MegaVolotea akce z Mnichova do španělské Zaragozy. Letenky od 50 Kč

Jak akci využít?

V rámci dnešní akční nabídky španělské low–costové aerolinky Volotea můžete zakoupit zpáteční letenky z Mnichova do španělské Zaragozy, města v severní části Pyrenejského poloostrova, za neuvěřitelné 2 €. Tato cena platí na celý červen v pondělky a čtvrtky s tím, že vždy jsou dostupné dvě místa.

Cena platí pro členy MegaVolotea. Pokud členem nejste, připočtěte si 50 € k finální částce za roční členství. Za dvě osoby tak zaplatíte 54 €, asi 1 390 Kč.

Další destinace, které lze ve stejné ceně rezervovat je řecký Mykonos a francouzský Montpelliere. Míst a termínů je ale prakticky méně než 10. S rezervací prakticky neváhejte, za hodinu bude pozdě.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Mnichov
Německo
Zaragoza
Španělsko
Zpáteční přímý let 2 hod letu Rezervace na volotea.com

  Ukázka letenek z 21. 03. 2018.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 3 500 Kč . Ušetříš přibližně 99 %.

Do kdy akce platí?

Do vyprodání akčních cen.

Na jaké termíny jsou letenky?

Na celý červen – pondělí a čtvrtek.

S kým poletím?

Volotea

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně jsou 2 příruční zavazadla o rozměru 55 x 40 x 23 cm a druhé 25 x 33 x 20 cm o společné váze 10 kg.

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Prosim Vas a clenstvi pro vice lidi? 4 deti a 4 dospeli? To asi je treba 4x, co? Dekuji

před 9 měs
David Eiselt

Na jedno členství připadá člen + 4 další osoby. Problém je ale v tom, že tolik akčních letenek nikdy nenajdete. Budete muset rozdělit rezervace a doufat v další akci na stejný termín, nebo vzít standardně dražší letenky.

Přidat odpověď
před 9 měs

To byla velká rychlovka. Nejlevnější už nejsou :-)

před 9 měs
cali

jsou..

Přidat odpověď
před 9 měs

Zeptám se - jak je to s členstvím? Je třeba zaplatit nějaký poplatek, nebo se mohu stát členem jen registrací? Díky moc.

před 9 měs
David Eiselt

Je to v textu. Platí se 49.99 € za rok, během něho kupuješ zvýhodněné letenky. Nezapomeň si akorát v mezičasy vypnout automatické prodlužování.

Využito několikrát, v tomhle případě se bez debat vyplatí :) detailně zde https://www.cestujlevne.com/lete...st/volotea

Přidat odpověď
před 9 měs
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 57%
Jedem!
ušetříš až 37%
Všude dobře, co doma!
4009 starších akcí
Zavřít boční panel
Německo Přílet na letiště Mnichov

Pro cesty na letiště nejvíce využijete městskou železnici S-Bahn, která je nejrychlejším a nejspolehlivějším způsobem dopravy do města. Do města jezdí dvě linky: S1 (západním směrem) a S8 (východní směrem), obě se setkají v centru a u hlavního nádraží. Interval každé z linek činí 20 minut, přičemž cesta do centra zabere 40 minut a za jízdenku zaplatíte 11,60 € (celodenní lístek na všechny typy dopravy vyjde na 13 €). Jízdenky koupíte v automatu u vstupu do stanice, lze zaplatit i kartou. Linka S8 jezdí 24 hodin. 

Pokud plánujete cestu na mnichovské letiště vlakem z Prahy, vystoupíte ve stanici Freising, odkud jezdí přímý autobus číslo 635. Linka jede jednou za 20 minut od 4:00 do 0:30 a na letiště dorazí po 24 minutách jízdy. Jízdenku zakoupíte u řidiče za 2,90 €.

Cestu kamkoliv po Mnichově si naplánujte dle vyhledávače dopravního podniku.

Alternativní a o něco levnější spojení zajišťuje „Lufthansa Airport Bus“ přes severní okraj města do centra. Jízdenka stojí 10,50 €, zvýhodněná zpáteční pak 17 €. Autobusy zastavují pouze u hlavního nádraží a na severním okraji města ve stanici Schwabing.

Průvodce pro Německo
Průvodce pro letiště Mnichov

Zavřít boční panel
Španělsko Přílet na letiště Zaragoza

Navzdory slabému leteckému provozu je letiště s centrem města spojeno autobusovou linkou 501, která jezdí přesně každou půlhodinu, a to v čase od 6:15 do 23:15. Ve městě mimo jiné zastaví i u hlavního nádraží, konečná je pak jen pár set metrů od centra na ulici Passeo María Agustín poblíž kruhového objezdu a na úrovni křížení s ulicí Calle José Paricio Frotninan. Jízdenky prodává řidič a jedna stojí 1,85 €. Cesta na letiště zabere více než 30 minut.

Průvodce pro Španělsko
Průvodce pro letiště Zaragoza