Za jarem do Verony či Bergama. Letenky od 270 Kč

Jak akci využít?

Akční nadílku v podobě 5–ti eurových letenek nabízí Ryanair nejen z Katovic do Hamburku, ale pro obyvatele z druhé strany republiky i z Norimberku do Itálie. Konkrétně je v nabídce Bergamo s denní rotací a Verona, město proslulé Romeem a Julií, ve čtvrtky a neděle. Více než k pouhé zpáteční cestě pak vyzývají letenky k multi–city variantě, tedy spojení obou měst do jedné cesty. Po Itálii se přepravíte vlaky Trenitalia za 12 €.

Do Norimberku se dopravte autem. Po dálnici tu jste z Plzně do 2 hodin a parkování vyřešíte zdarma v okolí letiště nebo do 40 € na hlídaných parkovištích.

Naplánujte si ideálně cestu tak, abyste v každém z měst byly maximálně 1 celý den. Centra jsou vždy malá a na celkový zážitek 24 hodin bohatě postačí. V blízkém okolí jak Verony, tak především Bergama se nachází spoustu horských jezer ideálních k túrám podél břehů. U Verony se také nachází proslulý zábavní park Gardaland.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Norimberk
Německo
Verona
Itálie

od 270 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční přímý let 2 hod letu Rezervace na ryanair.com
Norimberk
Německo
Milán
Itálie

od 270 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční přímý let 2 hod letu Rezervace na ryanair.com

  Ukázka letenek z 14. 03. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 1 800 Kč. Ušetříš přibližně 85 %.

Do kdy akce platí?

Akční ceny jsou platné do vyprodání volných kapacit.

Na jaké termíny jsou letenky?

Dostupnost nejlevnějších letenek je v měsících březen a duben. Později za 30 €.

S kým poletím?

Lety operuje největší nízkonákladovka v Evropě Ryanair .

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně má Ryanair zahrnutá dvě příruční zavazadla. Větší z nich o rozměrech 55 x 40 x 20 cm, menší pak může mít velikost 35 x 20 x 20 cm.

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Ahoj máte prosím někdo tip na parking v okolí letiště zadarmo? V berlíně je hned u letiště možnost, zde jak koukam asi taky ale jestli nemáte někdo svou zkušenost :))

před 11 měs
mirjur

Určitě ano. Bylo to podrobně v diskuzi u průvodce letišti... což už se asi nedá dohledat, tak jen krátce - já jsem parkoval na Andernacher Str., jsou tam vyznačená místa pro parkování, na letiště se dá dojít pěšky za 15 min okolo rybníka, a hodně lidí parkuje u stanice Ziegelstein (poslední před letištěm), odkud dojedou vlakem.

Přidat odpověď
před 11 měs
Avatar uživatele debora.wunschova
debora.wunschova

Dobrý den, nejedet někdo poslední víkend v dubnu a nevzali byste mě autem z Prahy? :) díky

Odpovědět
před 11 měs
Avatar uživatele p.vojtisek
p.vojtisek

Dobrý den, při výběru třídy si vybírám economic a v tý prostřední třídě píšou rezervované sedadlo. Je tedy možné, že přijdu k letadlu a ono bude plné a nikam nepoletím ? Děkuji za odpověď :)

před 11 měs
Avatar uživatele mysak.hav
mysak.hav

ne, znamená to pouze, že sedadlo bude přiděleno a není tedy možné si vybrat konkrétní místo (třeba u okýnka)

Přidat odpověď
před 11 měs
Avatar uživatele markiejurik
markiejurik

Dobrý den, nevíte o levných letenkách z Prahy do Rigy a zpět teď v březnu/dubnu? Děkuji :))

před 11 měs
David Eiselt

Tato linka je monopolem Air Balticu, proto nelze počítat s přívětivými cenami :-) lepší se vydat za cenou do Berlína s Ryanair.

Přidat odpověď
před 11 měs
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 79%
Tam jsi ještě nebyl!
ušetříš až 57%
Jedem!
ušetříš až 74%
Tam chceš!
Zavřít boční panel
Německo Přílet na letiště Norimberk

Německo se nachází ve střední Evropě a sousedí s Francií, Lucemburskem, Belgií, Nizozemskem, Dánskem, Polskem, Švýcarskem, Českou republikou, Rakouskem a také se Severním a Baltským mořem. Německo je rozděleno na 16 spolkových zemí. Oficiální název země zní Spolková republika Německo.

První věc, která napadne většinu lidí, když se řekne Německo, je Adolf Hitler. Na druhou stranu Německo dalo světu množství významných osobností, které svět ovlivnily pozitivním způsobem, například Ludwiga van Beethovena (jeho klavírní koncert pro Elišku je geniální), Alberta Einsteina (pokud si odmyslíte tu atomovou bombu), Martina Luthera, Immanuela Kanta a řadu dalších.

Průvodce pro Německo
Průvodce pro letiště Norimberk

Zavřít boční panel
Itálie Přílet na letiště Verona , Milán Bergamo Il Caravaggio

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie
Průvodce pro letiště Verona
Průvodce pro letiště Milán Bergamo Il Caravaggio