Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

S hledáním exotické destinace, do které lze podnikat turistické cesty, je to v dnešní době poněkud složitější, nicméně oblíbené Maledivy jsou turistice otevřené a právě se objevují akční letenky společnosti Flydubai z Prahy. Během celého podzimu seženete zpáteční letenky za 12 687 Kč s jedním příručním zavazadlem + menší taškou, resp. za 13 274 Kč s 20 kg odbaveným zavazadlem.

Letenky nejlevněji pořídíte přes web Flydubai.

Ubytování

Ubytování na Maledivách lze pojmout low-costově a bydlet v jednoduchých bugalovech či apartmánech s cenami i pod 10 000 Kč na týden pro dva, případně ve klasických resortech z katalogů cestovek, kde očekávejte ceny startující na 25 000 až 30 000 Kč na týden pro dva.

Připočítat vždy musíte i transfery z letiště, resp. hlavního města Male na váš cílový ostrov, které se pohybují mezi 50 až 100 USD za zpáteční cestu.

Podmínky cestování

Pro vstup na Maledivy musí všichni cestovatelé disponovat negativním PCR testem ne starším než 96 hodin, a to včetně očkovaných. Pro zpáteční cestu do ČR mají výraznou výhodou očkovaní, kteří nemusí podstupovat ani PCR test, ani karanténu po návratu.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Karlův most v Praze
Praha PRG
Česká republika
MLE Male
Maledivy
Maledivy
Zpáteční 15 hod letu (1 přestup)

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 17 000 Kč . Ušetříš přibližně 25 %.

Na jaké termíny jsou letenky?

Září až polovina prosince

Jsou během letu přestupy?

Dubaj

S kým poletím?

FlyDubai

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně příruční zavazadlo do 7 kg + menší taška. Odbavení do 20 kg za příplatek 506 Kč

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

12 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele floodland
floodland

Maledivy nejsou low cost destinace. Ty 2 tisíce za QR jsou v celkovém rozpočtu zanedbatelné. Chápu snahu ohromit cenou, ale tohle fakt nic moc. A běžná cena s Fly Dubai 17 tisíc?

před 9 měs
fridgy

Souhlasím, takovéhle "akci" bych se vyhnul.

Celkově jsou Maledivy stále za 15k a málokdy za víc. Turkish,Emirates,Qatar mají akce každý měsíc.

Rozhodně nechci Kryštofa ani CL hanit, každá akce se hodí. :) kdo chce, ten bere :)

Přidat odpověď
před 9 měs

A jsou nějaké podmínky při přestupu v Dubaji? Zejména při cestě zpátky pokud jsem naočkovaná?

před 9 měs
Avatar uživatele
Kryštof Hájek

Aktuálně jsou při pouhém tranzitu v Dubaji pouze podmínky cílové země - je ale třeba zvolit let s kratším přestupem, kdy se nemusí opouštět tranzitní zóna.

Přidat odpověď
před 9 měs

Dobrý den, doporučili byste mi nějaký ostrov. Letěl bych s rodinou poprvé. Děti jsou už velké. Chtěl bych ne úplně frekventovanou pláž a rozmanitý podmořský svět na šnorchlování, popř i potápění, pokud byla možnost půjčení vybavení. Děkuji Honza Veselý

před 9 měs

Nádherný je Dhigurah, pokud nehledáte resort..ale je dál od Male... blíže je třeba Dhifushi, který je taky hezký.

před 9 měs

S Dhigurahem souhlasím. Se šnorchlováním trochu problém. Bez alkoholu lze ubytování se snídaní v ceně pro 4 dospělé 210 USD za den a noc. Oběd s večeří v místní restauraci pro 4 za cca 80 USD, tj. do 300 USD se vejdete za 4 dospělé osoby s jídlem. V resortu zaplatíte 2-4x minimálně více. Dhigurah má jednu z nejhezčích pláží.

Přidat odpověď
před 9 měs
fridgy

já fakt nechápu, jak by někdo mohl koupit Maledivy za 13k s FlyDubai, kdyz muze za 14k letet s Qatar/Emirates... Ta flexibilita + komfort je přece nesrovnatelná..

před 9 měs
Avatar uživatele lubomir.vlcek
lubomir.vlcek

@fridgy A můžu poprosit o odkaz, kde se to dá sehnat? ;-)

před 9 měs
Avatar uživatele
Kryštof Hájek

Pro někoho je opravdu cena na první místě. Aktuálně jsou nejlevnější letenky s QR o 2 tisíce dražší. Pro spoustu cestovatelů je cesta tak jako tak nutné zlo, ať už letí v 737 nebo 787 a jdou po ceně. A o to spíš pokud nepotřebují odbavený kufr.

před 9 měs
fridgy
 • Přidal se před 8 lety
 • Napsal 76 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2021-08-23T21:15:18+02:00)

Za 14k je Turkish, kterej má daleko lepší spoje a o dost lepší letadla. Jen zmiňuju, každej ať se rozhodne samozřejmě podle svého. Jen bych v článku očekával odkaz i na konkurenci, tak jako u vás bývá zvykem :)

před 9 měs
Avatar uživatele floodland
floodland
 • Přidal se před 5 lety
 • Napsal 211 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2021-08-23T21:31:36+02:00)

Pro doplnění, Etihad má Maledivy z Zurichu za 377 EUR včetně odbaveného zavazadla. Když k tomu vezmu z Prahy business se Swissem, tak jsem na 14k a Fly Dubai se může jít klouzat...

Přidat odpověď
před 9 měs
Avatar uživatele

Další akční letenky

Dominikánská republika
ušetříš až 35%
A už tam budem?
Doprava v Berlíně
ušetříš až 90%
To budou fotky!
Duny Maspalomas
ušetříš až 27%
To musíš vidět!
Lapad
ušetříš až 66%
Tam to bude krásný!
5459 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Karlův most v Praze
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

V současné době je letiště spojeno s centrem města pouze autobusovou dopravou. Pro cestu do centra vždy musíte využít kombinaci autobusu a metra.

Doprava do centra a v noci

 • Linka 100: každých 15 až 30 minut jezdí ke stanici metra B (žlutá linka) Zličín, celková cesta do centra zabere asi 45 minut,
 • Linka 119: jednou za 3 až 10 minut jezdí ke stanici metra A (zelená linka) Nádraží Veleslavín, celková cesta do centra zabere asi 35–40 minut,
 • alternativně využijete autobus číslo 191, který jezdí přes sídliště Na Dědině, Petřiny (metro A), Strahov na Anděl (metro B). Autobus jezdí každých 15 až 30 minut a celková doba jízdy na Anděl trvá 50 až 60 minut.
 • V noci (0:00 až 4:30) jezdí na letiště autobusové linky 910 (2x za hodinu viz jízdní řád, z/do centra – Újezd, Karlovo nám., I. P. Pavlova) a 907 (1x za hodinu viz jízdní řád, I. P. Pavlova, Hlavní nádr., Náměstí republiky, Hradčanská)

Všechny výše uvedené linky jezdí zhruba od 4:30 do 0:00 a platí na nich stejné jízdenky za 40 Kč na 90 minut (pro všechny typy dopravy v Praze) nebo 120 Kč na 24 hodin. Jízdenku si kupte v automatu na zastávce nebo v prodejním stánku v příletových halách, u řidiče je vždy dražší. V automatech je nově možné platit i kreditní kartou. Lístek označíte ve žlutém označovači na zastávce nebo v autobusu, při cestě na letiště metrem musíte jízdenku označit vždy před vstupem do stanice metra. Pokud přestupujete, lístek už znovu neoznačujete.

Doprava z hlavního nádraží na Letiště Praha

Přímo na Hlavní nádraží pak jezdí speciální autobus:

 • Autobus AE: od 5:30 do 21:00 jezdí každých 15 až 30 minut. Na lince neplatí běžný tarif pražské MHD, ale pouze speciální jízdenka za 100 Kč, kterou můžete koupit u řidiče nebo v infostánku DPP v terminálu. Stanoviště autobusu na hlavním nádraží je na hlavní silnici (ulice Wilsonova) v prvním patře (sledujte značení s obrázkem autobusu). Při cestě z letiště linka AE staví pouze před terminálem 1.

Aktuální informace o pražské hromadné dopravě naleznete na stránkách dpp.cz

Jízdenky přímo na letiště nabízí na svých dálkových linkách i RegioJet.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít boční panel
Maledivy
Maledivy Přílet na letiště Male Velana

Jedinou veřejnou dopravu s centrem města obstarávají přívozy. Lodě jezdí 24 hodin denně, od 6:00 do 2:30 každých 10 minut, v noci pak jednou za půl hodiny. V Male budete asi za 5 minut.

Cena za jedno svezení činí 10 MRF / 25 Kč.

Průvodce pro Maledivy
Průvodce pro letiště Male Velana