Jak akci využít?
Aktuálně nejlevnější cestu na ideální prodloužené víkendy od pátku do pondělí z Prahy do Paříže podniknete na křídlech letecké společnosti Ryanair, a to i přes přílet na vzdálenější letiště Beauvais. Zpáteční letenky během asi nejvhodnějších měsíců září a října startují na 1.198 Kč. Cenově nejvýhodnější jsou i přes drahou cestou z letiště Beauvais, která vyjde na 29 EUR při zakoupení zpáteční jízdenky, detailní info v průvodci.
Druhé nejlevnější letenky na centru nejbližší letiště Orly přitom na prodloužené víkendy pořídíte s aerolinkami Transavia za 83 EUR na výrazně menší počet termínů. Pokud opět započítáme i dopravu do centra, celkem cesta přes Orly vyjde zhruba o 400 Kč dráž než cesta přes Beauvais.
Ubytování v Paříži pak vybírejte ideálně s co největším předstihem, zvlášť o víkendech ceny s blížícím se datem cesty rychle rostou. Počítejte s cenami kolem 1.200 Kč za noc pro dvě osoby v nejzákladnějších hotelech Ibis Budget, lepší hotely přímo v centru pak vyjdou zhruba na 2 tisíce za noc pro 2.
Akční letenky
Co se ještě hodí vědět
Jak je akce výhodná?
Běžná cena je 2 000 Kč . Ušetříš přibližně 40 %.
Do kdy akce platí?
Platí do vyprodání nejlevnějších míst.
Na jaké termíny jsou letenky?
Září a říjen
Jsou během letu přestupy?
Přímé lety z Prahy na letiště Paříž Beauvais-Tille
S kým poletím?
Jaké jsou limity pro zavazadla?
V ceně malé příruční zavazadlo velikosti 40 x 25 x 20 cm. Klasický větší příručák + menší zavazadlo za 150 Kč jedním směrem.