V hlavní sezoně z Budapešti na Krabi s Qatar Airways. Letenky od 11 805 Kč

Zpáteční
Před 2 měs

Jak akci využít?

Nenechte se dlouho přemlouvat a vydejte se během zimního období, tedy v hlavní sezoně, do jižního Thajska. Přiletíte rovnou na letiště poblíž Krabi bez nutnosti cesty přes Bangkok, letenky jsou tak vhodné především pro ty, kteří se nemohou dočkat tyrkysového moře, krásného počasí a ikonických vápencových útvarů vystupujících z moře.

Akční letenky s nejlepší aerolinkou roku 2016, 5* Qatar Airways, jsou dostupné z Budapešti v průběhu listopadu až března (kromě Vánoc a Nového roku) za nejnižší cenu 142.300 HUF / 11.805 Kč / 457 €.

Na zpáteční cestě vás čeká delší celodenní přestup v katarském hlavní městě Dauhá, který využijeme k prohlídce města. Vzhledem ke zrušení vízové povinnosti si můžeme vybrat, zda město poznáme na vlastní pěst nebo s bezplatnými organizovanými prohlídkami Qatar Airways.

Na Prahu zatím Qatar Airways s akčními letenkami tak trochu zapomínají, nejnižší cena na Krabi začíná od 17.000 Kč. Uvidíme, zda s cenami trochu zahýbe avizované dvojnásobné navýšení provozu do Prahy od prosince.

Letenky

Běžná cena: 15 500 Kč
  • Budapešť - Krabi
Odkud Budapešť Budapešť Ferenc Liszt
Kam Krabi Krabi
  • Zpáteční letenka
  • Na Listopad - květen
  • 1 přestup
  • 17 hodin letu

Cena od 11 805 Kč 

Vyhledej letenky od 11 805 Kč

qataraiways.com

Ukázka letenek z 09. 10. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Úspora

Běžná cena je 15 500 Kč. Ušetříš přibližně 24 %.

Platnost

Platí do vyprodání nejlevnějších míst.

Termíny

Listopad až květen, vyjma Vánoc a Nového roku

Přestup

Přečtěte si o možnostech přestupu na letišti Doha Hamad.

Dopravce

Do Thajska poletíte s 5* Qatar Airways.

Zavazadla

Odbavené zavazadlo do 30 kg + standardní příruční v ceně letenky.

Průvodce

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Jeste k tomu VIE BKK. Od 16.11.2017 zacina litat THAI, tak treba jeste prijdou s nejakou akci...

"THAI operates four weekly direct flights to Vienna, starting from November 16, 2017."

Avatar uživatele toncek

Dík. Dneska jsem se ze srandy zase mrkl a VIE-BKK je za cca 12500Kč. Celkem rychlé lety s krátkým přestupem (15 - 17 hod)

Avatar uživatele

Dá se očekávat podobná akce i z Prahy? resp. chtěli bychom přelom únor/březen 2018 dolu do Krabi,. Jde o první větší cestu, tak by mě zajímalo, jestli přestup v BKK je zvládutelný?Díky

Avatar uživatele

V BKK je prestup zvladnutelny ale vetsinou je nutne se presunout na druhe letiste, ve spice to muze trvat 2-3 hofiny. Mezi letisti jezdi autobus, je zdarma s letenkou. Ale Krabi neni spatny startovni bod. Ale nezdrzoval bych se tam dele jak 2 dny.

Avatar uživatele toncek

Vídeň asi nic, co? Koukal jsem na to v sobotu a tuším, že to bylo taky kolem 17k.

Vídeň je dobrá na BKK, kde soupeří Emirates s Qatarem.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Nejen červencové přímé lety z Prahy na Maltu
-48 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Za pozemským rájem na Seychely
-21 %

A už tam budem?

Na safari do JAR nejen do Krugerova národního parku
-31 %

Tam to bude krásný!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Maďarsko Přílet na letiště Budapešť Ferenc Liszt

To není jen guláš

Maďarská republika je středoevropský vnitrozemský stát, jehož sousedy jsou Slovensko, Ukrajina, Rumunsko, Srbsko, Chorvatsko, Slovinsko a Rakousko.

V Maďarsku se určitě nudit nebudete, na nepříliš velké rozloze nabízí nečekanou škálu příležitostí. Na své si přijde jak návštěvník historických památek, tak sportovně založený jedinec. Zklamán nebude ani vyznavač odpočinkově pojatého výletu za dobrým vínem nebo termálními prameny. Nepřestane vás udivovat, jak je tato geograficky blízká země v mnoha aspektech podobná té naší, a zároveň v jiných ohledech tak moc odlišná.

Průvodce pro Maďarsko
Průvodce pro letiště Budapešť Ferenc Liszt

Zavřít
Ikona pinu
Thajsko Přílet na letiště Krabi

Krajina úsměvů i protikladů

Thajské království se nachází v jihovýchodní části Asie, jehož sousedy jsou ze severu Myanmar a Laos, z východu Kambodža a z jihu Malajsie.

Thajsko, to je svoboda, kterou má země přímo zakomponovanou ve svém názvu. Populárnější i dostupnější cíl dovolenkářů má rozhodně co nabídnout i nezávislým dobrodruhům a digitálním nomádům. Romantická svůdnost v kombinaci s jedinečným poznáním naservírovaná na orientálním podnose. Země mnohých možností, kde se moderní velkoměsta mísí s buddhistickou tradicí, aby tak vytvořila správný koktejl toho, co duše 21. století hledá.

Thajsko je zemí dýchající exotikou, kde pláže s bílým pískem střídají hory nebo čajovníkové plantáže. Ráj na zemi, kde starosti a problémy mizí ve vánku mořských vln nebo je přehluší pulzující džungle Bangkoku. A k tomu usměvavý národ, který svou otevřeností a pohostinností umocní sílu zažitého.

Průvodce pro Thajsko
Průvodce pro letiště Krabi