Za jarem do Verony či Bergama. Letenky od 270 Kč

Zpáteční
Před 9 měs

Jak akci využít?

Akční nadílku v podobě 5–ti eurových letenek nabízí Ryanair nejen z Katovic do Hamburku, ale pro obyvatele z druhé strany republiky i z Norimberku do Itálie. Konkrétně je v nabídce Bergamo s denní rotací a Verona, město proslulé Romeem a Julií, ve čtvrtky a neděle. Více než k pouhé zpáteční cestě pak vyzývají letenky k multi–city variantě, tedy spojení obou měst do jedné cesty. Po Itálii se přepravíte vlaky Trenitalia za 12 €.

Do Norimberku se dopravte autem. Po dálnici tu jste z Plzně do 2 hodin a parkování vyřešíte zdarma v okolí letiště nebo do 40 € na hlídaných parkovištích.

Naplánujte si ideálně cestu tak, abyste v každém z měst byly maximálně 1 celý den. Centra jsou vždy malá a na celkový zážitek 24 hodin bohatě postačí. V blízkém okolí jak Verony, tak především Bergama se nachází spoustu horských jezer ideálních k túrám podél břehů. U Verony se také nachází proslulý zábavní park Gardaland.

Letenky

Běžná cena: 1 800 Kč
  • Norimberk - Verona
Odkud Norimberk Norimberk
Kam Verona Verona
  • Zpáteční letenka
  • Na Březen - duben
  • 0 přestupů
  • 2 hodiny letu

Cena od 270 Kč 

Vyhledej letenky od 270 Kč

ryanair.com

  • Norimberk - Milán
  • Zpáteční letenka
  • Na Březen - duben
  • 0 přestupů
  • 2 hodiny letu

Cena od 270 Kč 

Vyhledej letenky od 270 Kč

ryanair.com

Ukázka letenek z 14. 03. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Úspora

Běžná cena je 1 800 Kč. Ušetříš přibližně 85 %.

Platnost

Akční ceny jsou platné do vyprodání volných kapacit.

Termíny

Dostupnost nejlevnějších letenek je v měsících březen a duben. Později za 30 €.

Dopravce

Lety operuje největší nízkonákladovka v Evropě Ryanair .

Zavazadla

V ceně má Ryanair zahrnutá dvě příruční zavazadla. Větší z nich o rozměrech 55 x 40 x 20 cm, menší pak může mít velikost 35 x 20 x 20 cm.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Ahoj máte prosím někdo tip na parking v okolí letiště zadarmo? V berlíně je hned u letiště možnost, zde jak koukam asi taky ale jestli nemáte někdo svou zkušenost :))

Určitě ano. Bylo to podrobně v diskuzi u průvodce letišti... což už se asi nedá dohledat, tak jen krátce - já jsem parkoval na Andernacher Str., jsou tam vyznačená místa pro parkování, na letiště se dá dojít pěšky za 15 min okolo rybníka, a hodně lidí parkuje u stanice Ziegelstein (poslední před letištěm), odkud dojedou vlakem.

Avatar uživatele debora.wunschova

Dobrý den, nejedet někdo poslední víkend v dubnu a nevzali byste mě autem z Prahy? :) díky

Avatar uživatele p.vojtisek

Dobrý den, při výběru třídy si vybírám economic a v tý prostřední třídě píšou rezervované sedadlo. Je tedy možné, že přijdu k letadlu a ono bude plné a nikam nepoletím ? Děkuji za odpověď :)

Avatar uživatele mysak.hav

ne, znamená to pouze, že sedadlo bude přiděleno a není tedy možné si vybrat konkrétní místo (třeba u okýnka)

Avatar uživatele markiejurik

Dobrý den, nevíte o levných letenkách z Prahy do Rigy a zpět teď v březnu/dubnu? Děkuji :))

Tato linka je monopolem Air Balticu, proto nelze počítat s přívětivými cenami :-) lepší se vydat za cenou do Berlína s Ryanair.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Nejen červencové přímé lety z Prahy na Maltu
-48 %

Tam to bude krásný!

Za pozemským rájem na Seychely
-21 %

Tam to bude krásný!

Na safari do JAR nejen do Krugerova národního parku
-31 %

Tam to bude krásný!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Německo Přílet na letiště Norimberk

Německo se nachází ve střední Evropě a sousedí s Francií, Lucemburskem, Belgií, Nizozemskem, Dánskem, Polskem, Švýcarskem, Českou republikou, Rakouskem a také se Severním a Baltským mořem. Německo je rozděleno na 16 spolkových zemí. Oficiální název země zní Spolková republika Německo.

První věc, která napadne většinu lidí, když se řekne Německo, je Adolf Hitler. Na druhou stranu Německo dalo světu množství významných osobností, které svět ovlivnily pozitivním způsobem, například Ludwiga van Beethovena (jeho klavírní koncert pro Elišku je geniální), Alberta Einsteina (pokud si odmyslíte tu atomovou bombu), Martina Luthera, Immanuela Kanta a řadu dalších.

Průvodce pro Německo
Průvodce pro letiště Norimberk

Zavřít
Ikona pinu
Itálie Přílet na letiště Verona , Milán Bergamo Il Caravaggio

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie
Průvodce pro letiště Verona
Průvodce pro letiště Milán Bergamo Il Caravaggio