Papuchalk tlustozobý

Přímým letem na Island z Prahy. Letenky od 2 992 Kč

27 komentářů
2017-04-07T09:32:00+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Objevte ledová zákoutí jedné z nejkrásnějších evropských zemí – Islandu. K letnímu výletu do Země ohně a ledu právě láká nízkonákladová společnosti Wizz Air, která na nových linkách nabízí 20% úsporu.

Zpáteční letenky jsou tak dostupné za necelé 3 tisíce korun. Je nutné počítat s dokoupením zavazadel, protože na týden s malým příručním si pravděpodobně nevystačíte. Jeden kus 23 kg zavazadla vyjde na 2.630 Kč. Případně zvolte pouze kratší termín k průzkumu hlavního města, Modré laguny a nejbližšího okolí.

Cena je platná pro členy WDC, které se v tomto případě vyplatí i dokoupit. Nečlenové tak připlatí 899 Kč za 2 osoby.

Chcete-li si Island užít na maximum, bez auta to půjde těžko. To si nejlépe pronajměte s vyzvednutím na letišti. Vzhledem k pozdnímu příletu budete muset vybrat půjčovnu s rozšířenou provozní dobou nebo zaplatit poplatek za vyzvednutí auta mimo pracovní dobu. Cena za tuto službu je uvedena v Podmínkách pronájmu. Pronájem si zkuste také vyzjistit i v lokálních půjčovnách www.geysir.is nebo www.sadcars.com.

Ostrov se dá za týden projet dokola po hlavní „jedničce“ – hringveguru, ta má délku 1.339 km. Všechny důležité lokality se nachází bezprostředně nebo poblíž této hlavní silnice. Zajížďku si uděláte třeba k vodopádům Detifoss a dále do Husavíku, dále také k hlavní atrakci Islandu, k tzv. Zlatému trojúhelníku, který vás zavede ke gejzírům Geysir, nejstaršímu parlamentu Pingvellir, a také k vodopádu Gulfoss.

Pokud byste chtěli zamířit třeba k Duhovým horám do vnitrozemí, musíte už mít vůz s pohonem 4×4.

Pokud dáváte přednost pohodlí v podobě postele a teplé sprchy, ubytujte se postupně v různých koutech na Islandu. Nejvíce určitě ušetříte přespáváním v autě nebo pod stanem v některém z mnoha kempů.

PRG/Praha
KEF/Reykjavík
Zpáteční letenky
5 hodin letu (přímý let)
2 992 Kč
  • Ušetříš až 54 % oproti obvyklé ceně 6 500 Kč
  • Hledej v období Nejlevnější letenky jsou dostupné v průběhu června 2017 (např. 4.-14., 14.-25. či 25.6.-2.7.).
  • Poletíš s aeroliniemi Přímé lety operuje růžový low–cost dopravce Wizz Air.
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně je pouze malé příruční zavazadlo s rozměry maximálně 42x32x25 cm. Velké odbavené zavazadlo do 23 kg je za příplatek 1.315 Kč / let.

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Keflavík–Reykjavík.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2017-04-07T09:19:41+02:00

27 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce