Gaullea pak odlétá ve 20:10, což je opět více než dostatek času na přesun.

Lety navazují vždy ve středu a pátek (při cestě zpět nezapomeňte, že spoj do Paříže přistane až o den později, z Paříže domů tedy kupujte lety ve čtvrtek nebo sobotu). Nejlevnější přískok s ČSA za 2.049 Kč pořídíte během ledna, zatímco v listopadu a prosinci je cena o 200 Kč draží. Výhodnější akce z Prahy do Paříže tak, aby navazovaly na lety do Karibiku, nelze očekávat. 

A na závěr je do finální ceny nutné zakalkulovat přesun mezi letišti Orly a CDG. Spojení přímým autobusem Le Bus Direct vyjde na 37 EUR při koupi zpáteční jízdenky.

Celkové náklady na cestu z Prahy přes Paříž na Martinik dosáhnou cenovky 8.624 Kč během ledna, resp. 8.855 Kč v listopadu a prosinci.

ORY/Paříž
FDF/Fort-de-France
Zpáteční letenky
9 hodin letu (přímý let)
PRG/Praha
CDG/Paříž
Zpáteční letenky
2 hodin letu (přímý let)
  • Ušetříš až 36 % oproti obvyklé ceně 13 500 Kč
  • Hledej v období Listopad až leden (mimo Vánoce a Nový rok)
  • Čeká tě přestup na letišti Přímé lety z letiště Paříž Orly na Martinik + přímé lety z Prahy na letiště Paříž Charles de Gaulle
  • Poletíš s aeroliniemi Level, resp Czech Airlines na přískoku do Paříže
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně příruční zavazadlo velikosti 56 x 25 x 45 cm.

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Paříž Orly, letiště Fort-de-France, letiště Praha, letiště Paříž Charles de Gaulle.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2019-05-13T13:09:02+02:00

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce