Eilat mountain

Za pětistovku z Bratislavy do Ejlatu k Mrtvému i Rudému moři. Letenky od 23 €

1 komentář
2020-02-17T19:22:39+01:00

O akci

Jste-li časově flexibilní a nedělá vám problém plánovat spontánně a s minimálním předstihem, využijte levných letenek na prodloužené víkendy z Bratislavy do izraelského letoviska Ejlat. Zpáteční cesta vyjde na 23 EUR na několik termínů v březnu a ke konci února. 

Ejlat poslouží nejen jako místo k odpočinku na březích Rudého moře, ale zároveň jako ideální výchozí bod pro cesty po jižním Izraeli. Navštivte nejnižší bod světa Mrtvé moře, projeďte Negevskou poušť nebo se vydejte vstříc národním parkům v okolí. Srovnejte ceny všech půjčoven aut v Ejlatu, třídenní půjčení startuje na 1 900 Kč. Ceny hotelů pak začínají zhruba na 1 500 Kč za noc pro dva.

  • Ušetříš až 62 % oproti obvyklé ceně 60 €
  • Hledej v období Březen
  • Čeká tě přestup na letišti Přímé lety z Bratislavy na letiště Ejlat Ramon
  • Poletíš s aeroliniemi Ryanair
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně malé příruční zavazadlo velikosti 40x25x20 cm
BTS/Bratislava
ETM/Ejlat
Zpáteční letenky
4 hodin letu (přímý let)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Bratislava, letiště Ejlat Ramon.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2020-02-17T19:07:54+01:00

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
mirek
před 4 lety

Byli jsme tam na konci ledna 2020. Na letišti Ramon v půjčovně sixt mi půjčili auto i na debetní kartu, ale varovali, že zálohu skutečně strhnou a vrátí za měsíc. (na kreditce ji jen zablokují a vracejí rychlejc). Mají jen auta s automatickou převodovkou. V půjčovně ženská moc ochotná, zakroužkovala na mapě jen pár měst do kterých nemáme jezdit, silnice kolem mrtvého moře v pohodě, akorát zrovna pršelo, tak byla jeden den uzavřená ale druhej den už zase ok. Jeli jsme teda přes Palestinu, Palestinci řídí jak hovada (zelenobélé SPZ) Izraelci lepší (žlutobílé SPZ). Benzinky minimálně na jihu nejsou tak husto jako u nás (100km). Na všech benzinkách co jsme byli se muselo složitě zadávat do stojanu SPZ a další údaje, nešlo přepnout do Angličtiny, tak jsme museli pokaždý někoho odchytit aby nám pomohl. Revolut karta se mi pořád zablokovávala, nezafungovala ani jednou. M-karta svět ok. Všude používají magnetické proužky (Revolut má vypnutý), čipy ani bezkontaktní platby nešly.

Další akce