Legoland v Billundu

Z Prahy do středního Dánska i Legolandu. Letenky od 778 Kč

2 komentáře
2019-03-21T10:43:01+01:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Jedna z nových linek Ryanairu z Prahy míří do nitra Jutského poloostrova, malého městečka Billund ve středním Dánsku. Doslova pár set metrů od terminálu leží původní originální Legoland, park celý z Lega s mnoha interaktivními atrakcemi, kde se vyřádí děti i dospělí. Letenky do Billundu ale vzhledem k přemrštěným cenám ubytování v blízkosti Legolandu využijete především k výletům po dánském venkově. Zatímco bydlení je tu drahé, půjčovny aut patří naopak k těm nejlevnějším. Za dvoudenní půjčovné zaplatíte od 40 €, což je nejen na dánské poměry velmi dobrá cena. 

Kromě toho, že autem se můžete po venkově toulat jak se vám zlíbí, v sobě půjčení přináší i nespornou výhodu při výběru ubytování. Zatímco hotely přímo u Legolandu startují cca na 3.000 Kč za noc, v širokém okolí nebude problém narazit na pokoje dokonce i pod 1.500 Kč.

Jako ideální se jeví půjčit si hned po příletu auto, zajet na odpoledne do Legolandu, navečer se přesunout do ubytování a další den a půl se toulat autem po venkově. Jednodenní vstupenka do Legolandu vyjde na 341 DKK, viz oficiální informace.

Pokud byste plánovali v království Lega strávit delší čas, jako lepší a levnější varianta se jeví německý Legoland u města Günzburg mezi městy Augsburg a Ulm, kam pohodlně dojedete autem.

PRG/Praha
BLL/Billund
Zpáteční letenky
1.5 hodin letu (přímý let)
  • Ušetříš až 48 % oproti obvyklé ceně 1 500 Kč
  • Hledej v období Květen
  • Čeká tě přestup na letišti Přímé lety na letiště Billund
  • Poletíš s aeroliniemi Ryanair
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně malé příruční zavazadlo velikosti 40 x 25 x 20 cm. Klasický větší příručák + menší zavazadlo za 6 € jedním směrem.

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Billund.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2019-03-21T11:25:40+01:00

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce