Útesy v Severním Irsku

Víkendové výpravy do Severního Irska z Prahy. Letenky od 1 750 Kč

4 komentáře
2018-08-09T15:49:00+02:00

O akci

Během dvou posledních lednových víkendů můžete vyrazit do Severního Irska za městskou turistikou či lépe road–tripem napříč celým regionem.

K letenkám za 1 750 Kč od pátku do pondělí si jednoduše přidejte auto z prověřených autopůjčoven za 1 500 Kč po celou dobu s půjčením a navrácením na mezinárodním letišti v Belfastu. Ve vašem itineráři tak kromě samotného Belfastu nebudou chybět obrovy schody Giant's Causeway, středověký hrad Dunluce a pro neřidiče ochutnávka v distilérce Old Bushmills. Fanoušci seriálu Hry o trůny pak budou mít program nabitý k prasknutí.

Kreativní duše s citem pro detail a psaní pak mohou snížit své náklady sepsáním průvodců z tohoto regionu a významných měst, stačí se nám ozvat do redakce.

  • Ušetříš až 50 % oproti obvyklé ceně 3 500 Kč
  • Hledej v období Nejlevnější termíny na dva poslední víkendy v lednu 2019
  • Poletíš s aeroliniemi EasyJet
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je Jeden kus příručního zavazadla s rozměry 56 x 45 x 25 cm je zdarma
PRG/Praha
BFS/Belfast
Zpáteční letenky
3 hodin letu (přímý let)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Belfast.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2018-08-09T14:29:12+02:00

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele freddyq
freddyq
před 4 lety

Všechny lokace, kde se u Belfastu natáčelo Game of thrones najdete v článku https://potkamesevevlaku.wordpre...f-thrones/

Avatar uživatele
Dan
před 4 lety

Hezky to vypadá, ale já jsem tu zpáteční letenku za 1700 nenašel.....podle mě to co inzerujete není pravda. Proč odkaz nejde rovnou na letenku za inzerovanou cenu?

Avatar uživatele
Radek
před 4 lety

Nektere spolecnosti neumoznuji primo odkazat na dany termin. Ja nachazim kolem 1800 terminy uplne na pohodu. Pokud zadate vice pasazeru, tak se cena jeste snizuje.

Kryštof Hájek
před 4 lety

Ano, zrovna easyJet nepodporuje přehledné odkazování přímo na akci. Jinak u podobných low-costových akcí platí, že cena vydrží obvykle maximálně pár hodin po zveřejnění, pak se samozřejmě zvyšuje s tím, jak se prodávají nejlevnější letenky... Včera pochopitelně cena odpovídala, viz přiložený screenshot...

Další akce