Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Levnějších variant, jak navštívit královskou Kodaň, už mnoho mít nebudete. Zpáteční letenky v kombinaci dvou aerolinií při využití brzkého ranního spoje a večerního s konečnou cenovkou 1 390 Kč jsou prostě bezkonkurenční!

Odlet s Ryanairem v čase 6:00–7:25 a návrat s ČSA v čase 19:50–21:10 uvítají všichni, kdo se chtějí vyhnout nepříjemně vysokým cenám za ubytování. Letenka tam stojí 389 Kč a letenka zpět v ideální variantě 1 001 Kč.

Termíny najdete v průběhu dubna a o pár korun dráž i v květnu, platí zejména pro všední dny. Jediný víkendový den je sobota 25.5. s cenou tam 486 Kč a zpět 1 206 Kč. Po něm se ale určitě rychle zapráší.

Navíc celých 12 hodin vám bohatě postačí k tomu, abyste viděli naprosto vše, co Kodaň nabízí. Mrkněte na našeho průvodce Kodaní a zejména pak i cestopis Na skok do Kodaně od Nicol, která podnikla podobný výlet.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Karlův most v Praze
Praha PRG
Česká republika
CPH Kodaň
Dánsko
Kodaň
Jednosměrná 1 hod letu (přímý let)

Věděli jste, že s Cestujlevne.com získáte navíc

Podporu 24/7
v češtině

Možnost nezávazné
rezervace na 2 dny

Možnost platit
hotově či převodem

Kodaň
Kodaň CPH
Dánsko
PRG Praha
Česká republika
Karlův most v Praze
Jednosměrná 1 hod letu (přímý let)

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 2 500 Kč . Ušetříš přibližně 44 %.

Do kdy akce platí?

Do vyprodání akčních míst.

Na jaké termíny jsou letenky?

Od dubna do května 2019

S kým poletím?

tam Ryanair, zpět ČSA Czech Airlines

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně je malé zavazadlo o rozměrech 40 x 25 x 20 cm

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Lukáš Voves
Lukáš Voves

Zdravím, tak jsem taky našel termín na 2. dubna, tak bych se chtěl zeptat, cca jak dlouho před odletem je nutné být na letišti, aby nástup proběhl v pohodě. Zajímal by mě jak Ryanair z Prahy, tak i potom ČSA v Kodani. A jestli můžete někdo doporučit dobré parkování blízko letiště na jeden den.

Odpovědět
před 4 lety

Dobrý den,

Kolik peněz je cca potřeba na jednodenní výlet do Kodaně pro dva?

před 4 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Zdravím, celodenní jízdenka z letiště a na mhd stojí 80 DKK (280 Kč). Poté už potřebujete akorát pár korun na oběd/večeři a pití během dne.

Jídlo v mekáči či podobném fast foodu vyjde také na cca 80 DKK. Pití v sámošce na 25 DKK.

Prakticky koupě čehokoliv v Dánsku stojí v korunách stejně jako u nás, akorát musíte násobit 3x.

Přidat odpověď
před 4 lety

Dobrý den. Našla jsem let 3.dubna do Kodaně i zpět, ale jsem momoň, nevím jak rezervovat. U zpáteční letenky je okénko na rezervaci, ale u letu tam nic nevidím. Poradíte prosím? Děkuji, Jiřina

před 4 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Žluté tlačítko pokračovat je schované vpravo nahoře :)

Přidat odpověď
před 4 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Cefalu
ušetříš až 50%
To budou fotky!
Bayside Marketplace
ušetříš až 46%
Tam jsi ještě nebyl!
Pláž v Murdeira Village Resortu
ušetříš až 40%
To musíš vidět!
Londýnský taxík
ušetříš až 63%
Tam chceš!
5622 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Karlův most v Praze
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

V současné době je letiště spojeno s centrem města pouze autobusovou dopravou. Pro cestu do centra vždy musíte využít kombinaci autobusu a metra.

Doprava do centra a v noci

  • Linka 100: každých 15 až 30 minut jezdí ke stanici metra B (žlutá linka) Zličín, celková cesta do centra zabere asi 45 minut,
  • Linka 119: jednou za 3 až 10 minut jezdí ke stanici metra A (zelená linka) Nádraží Veleslavín, celková cesta do centra zabere asi 35–40 minut,
  • alternativně využijete autobus číslo 191, který jezdí přes sídliště Na Dědině, Petřiny (metro A), Strahov na Anděl (metro B). Autobus jezdí každých 15 až 30 minut a celková doba jízdy na Anděl trvá 50 až 60 minut.
  • V noci (0:00 až 4:30) jezdí na letiště autobusové linky 910 (2x za hodinu viz jízdní řád, z/do centra – Újezd, Karlovo nám., I. P. Pavlova) a 907 (1x za hodinu viz jízdní řád, I. P. Pavlova, Hlavní nádr., Náměstí republiky, Hradčanská)

Všechny výše uvedené linky jezdí zhruba od 4:30 do 0:00 a platí na nich stejné jízdenky za 40 Kč na 90 minut (pro všechny typy dopravy v Praze) nebo 120 Kč na 24 hodin. Jízdenku si kupte v automatu na zastávce nebo v prodejním stánku v příletových halách, u řidiče je vždy dražší. V automatech je nově možné platit i kreditní kartou. Lístek označíte ve žlutém označovači na zastávce nebo v autobusu, při cestě na letiště metrem musíte jízdenku označit vždy před vstupem do stanice metra. Pokud přestupujete, lístek už znovu neoznačujete.

Doprava z hlavního nádraží na Letiště Praha

Přímo na Hlavní nádraží pak jezdí speciální autobus:

  • Autobus AE: od 5:30 do 21:00 jezdí každých 15 až 30 minut. Na lince neplatí běžný tarif pražské MHD, ale pouze speciální jízdenka za 100 Kč, kterou můžete koupit u řidiče nebo v infostánku DPP v terminálu. Stanoviště autobusu na hlavním nádraží je na hlavní silnici (ulice Wilsonova) v prvním patře (sledujte značení s obrázkem autobusu). Při cestě z letiště linka AE staví pouze před terminálem 1.

Aktuální informace o pražské hromadné dopravě naleznete na stránkách dpp.cz

Jízdenky přímo na letiště nabízí na svých dálkových linkách i RegioJet.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít boční panel
Kodaň
Dánsko Přílet na letiště Kodaň

Dopravní spojení z letiště do centra Kodaně zajišťuje linka metra, ale také vlaky a autobusy. Jízdenky jsou integrované a platí na všechny druhy dopravy, kdy se cena odvíjí od počtu zón, například z letiště do centra projedete 3 zóny.

Nejlepší volbou je právě kodaňské metro M2 odjíždějící z konce letištního terminálu, sledujte ukazatele. Jízdenka na 75 minut a 3 zóny (vystačí na celé centrum) stojí 36 DKK a je platná od zakoupení. Spoje pak odjíždí každých 4–6 minut, v noci 15–20 minut a cesta do centra Kodaně na stanici Nørreport či Kongens Nytorv zabere 15 minut.

Využít můžete i 24hodinové jízdenky za 80 DKK nebo 73hodinové za 200 DKK (platí pro zóny 1–4). Společně s dospělou osobou mohou cestovat dvě děti do 12 let zdarma. I vícedenní jízdenky platí od doby zakoupení, není tedy možné si lístek koupit dopředu a využít například až další den.

Alternativně lze využít autobusové linky 5A jedoucí přes centrum do Husum Torv, případně vlaků k cestě na Central Station.

Do Malmö jezdí vlaky každých 20 minut, cesta trvá 29 minut a jízdenka stojí 91 DKK.

Pro cesty po celém Dánsku a okolí může být velmi užitečný plánovač dopravy.

Na letiště Malmö

K přejezdu z letiště Kodaň na letiště Malmö využijete kombinaci vlak a autobus při ceně jízdenky 111 DKK. Přejezd je otázkou 1 hodiny.

Průvodce pro Dánsko
Průvodce pro letiště Kodaň