Za jarem do Verony či Bergama. Letenky od 270 Kč

Itálie
Zpáteční
Před měs

Jak akci využít?

Akční nadílku v podobě 5–ti eurových letenek nabízí Ryanair nejen z Katovic do Hamburku, ale pro obyvatele z druhé strany republiky i z Norimberku do Itálie. Konkrétně je v nabídce Bergamo s denní rotací a Verona, město proslulé Romeem a Julií, ve čtvrtky a neděle. Více než k pouhé zpáteční cestě pak vyzývají letenky k multi–city variantě, tedy spojení obou měst do jedné cesty. Po Itálii se přepravíte vlaky Trenitalia za 12 €.

Jak moc je tato akce výhodná?

  • Běžná cena je 1 800 Kč . Ušetříš přibližně 85 %.
  • Podobná akce se objeví 1× za měsíc.
  • Místa zmizí cca během několika hodin.

Akční letenky

Běžná cena: 1800 Kč
  • Norimberk - Verona
Odkud Norimberk Norimberk
Kam Verona Verona

Cena od 270 Kč

Vyhledej letenky od 270 Kč

ryanair.com

  • Norimberk - Milán

Cena od 270 Kč

Vyhledej letenky od 270 Kč

ryanair.com

Ukázka letenek z 14. 03. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Platnost

Akční ceny jsou platné do vyprodání volných kapacit.

Termíny

Dostupnost nejlevnějších letenek je v měsících březen a duben. Později za 30 €.

Dopravce

Lety operuje největší nízkonákladovka v Evropě Ryanair .

Zavazadla

V ceně má Ryanair zahrnutá dvě příruční zavazadla. Větší z nich o rozměrech 55 x 40 x 20 cm, menší pak může mít velikost 35 x 20 x 20 cm.

Naše tipy

Do Norimberku se dopravte autem. Po dálnici tu jste z Plzně do 2 hodin a parkování vyřešíte zdarma v okolí letiště nebo do 40 € na hlídaných parkovištích.

Naplánujte si ideálně cestu tak, abyste v každém z měst byly maximálně 1 celý den. Centra jsou vždy malá a na celkový zážitek 24 hodin bohatě postačí. V blízkém okolí jak Verony, tak především Bergama se nachází spoustu horských jezer ideálních k túrám podél břehů. U Verony se také nachází proslulý zábavní park Gardaland.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Ahoj máte prosím někdo tip na parking v okolí letiště zadarmo? V berlíně je hned u letiště možnost, zde jak koukam asi taky ale jestli nemáte někdo svou zkušenost :))

Určitě ano. Bylo to podrobně v diskuzi u průvodce letišti... což už se asi nedá dohledat, tak jen krátce - já jsem parkoval na Andernacher Str., jsou tam vyznačená místa pro parkování, na letiště se dá dojít pěšky za 15 min okolo rybníka, a hodně lidí parkuje u stanice Ziegelstein (poslední před letištěm), odkud dojedou vlakem.

Avatar uživatele debora.wunschova

Dobrý den, nejedet někdo poslední víkend v dubnu a nevzali byste mě autem z Prahy? :) díky

Avatar uživatele p.vojtisek

Dobrý den, při výběru třídy si vybírám economic a v tý prostřední třídě píšou rezervované sedadlo. Je tedy možné, že přijdu k letadlu a ono bude plné a nikam nepoletím ? Děkuji za odpověď :)

Avatar uživatele mysak.hav

ne, znamená to pouze, že sedadlo bude přiděleno a není tedy možné si vybrat konkrétní místo (třeba u okýnka)

Avatar uživatele markiejurik

Dobrý den, nevíte o levných letenkách z Prahy do Rigy a zpět teď v březnu/dubnu? Děkuji :))

Tato linka je monopolem Air Balticu, proto nelze počítat s přívětivými cenami :-) lepší se vydat za cenou do Berlína s Ryanair.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Zavřít
Ikona pinu
Itálie Přílet na letiště Verona , Milán Bergamo Il Caravaggio  

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie
Průvodce pro letiště Verona
Průvodce pro letiště Milán Bergamo Il Caravaggio