Prázdniny v anglickém Essexu. Letenky od 1622 Kč

Spojené Království
Zpáteční
Před 18 dny

Jak akci využít?

Letenky na prázdninové víkendy kamkoliv odkudkoliv většinou nepatří k nejlevnějším, proto je vítaným zpestřením nedávno oznámená nová linka z Prahy do Southendu, centra východoanglického hrabství Essex a jednoho z britských letovisek. Vydejte se v červenci u srpnu na víkend či prodloužený víkend (mnoho termínů) na anglický venkov, odpočiňte si na plážích a promenádách přímo v centru města a poznejte nová místa!

Vzhledem k dostupnosti prázdninových letenek na letiště blíže Londýnu se dokonce může v některých termínech vyplatit využít Southend i pro cesty do britského hlavního města, je však nutno brát na zřeteli nutnost přespání přímo v Southendu na zpáteční cestě (odlet brzy ráno) a také cenu dopravy do Londýna (cca 1.000 Kč za zpáteční jízdenku na vlak).

Rezervuj, protože...

  • Běžná cena je 2 500 Kč . Ušetříš 35 %.
  • Akce se objeví 3× do roka.
  • Letenky jsou pryč během několika týdnů.

Akční letenky

Běžná cena: 2500 Kč
  • Praha - Southend

Cena od 1622 Kč

Vyhledej letenky od 1622 Kč

flybe.com

Ukázka letenek z 09. 03. 2017.

Další informace

Platnost

Ceny platí do vyprodání dostupné kapacity.

Termíny

Nejnižší ceny naleznete v průběhu května až října 2017.

Dopravce

Přímé lety operuje regionální dopravce Flybe .

Zavazadla

V ceně letenky je příruční zavazadlo rozměrů 55 x 35 x 25 cm.

Naše tipy

Zkoukni průvodce Spojené Království

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

3 komentáře

Avatar uživatele ludvovar

Prosím nějaké info jak se dostat z letiště na pobřeží (uvažuju o pobytu někde u pláže) příp. za kolik? má někdo zkušenost?

Dobrý den, v Southendu jsem byl v listopadu 2016 a dle informací se nic nezměnilo, takže nejlevnější možností je využití autobusové linky X30, která jede do centra. Z konečné to je přímořské promenádě 1 minut chůze :) Lístek za 3,80 liber. Zastávka autobusů je vlevo od terminálu (asi 50 metrů) směrem k letištní věži.

Avatar uživatele lollolool

Ale ze do ktereho Sexu??? ???

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Zavřít
Ikona pinu
Spojené Království Přílet na letiště London Southend  

Země královských paláců i divokých vřesovišť

Spojené Království Velké Británie a Severního Irska je suverénní ostrovní stát, který se rozkládá na větší části Britských ostrovů v severním Atlantiku severozápadně od kontinentální Evropy. Jedná se o parlamentní monarchii, kterou tvoří Anglie, Wales, Skotsko a Severní Irsko.

Jakkoli je vzdálenost Spojeného Království od kontinentální Evropy zanedbatelná a ostrovy jsou s kontinentem spojeny pomocí Eurotunelu, Britové člověka často zmatou výroky, které působí, jako by si mysleli, že obývají samostatný britský kontinent, který s Evropou pouze sousedí. Opak je pravdou a Británie se skutečně nachází v Evropě.

V každém případě se jedná o historií nabitou a velmi rozmanitou zemi, kde naleznete vše od přepychových královských paláců, světoznámých galerií a typických zapadlých hospůdek až po kamenité pobřeží místy lemované ostrými útesy, divoká vřesoviště i pláže s bělostným pískem. V Británii si jednoduše každý najde to své.

Průvodce pro Spojené Království
Průvodce pro letiště London Southend