Letní dovolená na Maltě z Vídně. Letenky od 1 090 Kč

Jak akci využít?

V rámci zvýhodněných tarifů nabízí letecká spolenčost Eurowings zpáteční letenky z Vídně na ostrovy ve Středomoří za více než atraktivní ceny. Například na malý ostrov Malta, který bohužel v nedávné době přišel o jednu ze svých nejvýznamnější památke v podobě Azurového okna, vás vyjde během června a prvního týdne letních prázdnin pouze na 80 €, tedy 2.190 Kč. Běžně lze počítat s cenou okolo 3–4 tisíc.

Aktualizace: Díky tipu od Kate doplňuji druhou alternativu pro obyvatele druhého břehu Vltavy o možnost odletů z Norimberku od 40 € za zpáteční cestu. Cena tak klesá na 1.090 Kč!

Jak se dostaneš na letiště ve Vídni/Norimberku, kde ideálně zaparkuješ a mnohem víc se dočteš v našem průvodci. Jednoduše klikni na název letiště (plati i pro Maltu a dalších 450+ letišť po celém světě):

Ubytování a doprava na Maltě

Ceny běžných hotelů vás na Maltě určitě nezruinují, sehnat studio nebo apartmán pro dva můžete už od 600 Kč na noc. Vybírejte spíše hotely mimo hlavní město Vallettu, kde bývá standardně nejdražší.

Vzdáleností se ale bát nemusíte, Malta má velmi hustou a kvalitní autobusovou síť. Jednotné jízdné činí 2 €, alternativně si kupte lístek za 15€ na 12 jízd během jednoho dne, která je platná pro neomezený počet osob (tedy pokud budete dva, můžete celkem uskutečnit 6 jízd za den).

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Norimberk
Německo
Luqa
Malta

od 1 090 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční přímý let 2.5 hod letu Rezervace na ryanair.com
Vídeň
Rakousko
Luqa
Malta

od 2 190 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční přímý let 2.5 hod letu Rezervace na eurowings.com

  Ukázka letenek z 31. 03. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 3 500 Kč. Ušetříš přibližně 69 %.

Do kdy akce platí?

Nejnižší ceny jsou dostupné do vyprodání volných sedadel.

Na jaké termíny jsou letenky?

Eurowings létá každé úterý a neděli s tím, že 40 € termíny najdete v květnu, červnu a první týden v červenci. Oproti tomu Ryanair nabídne nejlevnější letenky pouze v průběhu května, za podobnou cenu jako Eurowings i v červnu a červenci.

S kým poletím?

Lety operují ověřené nízkonákladové aerolinie Eurowings nebo Ryanair.

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně je příruční zavazadlo o rozměru 55x40x23 cm a případný dokup odbaveného vyjde na 30 €.

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Jak to je s tím MHD? Za 21 EUR/týden je neomezenka, za 15 EUR pak máte na den 12 jízd? Jak sledují kolik těch jízd bylo? Těchto 12 jízdenek je za 15 EUR na celý rok? Díky!

Odpovědět
před 12 měs

Ahoj, ceny v prvním prázdninovém týdnu už vůbec nejsou tak výhodné - je to více méně klasická cena. Bylo by fajn k tomu uvést i termín, kdy ty ceny jsou nejlepší.

Odpovědět
před 12 měs

Dobrý den,
1. Kdo je autorem příspěvku? Anonymní příspěvky? To jsem viděla jen na CL. I Ondra změnil fotku z anonymní na neanonymní.
2. Formát času? Preferuji přesný čas s datumem. U starších příspěvků nikdo nebude dopočítávat, kdy došlo ke zveřejnění.
3. Procenta? Cílení na klintelu ze slevových portálů? Vhodný přesun do příspěvku, ne na dlaždici akce.
4. New CL? Kříženec mezi Orbionem a internetovým bankovnictvím M-banky. Práce jak na kostele.
5. Flightor? Proč tam nejste, záměr?
6. Hodně štěstí a trpělivosti s odlazováním vypuštěného nedodělku.

před 12 měs
David Eiselt

Zdravím Petře,
Pokud bys měl zájem dozvědět se víc o tom, proč jsme web změnili a na čem všem teď děláme, je tu k večerní kávě velmi obsáhlá diskuze https://www.cestujlevne.com/diskuze/9-cestujlevne-com/5422-nove-cestujlevne-com-vase-pripominky-k-diskuzi :) Jinak samozřejmě zde přikládám odpovědi na tvé otázky:

1) Autora přidáme, anonymní jsme nikdy nebyly a ani to neplánujeme (https://www.cestujlevne.com/o-nas)

2) Formát změníme (před 23 hodinami, včera v 12:00, 29.3.2017 v 12:00)

3) Procenta mají za cíl prozradit méně se orientujícím cestovatelům v cenách, jak která akce je výhodná. Bohužel náš nápad je degradován podvodným chováním slevových portálů i supermarketů, takže se nesetkává s kýženým úspěchem. Makáme na změně, jak výhodnost znázornit jinak.

4) No, snad zas tak špatně jsme nedopadli :) detaily ladíme.

5) Změnili jsme komplet vše, i pozadí včetně rss feedu. Flightor nás tak musí znovu nasadit, každopádně tím nijak nestrádáme a přítomni tu být nepotřebujeme.

6) Díky! :)

před 12 měs
David Eiselt

Petro! :)

Přidat odpověď
před 12 měs

My jsme kupovali letenky na kveten,z Norimberku za cca. 1200kc zpatecni, takze mi tohle moc vyhodny neprijde....

před 12 měs
David Eiselt

Vidíš, na to jsem zapomněl. Termínů je sice minimum, ale jsou tu! Díky.

Přidat odpověď
před 12 měs

Když k letence připočteme cestu busem + dopravu po Vídni, je to snad lepší z Prahy. Odlétáme zítra a z Prahy :-)

před 12 měs
David Eiselt

Ano, ČSA nabízely letenky za lehce přes 3 tisíce, už k dostání ale nejsou. Takže kdo ještě nenakoupil, má druhou šanci z jiného letiště :) Navíc, třeba Brňákům je to jedno.

Přidat odpověď
před 12 měs
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 38%
Tam jsi ještě nebyl!
ušetříš až 68%
A už tam budem?
Zavřít boční panel
Německo Přílet na letiště Norimberk

Německo se nachází ve střední Evropě a sousedí s Francií, Lucemburskem, Belgií, Nizozemskem, Dánskem, Polskem, Švýcarskem, Českou republikou, Rakouskem a také se Severním a Baltským mořem. Německo je rozděleno na 16 spolkových zemí. Oficiální název země zní Spolková republika Německo.

První věc, která napadne většinu lidí, když se řekne Německo, je Adolf Hitler. Na druhou stranu Německo dalo světu množství významných osobností, které svět ovlivnily pozitivním způsobem, například Ludwiga van Beethovena (jeho klavírní koncert pro Elišku je geniální), Alberta Einsteina (pokud si odmyslíte tu atomovou bombu), Martina Luthera, Immanuela Kanta a řadu dalších.

Průvodce pro Německo
Průvodce pro letiště Norimberk

Zavřít boční panel
Malta Přílet na letiště Luqa Malta

Rozmanitý ostrovní stát ve Středozemním moři

Málokterý ostrov ve Středozemí toho může nabídnout tolik jako Malta. I přes to, že se jedná o nejmenší stát v Evropské unii, naleznou tu své snad všechny věkové skupiny s rozličnými zájmy.

Rodinám s dětmi poskytne moře, pláže, teplo, slunce, mladším rušný noční život a starším naopak klid ve slunci souostroví. Na každém rohu na vás navíc bude dýchat bohatá historie se všudypřítomnými památkami, které ani nestihnete všechny projít. To vše pouhé 2,5 hodiny letu z Prahy.

Průvodce pro Malta
Průvodce pro letiště Luqa Malta

Zavřít boční panel
Rakousko Přílet na letiště Vídeň

Ideální na víkend, ještě lepší na týden

Málokdo by nevěděl, kde leží Rakouská republika. Mimo České republiky a Slovenska sousedí na severu s Německem, na západě s Lichtenštejnskem a Švýcarskem, na jihu s Itálií a Slovinskem a na východě s Maďarskem.

Rakousko není jen Vídeň. Objevte nádherná jezera, překrásné hory, hrady, zámky a v neposlední řadě nespočet historických měst v čele s Grazem, Lincem a Salzburgem.

Země vás okouzlí i v čase vánočním, kdy se napříč celým Rakouskem konají vyhlášené a svařeným vínem provoněné vánoční trhy. Po Novém roce vyrazte do rakouských Alp na skvělé lyžování v místních lyžařských střediscích.

Průvodce pro Rakousko
Průvodce pro letiště Vídeň