Moře na Krétě

Sestav si sám týden na Krétě v apartmánu do 6 tisíc. Letenky od 1 990 Kč

2 komentáře
2018-08-06T16:31:21+02:00

O akci

Výhodných last–minute letenek s odletem z Pardubic či Prahy od 1 990 Kč do krétského Herakliónu lze využít k individuální dovolené u moře na poslední chvíli. Zatímco nabídky cestovek do Řecka v nadcházejících dnech atakují spíše částky okolo 9 000 Kč, vy si budete schopni poskládat stejnou dovolenou na Krétě mezi 5–6 tisíc korun za osobu.

Stačí jen pořídit již zmiňované letenky na termín 8.–15. srpna a k nim vybrat vhodné ubytování dle vašich preferencí. Nejlevnější nabídka týdenního pronájmu apartmánu činí 3 951 Kč, avšak poloha není příliš ideální a proto se uchýlíme k cenám okolo 7 tisíc korun, kdy poloha ubytování je buďto v docházkové vzdálenosti k pláži či minutu jízdy na skútru. Lze vybírat z nabídek od soukromníků prostřednictvím Airbnb.cz a okamžité rezervace, kdy zároveň uplatněte slevu 725 Kč na první rezervaci) nebo klasiky v podobě Booking.com (odkazy vedou již na konkrétní termín), v obou případech lze cenu za ubytování stlačit pod 7 tisíc za týden a dvě osoby.

Na letišti či v Herakliónu si půjčte skútr a objeďte severní pobřeží ostrova, kdy budete moci být den co den na zcela nové a neobjevené pláži. S půjčovným počítejte asi 15 € za den.

  • Ušetříš až 69 % oproti obvyklé ceně 6 500 Kč
  • Hledej v období Od 8. do 15. srpna
  • Poletíš s aeroliniemi Smartwings
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně je příruční i zapsané zavazadlo do 15 kg.
PED/Pardubice
HER/Hérakleion
Zpáteční letenky
2 hodin letu (přímý let)
PRG/Praha
HER/Hérakleion
Zpáteční letenky
2 hodin letu (přímý let)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Pardubice, letiště Heraklion, letiště Praha.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2018-08-06T14:47:45+02:00

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Jiřina
před 4 lety

Ráda bych se zeptala na jednosměrné letenky na Krétu. Vyhledávač mi je nenabídl. Rádi bychom na Krétu vyrazili na 1-3M... Díky!

Avatar uživatele
David Eiselt
před 4 lety

Zdravím, stačí zadat poptávku na tu zpáteční, budou vám volat a tam si domluvíte detaily.

Další akce