Za pravou ruskou zimou z Bratislavy do Moskvy. Letenky od 1 420 Kč

Zpáteční
Před 2 měs

Jak akci využít?

Vypravte se v praxi vyzkoušet pravou ruskou zimu, a to rovnou do největšího města Evropy, monumentální Moskvy. Ruský mráz sice může být pro mnoho lidí nepřekročitelným limitem, nicméně vězte, že zasněžené moskevské kulisy spolu s vánoční výzdobou vytvoří vskutku pohádkovou atmosféru.

Zpáteční letenky na tři termíny s nízkonákladovkou Vítězství, tedy Pobeda, jsou k mání od 3.780 rublů, tedy cca 1.420 Kč nebo 55 €. V průběhu prosince, ledna i února však seženete mnohem více termínů za stále skvělých 5.197 rublů / 1.950 Kč, což je stále skvělá cena, vezmeme-li v úvahu, že letenky s běžnými aerolinkami z Prahy či Vídně obvykle startují na 4 tisících korunách.

Pozor! Počítejte ještě s poplatky za vízum! Nejprve si budete muset vyřídit zvací dopis, což lze provést snadno online přes různé ruské cestovky, osobně ověřený web je například travelrussia.su. Zvací dopis vyjde cca na 15 €. S ním, vyplněnou vízovou anketou a všemi náležitostmi se pak vydáte na velvyslanectví v Praze nebo Bratislavě. Tam si za poplatek 1.020 Kč / 35 €. V minulých letech bylo nutné vízum vyřídit přes vízová centra, která si účtovala k poplatku ještě dalších 700 Kč / 25 € navíc, v letošním roce (jaro) však bylo opět možné všechny náležitosti vyřídit opět přímo přes ambasádu. Povinností je také potvrzení o cestovním pojištění, kde musí být výslovně uvedeno, že platí v Rusku. Údaje na zvacím dopisu se přesně musí shodovat s údaji na vízové anketě, vždy se na velvyslanectví ujistěte.

Doporučujeme vízum vyřídit co nejdříve, lhůta činí 10 pracovních dní. Rovněž dbejte, aby veškeré náležitosti byly vyplněny přesně, abyste eliminovali zdržení.

Příklady termínů za 1.420 Kč / 55 €:

 • 30.11. - 5.12.
 • 7. - 12.12.
 • 27. - 30.1.

Příklady termínů za 1.950 Kč / 76 €:

 • 5. - 9.12., 14. - 19.12.
 • celá druhá polovina ledna
 • 15. - 20.2.

Letenky

Běžná cena: 4 000 Kč
 • Bratislava - Moskva
 • Zpáteční letenka
 • Na Prosinec - únor
 • 0 přestupů
 • 3 hodiny letu

Cena od 1 420 Kč 

Vyhledej letenky od 1 420 Kč

pobeda.aero

Ukázka letenek z 08. 11. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Úspora

Běžná cena je 4 000 Kč. Ušetříš přibližně 65 %.

Platnost

Platí do vyprodání nejlevnějších míst.

Termíny

Prosinec, leden, o něco dražší únor.

Dopravce

Přečtěte si veškeré info o aerolince Pobeda.

Zavazadla

V ceně NENÍ obsaženo příruční zavazadlo, nýbrž výhradně odbavené do 10 kg.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

12 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Petr76

Zrovna Rusákům platit 2800 za vízum je absurdní i kdyby letenky byly zadarmo.

Avatar uživatele

Letenky objednány. Díky moc. Měla bych ale dotaz ohledně zavazadla. Na eticketu je uvedeno pouze příruční zavazadlo do 5 kg, ale na Vašich stránkách je uveden pravý opak - tedy, že v ceně není příruční zavazadlo, nýbrž odbavené zavazadlo do 10 kg.

Avatar uživatele

Due to cabin space limitations and recommendations of the aircraft manufacturer, the following conditions and limitations are apply to the Cabin baggage

maximum dimensions of 36 x 30 x 27 cm;

weighing up to 5 kg.

------------------------------------------

Cabin baggage exceeding the norms specified in paragraph 9.3 may be accepted for carriage in the passenger compartment, subject to the following conditions:

availability of an empty seat in the passenger compartment;

dimensions of Cabin baggage exceeding the established standards are no more than 115 centimeters in the sum of three measurements;

weight Cabin baggage - up to 10 kilograms.

You will be required to pay a charge for the carriage of Cabin baggage which exceeding requirements.

Avatar uživatele

Ted jsem jim ta zavolal za ty nejlevnejsi letenky je v cene jen prirucni zavadlo do 5 kg

a striktni rozmer 36 x 30 x 27 cm; jako u kterych koliv lowcost airolinek.

Avatar uživatele

Dobry den, na kolik prosim vyjde vízum? Ráda bych do Moskvy letěla, jsem však sama, nepřidal by se nekdo?

Avatar uživatele

Já byl letos u Bajkalu a vízum mě vyšlo na 2800,- Do Moskvy uvažuju, ale jen na skok, ještě bych pokračoval směr Petrohrad a Murmansk.

Avatar uživatele nicky

Přidek se k Milošovi, letí tam s tou svou partou třema letadlama mlsat vodku.

Jsi tedy jistě ukrutný borec. Tak hledej borče...

Avatar uživatele gogle33

Se divím že to tady dáváte když vízum do Ruska je šíleně drahé,neletěl bych i kdyby to bylo zadarmo.

Navíc bych rád podotknul, že akce, které tady dáváte jsou super, ale je to už snadno dohledatelné kdo s tím umí dělat...vaše akce si najdu sám a levněji mnohdy :-)

Avatar uživatele AndreaZ

Já si naopak práce lidí z CL vážím. Argumentovat tady cenou víza do Ruska mi přijde trochu mimo. Je to politická záležitost, s cenou letenky to nemá nic společného.

Avatar uživatele Marketa_1987

a co že je vízum drahé?? Bud to akceptuješ nebo ne, ať se každý snad rozhodne sám!! Obvykle letenky z Prahy stojí 5tis, když k tomu připočteš ještě vízum, ano to je drahý výlet, ale když cena letenky + vízum je menší jak obvyklá cena letenky, myslím, že ten kdo by chtěl vidět Moskvu, rád zakoupí. Já osobně tuto variantu z Bratislavy zakoupila loni, když Poběda začala z Blavy lítat, a zpáteční letenka mě stála dokonce 799 kč

Avatar uživatele

hmmmm ... kdo s tím umí dělat..... Ale je spousta lidí, kdo s tím neumí dělat a netráví hodiny hledáním nejvýhodnějších letů. Poněkud nevděčný je váš komentář.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Hurá za zážitky!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

Hurá za zážitky!

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

A už tam budem?

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Slovensko Přílet na letiště Bratislava M. R. Štefánika

Malé velké Slovensko

Slovensko je s přibližně 49.000 km2 rozlohou malá velká země na hranici mezi střední a východní Evropou. Uvidíte zde skoro všechno – na malém území můžete projít lužní lesy i alpské kopce, udělat si selfie na hradbách středověkého hradu i ochutnat lokální víno. Můžete si užít atmosféru města i venkova a přitom být stále v EU a platit eurem. Největší město Bratislava má jen 0,5 milionu obyvatel.

Leží mezi Maďarskem (na jihu), Ukrajinou (na východě), Polskem (na severu) a Českem a Rakouskem (na západě). Země mě tvar obdélníku, kde osa západ–východ je delší strana a osa sever–jih kratší strana. Společně se svými sousedy (kromě Ukrajiny a Rakouska) tvoří tzv. země Višegrádské čtyřky neboli V4.

Slovensko je rozděleno do 8 krajů, kterým se lidově říká župy. Hlavním městem je Bratislava, která má i vlastní kraj. Ostatní kraje nesou název lokálního centra, tedy Trnava, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov. Často se však používají historické názvy pro jednotlivé oblasti Slovenska jako Hont, Abov, Gemer, Spiš, Zemplín apod.

Proč obětovat dny těžko získané dovolené a přijet na Slovensko? Zde nenarazíte na každém rohu na Starbucks, ale mix kultury a přírody který opravdu stojí za to, protože zde najdete dobré víno a lokální pivovary, vše je blízko a protože setkání západu a východu Evropy se podařilo právě na Slovensku. 

Užít si můžete relax v lázních, procházky ve starých uličkách měst, ale i moderní nákupní centra, adrenalin na horách a pohodu při dobrém jídle.

Průvodce pro Slovensko
Průvodce pro letiště Bratislava M. R. Štefánika