Angkor Wat

Z Prahy k Angkor Watu i za koupáním do Kambodži. Letenky od 12 693 Kč

10 komentářů
2017-10-22T17:16:00+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

V dílně China Eastern Airlines vznikl v posledních dnech zajímavý tarif ještě minimálně do jedné další destinace, přičemž míst je zatím dostatek, byť na omezené množství termínů. Tentokrát vyrazíme do země plné středověkých chrámů, ale i krásných tropických pláží, do země, kam se akční letenky příliš často nevyskytují, do Kambodži. 

Jako příletové i odletové letiště zvolíme rovnou Siem Reap, které se nachází doslova pár kilometrů od největšího náboženského komplexu na světě, památky UNESCO, královského chrámu Angkor Wat. V blízkosti navíc narazíme i na další zajímavosti, kupříkladu jezero Tonle Sap nebo chrám Phnom Banan. Po dnech poznávání kambodžské historie a venkova už vyrazíme na jih do letoviska Sihanoukville, kde si dopřejeme zaslouženého odpočinku ve vodách Thajského zálivu.

Letenky z Prahy do Kambodži jsou dostupné na několik termínů v listopadu a prosinci, a to včetně dat zahrnující sváteční dny či Silvestra. Po cestě nás často čeká dlouhý přestup v Šanghaji, který využijeme k návštěvě města, vízum dostaneme po příletu zdarma. Vybírejte jen lety s jedním přestupem v Šanghaji, v případě dvou přestupů dbejte na to, aby mezi příletem do Číny a odletem z ní bylo maximálně 24 hodin.

Pro dychtivé cestovatel jsou dostupné i open-jaw letenky, například s příletem do Ho-Či-Minova Města a odletem ze Siem Reap, kombinovat lze i s Bangkokem.

PRG/Praha
REP/Siem Reap
Zpáteční letenky
25 hodin letu (1 přestup)
PRG/Praha
SGN/Ho Či Minovo Město REP/Siem Reap
PRG/Praha
Open-jaw letenky
28 hodin letu (1 přestup)
  • Ušetříš až 18 % oproti obvyklé ceně 15 500 Kč
  • Hledej v období Listopad a prosinec, odlety možné již v říjnu, návraty až v lednu.
  • Čeká tě přestup na letišti Delší přestupy na letišti Šanghaj.
  • Poletíš s aeroliniemi Přečtěte si pár řádků o společnosti China Eastern Airlines.
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně letenky jsou dvě odbavená zavazadla na osobu, každé z nich do 23 kg (+ standardní příruční).

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Siem Reap, letiště Ho Či Minovo Město.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2017-10-22T16:07:47+02:00

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce