Moře v Ejlatu

Letiště Ejlat Ramon

O letišti

Zbrusu nové Ramonovo mezinárodní letiště bylo slavnostně otevřeno v lednu 2019 a má plně nahradit zastaralé letiště Ejlat-Ovda, kam míří mimo jiné i pravidelné linky z Prahy nebo Bratislavy. Oproti letišti Ovda je k Ejlatu víc než dvakrát blíže, od centra je terminál vzdálen asi 20 km.

Jediný terminál je malý a přehledný, nicméně i přesto na letiště dorazte minimálně 3 hodiny před odletem vzhledem ke zvýšeným bezpečnostním prohlídkám.

Oficiální stránky letiště jsou www.iaa.gov.il

IATA Kód
ETM
Aktuální počasí
? °C
Místní čas
23:48 (+1)
Vzdálenost z ČR
2855 km

Letenky

Na Ramonovo letiště míří především low-costové linky Ryanairu a Wizz Airu a také vnitrostátní spoje do Tel Avivu společností Arkia a Israir. 

Naprostá většina nízkonákladových spojů z Evropy létá jen od října do března, protože v létě zde panují nesnesitelná horka. Obecně lze říct, že nejlevnější letenky se objevují zhruba měsíc až měsíc a půl před odletem a můžeme se dostat klidně pod 1.000 Kč za zpáteční cestu.

Přímé spoje z Ejlatu do střední Evropy:

  • Ryanair: Praha, Bratislava, Krakov, Berlín, Budapešť
  • Wizz Air: Vídeň, Budapešť

Inspirujte se akcemi na letenky do Ejlatu, nebo využijte náš vyhledávač letenek a podívejte se na aktuální ceny. Porovnáváme nabídky více než 500 leteckých společností.

 

Doprava z/na letiště

Přímo před příletovým terminálem najdete autobusovou zastávku, kde jezdí spoje státní společnosti Egged. Všechny jízdenky stojí 4,20 ILS (do Eilatu i na hranice s Egyptem) a platí se v hotovosti u řidiče.

Nejrychlejší dopravu na do Eilatu obstarávají linky číslo 30 a 50, které cestu zvládnou cca za 35 minut.

  • Linka 30 jede přímo na centrální autobusové nádraží s intervalem 30 minut. První spoj z města na letiště jede v 5:30, poslední z letiště do města ve 23:00,
  • Linka 50 objíždí hotelové čtvrti a promenádu podél Rudého moře. Jede taktéž jednou za půl hodiny s prvním spojem z centra v 6:35 a posledním z letiště v 19:30. Linka 50 nezastavuje na centrálním autobusovém nádraží!

Doplňková linka do Eilatu je číslo 31, která jede o něco déle – na hlavní autobusové nádraží dojede za 45 minut. Linka číslo 32 pak jezdí do čtvrti Shakhmon na západním předměstí Eilatu.

Zamíříte-li z letiště přímo do egyptské Taby, můžete využít přímé linky 50, která jede z letiště přes Eilat bez přestupu až na izraelsko-egyptskou hranici. Cesta zabere zhruba hodinu, autobusy jezdí každou půl hodinu od 6:00 (první odjezd z hranice) do 19:30 (poslední odjezd z letiště). 

Pozor, o šabatu (tedy od pátečního do sobotního soumraku) autobusy jezdí v omezeném režimu. Při cestě z letiště do centra:

  • V pátek poslední spoj z letiště linky 30 v 19:15 a linky 50 v 16:45, 
  • V sobotu první spoj z letiště linky 30 v 11:00 a linky 50 v 11:15.

Při cestě z centra na letiště:

  • V pátek poslední spoje z centrálního autobusového nádraží linky 50 v 16:30 a linky 30 v 18:29,
  • V sobotu první spoj z centrálního autobusového nádraží linky 50 v 8:00 a linky 30 v 8:30.

Detailní jízdní řády a umístění zastávek najdete na oficiálním webu egged.co.il

Jedinou další možností je taxi, které stojí do centra Eilatu 95 ILS. Taxi jezdí i o šabatu. Využít můžete i klasické aplikace Uber nebo levnější Gett

Služby na letišti

Wifi je na letišti bezplatně a na neomezenou dobu.

V příletové hale poblíž východů číslo 33 a 34 najdete bankomaty, směnárna je hned vedle, avšak nedoporučujeme zde kvůli nevýhodnému kurzu peníze měnit.

V odletovém prostoru najdete omezené možnosti stravování a jeden duty free shop.

Na letišti funguje několik autopůjčoven, které jsou však o šabatu (pátek večer až sobota večer) všechny zavřené.

Avatar uživatele
naposledy aktualizováno 05. 01. 2020
Navrhni úpravu

95 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Adéla
před 3 lety

Lístek na bus do centra Eilatu z letiště je možné koupit u řidiče busu jak je psáno na úvodní informaci nebo jen z automatu? Děkuji :)

Avatar uživatele
Iveta
před 3 lety

I přímo u řidiče za cash..

Avatar uživatele
Audit
před 3 lety

Jsem aktuálně v Eilatu. Udělal jsem check in na letenky u Ryanair. V app ale nejde vygenerovat mobilní boarding pass s QR. Stáhl jsem si letenky do tabletu. Projdu s něma přes kontroly i na gate? Už jsem to viděl, že to měli lidé v notebooku, ale nejsem si jistý. Mám vás do cca 15:00, potom už je šabat do odletu. Dík za info

Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak
před 3 lety

Úplně v pohodě stačí v tabletu :)

Petr _69
před 3 lety

Ahoj,

dneska jsem při odletu do Bratislavy absolvoval bezpečnostní a pasovou kontrolu za cca 30 minut od příjezdu na letiště až po gate. Pracovnice security se mě ptala, jak dlouho jsem byl v Izraeli, kdo mi doporučil právě Izrael, kde jsem v Izraeli byl, co jsem dělal v Eilatu, kde jsem byl ubytován, zda někoho znám a s kým jsem se seznámil, zda jsem od někoho něco dostal a zda jsem si balil zavazadlo sám. Když pak zjistila, že moje angličtina není dokonalá, dala mi papír s dalšími otázkami ve slovenštině a já jsem ukazoval na odpovědi. Kontrola skenerem a detekčním rámem potom stejná jako na jiných letištích. Čekal jsem potom cca 2 a půl hodiny a k tomu ještě skoro hodinu v letadle kvůli zpoždění. Asi to ale neprobíhá vždy takto hladce a spíše to byla náhoda. Možná hrálo roli i to, že ještě bylo málo lidí a nebyly fronty a taky to, že jsem cestoval sám. Pokud cestovalo víc lidí ve skupině, ptali se jich i ohledně vztahů mezi nimi, což při samostatném letu odpadá.

Avatar uživatele
Roman
před 3 lety

Dobrý den,

jak velký může být problém kosovské razítko v pase při příletu?

Děkuji

Avatar uživatele hugonovak
hugonovak
před 3 lety

Spolucestujúci mal tiež kosovskú pečiatku v pase, a jediné, na čo sa pýtala imigračná úradníčka, bolo krstné meno otca jeho matky. Druhého spolucestujúceho sa nepýtala nič (tiež mal kosovskú pečiatku) a mne (lebo som vedel najlepšie po anglicky) položila typicky pasovácke otázky (kam ideme, koľko tam budeme a pod.).

Avatar uživatele
Roman
před 3 lety

Děkuji za info

Avatar uživatele
Roman
před 3 lety

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat co semnou udělají při tom pohovoru když umím špatně anglicky? Jedná se mě o to jestli to zvládnu se základními frazema,pojedem jako rodina oba synové umí anglicky,dík za info

Avatar uživatele eremi
eremi
před 3 lety

Buď v klidu, o tohle se Ty starat nemusíš, to je jejich starost, není Tvou povinností umět anglicky, oni si to nějak vyřeší, pokud budou potřebovat.

Avatar uživatele J0x
J0x
před 3 lety

Už se tu několikrát psalo, že mají připravené otázky i odpovědi v mnoha jazycích,navíc už z principu není problém natrefit za přepážkou na někoho, kdo pochází z kdovíjaké země, umí x jazyků a má několik občanství. Bál bych se maximálně tak nepřijít na letiště v dostatečném předstihu.

Avatar uživatele
Jana _18
před 3 lety

Buďte v klidu, rodina zůstává všude pohromadě. Natrefili jsme i na slovenku za okýnkem. A otázky mají někde vytištěné i v češtině, takže odpovídáte ano/ne.

Petr _69
před 3 lety

Ahoj,

potřeboval bych zjistit (plánovaný přílet mám ve 20:00)

1. Lze na letišti koupit předplacenou simku s internetem do mobilu? A zprovozní mi ji prodávající?

2. Je nutné měnit peníze na letišti (kvůli koupě simky a lístku na autobus do města), nebo tyto věci jde platit i dolary?

Díky za info.

Avatar uživatele
Honza
před 3 lety

Zdravím,

nemáte někdo aktuální informace o sitauci na hraničním přechpdu v Tabě? Platí stále pouze polatek 105 šekel na Izraelské straně? Je možné cestovat dál pomocí taxi do dalších hotelů za Tabu po Sinaji? Případně jaké byly poplatky na egyptské straně a nebyl li s průjezdem problém? Prosím pouze konkrétní zkušenost ne víc jak půl roku starou. Před 2 lety to šlo naprosto hladce, ale mám neověřenou informací, že situace přitvrdila. Díky.

Avatar uživatele
Jan Matúška
před 3 lety

Ahoj,

mám pár dotazů, tak když bude někdo tak hodný a odpoví mi aspoň na něco budu rád.

1)Pokud bychom nestihli poslední bus, kolik zhruba vyjde taxi k centrálnímu nádraží busů? (Mám už stáhlou apku GETT)

2)Dá se koupit na letišti(pokud bych teda nestihl ten bus) simka s nějakou porcí dat? Nebo je to lepší někde v centru?

3)Jedeme s přítelkyní od 31.1. - 3.2. - co je dobré vidět. Vím, že určitě toto: Kings City, Timna park, Underwater Observatory Park, Ice Mall a projít si hlavní pláže a centrum. Nějaké doporučení na další místa? Případně i nějaké romantické :)

4)Jel někdo na výlet do Petry na jeden den?

Děkuji za radu, Honza

Avatar uživatele
Eva
před 3 lety

Ahoj, za týden mířím do Eilatu a mám podobné otázky :-) Podařilo se vám použít Gett a jaká byla cena? Kde jste koupili simku? Díky!

Avatar uživatele
Omsy
před 3 lety

Ahoj, mám možná trochu zvláštní dotaz :D Letíme do Ejlatu na prodloužený víkend a na jeden den bysme si chtěli půjčit auto na výlet. Půjčovna je v příletové hale, můžeme dovnitř jen tak, v den kdy nikam neletíme?

Avatar uživatele hugonovak
hugonovak
před 3 lety

Ano, príletová hala je voľne prístupná (stav k 12.1.2020).

Avatar uživatele
Simona
před 3 lety

Dobrý den,jsou v Ejlatu povoleny elektronické cigarety iqos ?

Avatar uživatele Pavel Mik
Pavel Mik
před 3 lety

Klasické elektronické cigarety nikdo neřeší, vlastní zkušenost. Iqos na tom bude podobně.

Avatar uživatele tomasvlasak
tomasvlasak
před 3 lety

Nemáte někdo aktuální zkušenosti s otevírací dobou autopůjčoven (přílet pondělí 18:30 by měl být v pohodě, ale odlet v pátek 19:20 - tedy vrácení auta kolem 16:00 vypadá hůře). Avšak Budget vůbec nemá tuto pobočku zanesenou na svém webu a na rentalcars a podobně to sice nejdříve nabídne, ale při mírné změně času a novém hledání zobrazí, že žádná auta nejsou k dispozici a konkrétní hodiny také nepíšou.

Avatar uživatele tomasvlasak
tomasvlasak
před 3 lety

Tak podle všeho by pátek do 17:00 měli fungovat (Budget Car Rental), takže risknu a snad to dobře dopadne

Avatar uživatele Petr76
Petr76
před 3 lety

Tak jim zavolej nebo napiš...

https://www.budget.co.il/en/list_of_branches/

Avatar uživatele
Simona Koutná
před 3 lety

Snad mi někdo poradi

Nevíte někdo, jaka se soucasna situace v Ejlatu a Izraeli jako takovém? Mam na mysli incident na zacatku ledna s velitelem íránských vojenských jednotek. Vim, ze se jedna o jiny stat.. Ale rada bych se z výletu vrátila.. Jedem ta 20.1.

Děkuji 🙂

Avatar uživatele
Libor
před 3 lety

ahoj, já do Eilatu letím koncem února, ale ničeho se nebojím. Válčí jiné státy, Izraele se to nijak netýká (navíc s nima si to nechce jen tak někdo rozházet, protože armádu i obranu mají dost moderní oproti ostatním státům). Když nepojedete do severní oblasti nebo pásmo gaza, což asi nehrozí, nemusíte se ničeho bát. Já už to tam mám trochu proježděný a cítil jsem se všude (asi kromě Betlému) velice spokojeně i bezpečně.

Avatar uživatele hugonovak
hugonovak
před 3 lety

9.1. a 12.1. bola situácia v okolí Eilatu pokojná. 12.1. nejaký týpek zabudol v odletovej hale kufor. Kufor bol 3 minúty bez dozoru, stačilo to na to, aby sa začali o kufor zaujímať zamestnanci letiska.

Avatar uživatele Pavel Mik
Pavel Mik
před 3 lety

Rozhodně to není v současnosti klidná oblast (blízký východ), nicméně přímé ohrožení díky zmíněné vyspělosti Izraele spíš nehrozí. Mám dvě čestvé zkušenosti z jižní části Izraele a cítil jsem se vždy bezpečně. Doporučuji sledovat na Twitteru Israel Defense Forces (@IDF) kde je jakékoliv napadení (zejména a často rakety z pásma Gazy ihned hlášeno). Jejich rakety jsou však v drtivé většině zachyceny systémem Iron Dome, nebo dopadají mimo zalidněnou oblast a to nejdůelžitější, většinou pouze v okruhu 30km od Gazy. Co provede, nebo neprovede Irán (který má v blízkosti hranic v Sýrii své jednotky) by zajímalo asi všechny :D osobně si myslím, že v současnosti nic nehrozí a když už, tak mimo tento jižní cíp Izraele. Tak či onak je to již léta neklidná oblast, nyní mi přijde ještě více, s tím je potřeba počítat. Kdyby cokoliv, nejlepší je se držet místních obyvatel, ty jsou na krizové situace dobře vycvičeni a ví, narozdíl od nás turistů, co dělat.

theo2 Pištěk
před 3 lety

Myslím, že válečnickej zápal hodně rychle přešel obě strany, Izrael je v klidu. BTW za měsíc jedu do Íránu, ten je kromě demošek taky ok, stačí se večer vyhnout Bordž-e Azadi v Teheránu.

Petr _69
před 3 lety

Ahoj,

nevíte někdo, jak je to s dovozem potravin, zda je možné přivézt něco pro osobní potřebu, nebo je zákaz? Potřeboval bych si vzít s sebou jablečnou vlákninu, nevím, zda ji lze na místě sehnat.

Avatar uživatele Pavel Mik
Pavel Mik
před 3 lety

Při odletu z ČR (EU) platí klasické podmínky na tekutiky (gely, krémy...) v max. objemu 100ml v uzavíratelném pytlíku. Ta vláknina je asi sypká? Podle mých zkušeností s tím nebude nejmenší problém, převážim jídlo, léky, potr. dopl. často a všude.

Avatar uživatele
Pavla
před 3 lety

Loni jsme si vezli v odbaveném zavazadle normálně potraviny k večeři pro 4 osoby, vzhledem k pozdnímu pátečnímu příletu a právě probíhajícímu šabatu.... vše bez problému, letos to také zopakujeme

Avatar uživatele
Jana _18
před 3 lety

Ahoj, poradíte nejlepší způsob, jak se dostat z letiště rovnou na hraniční přechod do Jordánska?

Pokud jste někdo využil taxi, tušíte cca cenu?

Předem moc díky za tipy

Avatar uživatele
Libor
před 3 lety

Bud budete mít vizum, nutno zařizovat několik dnů předem a na hranicích vás pustí nebo vás odkáží na taxikáře. Asi 100m od hranic stáli asi tři taxikáři. Když tam dojedete a zaplatíte jim úplatky a nějaký výdělek, tak vás přes hranice převezou a potom zas zpět (tuším chtěli tisícovku na ruku plus útrata). Občas tam dojede i auto, vyloží nějaké lidi, ti nasednou do taxíku a jedou přes hranice pryč. Určitě jsou i nějaké placené výlety, které mohou vyjít levněji.

Avatar uživatele
Libor
před 3 lety

pardon, já odpovídal na něco jiného, jak se dostat přes hranice

Avatar uživatele hugonovak
hugonovak
před 3 lety

Jana, ak môžeš, vykašli sa na to a leť priamo do Jordánska. Za stratený čas, výstupný poplatok z Izraela 102 NIS, taxi z hranice do Aqaby 18 - 25 JOD a z Aqaby za 10 JOD to nestojí.

Z letiska ide na križovatku pri hranici autobus 30 a 50. Stojí 4,2 NIS, dá sa platiť kartou v pokladni aj v automate (oboje pri východe z odletovej haly), u vodiča len v hotovosti. Taxi z križovatky necelý 1 km od hranice na letisko za 100 NIS (platili sme 25€, účet bol na 100 NIS) sme využili na spiatočnej ceste kvôli našej blbosti, lebo sme si nevymenili peniaze ani nekúpili spiatočný lístok. Autobusy jazdia často.

Avatar uživatele
Michal _45
před 3 lety

Wizzair na svém webu píše, že na let z Eilatu do Vídně je možný mobilní palubní lístek (není nutné tisknout), máte někdo aktuální zkušenost, prosím?

Avatar uživatele hugonovak
hugonovak
před 3 lety

12.1.2020 akceptoval ryanair aj mobilný palubný lístok. Určite ho bude akceptovať aj Wizzair.

theo2 Pištěk
před 3 lety

26.12.2019 Ryanair neakceptoval mobilní palubní lístek v aplikaci, musel jsem si ho vytisknout (přestože na jejich webu nebylo uvedeno letiště Eilat-Ramon mezi letišti, kde neplatí elektronický palubní lístek). Výslovně jsem u toho měl uvedeno, že vygenerovanej lístek v mobilní aplikaci nelze použít na letišti a musí se vytisknout. Trochu mě to namíchlo, přiznám se.

Avatar uživatele
Pavla
před 3 lety

S palubním lístlem v mobilu cestuji v poslední době ve většině případů, pokud jej vystaví a má QR kód, funguje dobře

Avatar uživatele
Martin
před 3 lety

Pěkný den,

máte někdo zkušenost s půjčením auta na Ramonu? Půjčoval jsem si auto již několikrát a poměrně často se stalo, že si z karty strhli poplatky, o kterých nebyla v rezervaci (rentalcars) ani zmínka. Jinak půjčovny avizují, že mají otevřeno i o sabatu (přílet v pátek v 18,30 ryanair)

Avatar uživatele hhh _1
hhh _1
před 3 lety

minulý měsíc jsem bral auto od Thrifty (Herz) ve městě, pár dnů po vrácení si strhli 31 USD bez vysvětlení/komentáře. Na email taky nikdo nereagoval. Asi nějaký místní židovský zvyk :)

Avatar uživatele
Honza Čermák
před 3 lety

Pokud neodpoví, tak chargeback.

Avatar uživatele
Martin
před 3 lety

Mám stejnou zkušenost odjinud, vždy si něco navíc "napočítají" a je velmi obtížné se tomu vyhnout, když mají depozit na kreditce

Avatar uživatele
Dominika Charvátová
před 3 lety

Info od kamaradu co tu byli a z internetu bylo at sme na letišti aspoň 3h předem kvůli přísným a dlouhym kontrolám. Teď jsme absolvovali celou kontrolu od příchodu na letiště až po gate za 25min. Nikde skoro ani noha, otázky při bezpečnostní kontrole zběžně na 2min, rentgen a baglu nejjemnější co sme kdekoliv zažili ( nic se z baglu nevyndavá,nechaji provést i vodu,mliko, jogurty).

Avatar uživatele eremi
eremi
před 3 lety

Zřejmě jste měli štěstí, protože tohle je výjimka, obvyklé jsou důkladné kontroly.

Avatar uživatele hugonovak
hugonovak
před 3 lety

Mali ste šťastie. My sme cestovali štyria, pred letiskovou kontrolou (klasickou, ktorá je na každom letisku) nás rozdelili na 2 dvojice. Prvá dvojica prešla od zaradenia sa do radu na pohovor až po bránu za 1 hodinu, druhá za 1 hod. 20 min., lebo začali uprednostňovať cestujúcich do Moskvy. Lietadlo do Moskvy odlietalo skôr. Absolvovali sme len pohovor, na podrobnú prehliadku nás nevybrali. Tie tri hodiny sú akurát na cestovanie bez stresu.

theo2 Pištěk
před 3 lety

Je tam navíc tzv. bezpečnostní kontrola (převážně verbální), která předchází klasickým procedurám. Z 15 "přepážek" snad 12 bralo jen pasažéry do Moskvy, fronta na Bratislavu se první půlhodinu prakticky nepohnula, v této úvodní frontě jsme čekali něco přes hodinu. Ostatní procedury už vzaly jen cca čtvrt hodiny.

Avatar uživatele
Jana Neumannova
před 3 lety

Tak my sme prileteli práve teraz odtiaľ. Využili sme info od vás...autobusy chodia tak ako sa píše vyššie...aj dnes cez sabat prvý na letisko išiel z centralnej stanice o 8:00 a napriek tomu co píše cestovný poriadok bol na letisku za cca 1/2hodiny...čo vzhladom na odlet 11:30 bol ideálny príchod,keďže kontroly sú naozaj dôkladné a vypytujú sa rôzne otázky, nezlaknite sa keď vás nechajú otvoriť kufor a celý ho prehliadajú...inak v pohode. Pozor dajte v tom jednom duty free shope...ceny tam majú uvedené v dolároch...a aj cez sabat boli na promenáde otvorené viaceré supermarkety...😉

Avatar uživatele
Petr
před 3 lety

Bankomat

Ahoj, bankomat je v odletové části haly, za výběr hotovosti poplatek 5% (REVOLUT VISA). Pokud nepotřebujete ihned hotovost, tak 150m od autobusového nádraží ( u kruháče) je banka se třemi bankomaty, výběr bez poplatku. Na autobus je možno koupit jízdenku z automatu kartou, platí se každá jízdenka samostatně zasunutím karty ( je nutno mít aktivovaný magnetický proužek).

Avatar uživatele
Miroslav Janda
před 3 lety

Velmi cenná informace, také mám Revolut, děkuji.

Avatar uživatele
folwi
před 3 lety

Zdravím, ten automat na jízdenky na BUS jsou na letiští, nebo v BUSE? Platba v BUSU jen hotově, nebo se dá kartou? CHceme jet 30, stojí nám to u hotelu.

Avatar uživatele
Petr
před 3 lety

Jsou v hale, vlevo vedle východu. Byl jsem tam na konci listopadu a byly tam 3 vedle sebe, takže i přes zdržování se zasouváním karty, minimální fronta.

theo2 Pištěk
před 3 lety

Pro platbu jízdenky na autobus jsem použil Twisto kartu, ani nevím, že by měla nějakej magnetickej proužek. Je ale fakt, že karta Equa bank, kterou jsem použil jako první, se nechytala.

Avatar uživatele Pavel Mik
Pavel Mik
před 3 lety

Ahoj, aktuální info o provozu autobusů směr Eilat v pátek večer (začátek Šabatu)

Poslední spoj směr Eilat je podle jízdního řádu operován v 19:15 (dosedli jsme o 20 minut dříve v 18:10, ale přes security jsme se dostali beztak až za hodinu a spoj bychom nestíhali).

Na tabuli však byly další spoje navzdory jízdnímu řádu, konkrétně v 19:40 číslo 50, ve 20:00 číslo 30 a ve 20:20 také bus číslo 30. My jsme jeli nakonec až ve 20:00 a spoj v pořádku odjel. Tipoval bych, že bus ve 20:20 bude již opravdu posledním, letiště už pomalu zavírali. Lístky se nechají koupit buďto u řidiče, nebo ve vestibulu je několik automatů přijímajících karty.

Pokud přiletíte +- na čas, autobusů je tedy v pátek večer dostatek. Také jsme byli slečnou z personálu letiště upozorněni, abychom moc neotáleli a šli stát řadu, prý je tam často "fighting" :D...

* ještě dodatek, zahlédl jsem otevřenou autopůjčovnu Europcar kde lidé v pohodě přebírali vozy (kolem 19:30)

Avatar uživatele
Jirka
před 3 lety

Ano, Europcar je normálně otevřený. Informace v průvodci je chybná. V pátek mají 5:30 - 20:00 a v sobotu maj od 14:00 do 20:00. Mění se to podle toho jak přilétaj/odlétaj letadla.

Načíst všechny komentáře

Letiště v okolí

Získej tipy k dopravě do centra i z dalších letišť v okolí