Jeruzalém

Putovní cesta přes Tel Aviv až k Rudému moři z Katovic. Letenky od 546 Kč

9 komentářů
2017-10-11T12:16:00+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Ceny letenek do Izraele se v posledních měsících dostaly na samé dno. Využijte této příležitosti a naplánujte si na závěr roku ikonickou a putovní cestu do Svaté země. Na paškál si vezmeme skvělou kombinaci jednosměrných letenek, tak abychom během jedné cesty mohli podniknout několik zastávek bez nutnosti se vracet na místo původního příletu.

Vaše cesta po Izraeli může mít nespočet podob, zastavit byste se určitě měli v samotném Tel Avivu, pokračovat do Jeruzaléma a Betléma, pak k Mrtvému moři, kde byste neměli vynechat rezervaci Ein Gedi, o něco dále pevnost Masada, na kterou vás doveze lanovka nebo se můžete na vrchol vydat pěšky po Hadí stezce. Cesta dále na jih povede přes Negevskou poušť, kde si můžete dát dostaveníčko s velbloudy a beduíny. Celé putování zakončíte pobytem a koupáním v Rudém moři na jihu Izraele u pobřeží Akabského zálivu, kde se nachází letovisko Ejlat, odkud se už pak budete vracet zpět domů.

K samotnému cestování po Izraeli můžete využít frekventovanou, spolehlivou a levnou dopravu autobusy, případně si můžete vypůjčit vůz, pokud však nechcete přijít o nervy, nepůjčujte si auto na dopravu po Tel Avivu či Jeruzalémě. Při plánování se vyhněte přesunům během šábesu, tj. od pátečního večera (západu slunce) do sobotního soumraku, autobusy a vlaky nejezdí.

Nejlevnější kombinaci letenek Tel Aviv + Ejlat pořídíte s odletem a příletem do Katovic, z Prahy můžete naplánovat totéž, avšak za skoro trojnásobek. Obě letenky s Wizz Air vyjdou na pouhých 546 Kč s využitím Wizz Discount Clubu. O dopravě z nebo na letiště se dozvíte v průvodcích, ke kterým se snadno dostanete kliknutím na odkazy v nabídce letenek.

KTW/Katovice
TLV/Tel Aviv
Jednosměrná letenky
4 hodin letu (přímý let)
VDA/Ejlat
KTW/Katovice
Jednosměrná letenky
4 hodin letu (přímý let)
  • Ušetříš až 45 % oproti obvyklé ceně 1 000 Kč
  • Hledej v období Od listopadu do ledna, k vyhledání využijte Azair http://azair.me/2yZ23Kr
  • Poletíš s aeroliniemi Poletíte s nízkonákladovou leteckou společností Wizz Air
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je Zdarma jedno příruční maximálních rozměrů 55 x 40 x 23 cm a hmotnosti do 10 kg

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Katovice, letiště Tel Aviv, letiště Ejlat Ovda.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2017-10-11T11:48:13+02:00

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce