Cinqueterre

Za jarem do Verony či Bergama. Letenky od 270 Kč

7 komentářů
2017-03-14T14:39:00+01:00

O akci

Akční nadílku v podobě 5–ti eurových letenek nabízí Ryanair nejen z Katovic do Hamburku, ale pro obyvatele z druhé strany republiky i z Norimberku do Itálie. Konkrétně je v nabídce Bergamo s denní rotací a Verona, město proslulé Romeem a Julií, ve čtvrtky a neděle. Více než k pouhé zpáteční cestě pak vyzývají letenky k multi–city variantě, tedy spojení obou měst do jedné cesty. Po Itálii se přepravíte vlaky Trenitalia za 12 €.

Do Norimberku se dopravte autem. Po dálnici tu jste z Plzně do 2 hodin a parkování vyřešíte zdarma v okolí letiště nebo do 40 € na hlídaných parkovištích.

Naplánujte si ideálně cestu tak, abyste v každém z měst byly maximálně 1 celý den. Centra jsou vždy malá a na celkový zážitek 24 hodin bohatě postačí. V blízkém okolí jak Verony, tak především Bergama se nachází spoustu horských jezer ideálních k túrám podél břehů. U Verony se také nachází proslulý zábavní park Gardaland.

NUE/Norimberk
VRN/Verona
Zpáteční letenky
2 hodin letu (přímý let)
NUE/Norimberk
BGY/Bergamo
Zpáteční letenky
2 hodin letu (přímý let)
  • Ušetříš až 85 % oproti obvyklé ceně 1 800 Kč
  • Hledej v období Dostupnost nejlevnějších letenek je v měsících březen a duben. Později za 30 €.
  • Poletíš s aeroliniemi Lety operuje největší nízkonákladovka v Evropě Ryanair .
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně má Ryanair zahrnutá dvě příruční zavazadla. Větší z nich o rozměrech 55 x 40 x 20 cm, menší pak může mít velikost 35 x 20 x 20 cm.

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Norimberk, letiště Verona, letiště Milán Bergamo.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2017-03-14T15:39:12+01:00

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce