Milujete výhledy z okénka nebo naopak nesnášíte, když se na toaletu musíte prodírat přes dva cizí spolucestující? Cestujete s partou a chcete mít jistotu, že budete sedět pohromadě? Situací, ve kterých si budete chtít stůj co stůj vybrat předem konkrétní místo v letadle, je zkrátka hodně. Sepsali jsme proto pro vás návod, jak si vybrat sedadlo v letadle.

Kde a kdy si můžu vybrat místo v letadle

Výběr míst dnes provedete pouze na webových stránkách aerolinií, se kterými poletíte. Zahrnuje–li váš itinerář více dopravců, pravděpodobně budete muset učinit výběr sedadel na vícekrát. Sedadlo si již nelze vybrat prostřednictvím prodejce, leda za úplatu, která bude vždy vyšší, než když tak učiníte svépomocí.

Ihned po koupi letenky

Po koupi letenky se přihlásíte do Správy rezervace „Manage my booking“ na webu aerolinií a sami si sedadla zvolíte. K tomu budete potřebovat rezervační kód (jak jej získat najdete v článku Kontrola rezervace letenky) a po přihlášení vyhledejte možnost Výběru sedadla „Seat reservation“. Sedadla si vyberete označením, potvrdíte a uhradíte nutný poplatek. Ano, za výběr sedadla se dnes musí platit.

Cenu ovlivňuje jak konkrétní letecká společnost, tak i vzdálenost letu a samozřejmě sedadlo jako takové. Sedadla na letech po Evropě budou levnější, než ty přes oceán a místa u okýnek dražší, než ty do uličky…

Příklad cenových relací za výběr místa u jednotlivých aerolinek:

 • Ryanair: 3 – 15 €
 • Wizz Air: 1 – 50 € 
 • easyJet: 2 – 30 €
 • Volotea: 2 – 32 €
 • ČSA: 5 €
 • Lufthansa: 10 € po Evropě, 30 € u dálkových letů
 • Air France/KLM: 10 € po Evropě, 20 € u dálkových letů
 • British Airways: 11 € po Evropě, od 40 € u dálkových letů
 • Emirates: 15 – 55 $

Je–li vám prakticky jedno, kde v letadle budete sedět, nic neřešte a případné výzvy k platbě za sedačku přeskočte, protože aerolinky vám vždy přiřadí náhodné sedadlo zdarma.

Během on–line odbavení

Většina aerolinií umožňuje provést výběr sedadel stále zdarma, a to i u těch, které v případě včasného výběru službu zpoplatňují. Omezeni budete zpravidla na dobu 48–24 hodin před odletem, během které bude dostupný online check–in neboli odbavení přes internet. Zda a v jakém časovém horizontu vaše aerolinka tuto službu nabízí se dozvíte v našich průvodcích aerolinkami.

Bezplatný výběr sedadel provedete téměř u všech aerolinek s výjimkou nízkonákladových společností a ČSA, TAP Portugal, Brussels Airlines a několika dalších.

Během odbavení na letišti

Nejméně jistou variantou je žádost o konkrétní místo při odbavení na letišti. Jednak vám vyhoví jen u těch aerolinek, které stejně sedačku při on–line odbavení nezpoplatňují a jednak budou už všechna dobrá místa rozebrána.

Pokud si však nekoupíte samostatnou letenku, ale rovnou celý zájezd přes cestovní kancelář, pak je většinou check–in na letišti tou jedinou variantou, jak požádat o místo. Případně si lze dokoupit jako prémiovou službu místa v prvních řadách letadla nebo v uličce u nouzových východů.

Pozor na záměrné rozsazování

Velmi častý dotaz od cestovatelů z poslední doby zní, zda budou rozsazeni nebo sedět pospolu. Automaticky vás systém aerolinek vždy usadí společně, ale existují tři výjimky, a to letecké společnosti Ryanair, Wizz Air a Volotea. Tito dopravci záměrně spolucestující rozsazují, aby vás donutili si místa vedle sebe přikoupit.

Závěr

Výběr a rezervace sedadel skutečně není žádná věda. Jen s časem se mění podmínky, kdy z bezplatného benefitu se stává zpoplatněná doplňková služba a brzy tento trend budeme vídat čím dál častěji u vícero leteckých společností.

Sdílej článek s přáteli

64 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Tomáš

jen pro info:

nedavno jsem absolvoval VIE-DOH-BKK-DOH-VIE s Qatarem, ihned po zaplacení letenky mi byly automaticky prirazeny mista :) letel jsem sám.

Odpovědět
před měs

Dobrý den, v létě letíme 4 postarší ženské přes Toronto do Edmontnu s Air Canada. Udělám online check in naráz pro oba lety až do Edmontnu nebo to jsou dva check iny? Budu moci vybrat místa k sezení, případně za kolik? Když se kupovali všechny letenky naráz, mohu udělat jeden check in nebo musím za každou z nás zvlášť?Omlouvám se všem, pro které jsou tyhle dotazy směšné a děkuji těm, kteří pomohou.

Pěkný den Veronika

před 3 měs
Avatar uživatele Samuel Kubec
Samuel Kubec

Dobrý den,

pokud je to stejná aerolinka na všechny lety, ano, dá se dělat jeden hromadný online check-in.

Hezký den, S.K.

Dneska už začali záměrně rozsazovat i ČSA - v poloprázdném letadle jsme získali místa za sebou uprostřed :-(

před 3 měs
Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak
 • Právě online
 • Přidal se před 9 měs
 • Napsal 395 komentářů
 • Poslat zprávu

To je divne, o tom jsem jeste neslysel.

před 3 měs

Pokud jste byli v jedné rezervaci, je to hodně zvláštní.. :-/

Přidat odpověď
před 3 měs

Dobrý den, je možno u LEVEL během on-line check-inu provést výběr sedadel zdarma, nebo pouze za poplatek? Nebo si sedadla nevybírat a doufat, že nás nerozsadí. Plánujeme letět Paříž - Martinik 2 dospělý + 2 děti. Děkuji.

před 3 měs
Jan Čermák

Dobrý den, kdepak, LEVEL je low cost, zadarmo vám nic nedají, na druhou stranu úmyslně nerozesazují.

před 3 měs

Děkuji. Tak asi zarezervujeme, abychom meli u okna :-D

Přidat odpověď
před 3 měs

Wizz air nás taky rozesadil, stejně tak Ryanair ale nikdy nebyl problém se v letadle slušně s někým domluvit a prohodit si místa :-) Taky už se nám to stalo obráceně, že někdo přišel jestli si můžeme přesednout apod. Jde jen o slušnost a na to jaké trefíte lidi.

Odpovědět
před 3 měs
Avatar uživatele curil007
curil007

Dobrý den, když si objednám letenky přes Qatar airways tak je tam vždy uvedena cena v Euro, je nutné mít euroúčet nebo lze po provedení rezervace zaplatit převodem kartou na účet Qatar airways??? Děkuji za odpověď, Patrik

před 4 měs
Kryštof Hájek
 • Právě online
 • Přidal se před 3 lety
 • Napsal 2971 komentářů
 • Poslat zprávu

Dobrý den, můžete samozřejmě platit jakoukoliv kartou. Nebo si vybrat místa při online check-inu 48 hodin před odletem zdarma.

před 4 měs
Avatar uživatele niemandos
niemandos
 • Právě online
 • Přidal se před rokem
 • Napsal 367 komentářů
 • Poslat zprávu

Tak on nehledá jak zaplatit místa, ale jak zaplatit letenku :-) Ale takový dotaz na úrovni žáčka první třídy hned tak nevidíš.

před 4 měs
David Eiselt

Musíte uhradit letenky kartou online, vaše banka vám přepočte koruny na eura dle jejich kurzu.

Přidat odpověď
před 4 měs

Dobrý den, mám v plánu letět se skupinou přátel s Qatar airways na koh Samui, bude nás cca 15, na stránkách Qatar airways jsem našel, že je možná skupinová rezervace, ale když chci začít rezervaci tak nejde zadat více jak 7 nebo 9 osob, nevíte kde bych to mohl najít??? Děkuji za odpověď, Patrik

před 4 měs
Liborek

To je normální. Group tickety se obvykle dělají přes rezervační centrum dané aerolinky telefonicky nebo přes email, případně ti to může zařídit nějaká letenková společnost.

před 4 měs
Avatar uživatele curil007
curil007

Díky Libore, koukal jsem, že to dělá student agency, tak to zkusím přes ně, ještě jednou děkuji

Přidat odpověď
před 4 měs

Dobrý deň, budete vedieť niekto poradiť? Cez spoločnosť gotogate sme kúpili s manželkou letenky s Qatar Airways do Vietnamu. Pri mojej letenke som urobil chybu v mene. Spojili sme sa so spoločnosťou gotogate a požiadali o pomoc pri riešení problému. Výsledok ma prekvapil. Chybu nie je možné opraviť za žiadny poplatok. Poradili nám zrušiť letenku za 475 EUR. To mi ale nedáva zmysel, prečo by som mal rušiť letenku za 475 EUR a kupovať novú bez akejkoľvek zľavy za plnú cenu. Poraďte ako problém vyriešiť?

před 5 měs
cali
 • Přidal se před 7 lety
 • Napsal 761 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2018-12-09T15:33:47+01:00)

Napsali ti to správně... Můžeš to zkusit přímo na QR, ti tě ale odkážou zpět na prodejce a jsi v (|). Pokud to tedy není chyba typu změny jednoho písmena atd. Nechci sypat sůl do rány, ale https://1url.cz/KMoy9

A ze stejného soudku G2G https://1url.cz/KMoyn

před 5 měs
Avatar uživatele Petr76
Petr76

Komu není rady, tomu není pomoci.

Přidat odpověď
před 5 měs
Martin Š

Jsem se SmartWings v Dubaji a vzhledem ke své výšce bych chtěl mít sedadlo u uličky. Vzhledem k tomu, že letíme ve dvou tak je pravděpodobnější, že nám přidělí místo u okýnka a uprostřed. Když jsem letěl sem tak jsem při on-line check in změnil za 15 eur místo u okýnka za místo u uličky (prostřední místo pro spolucestujícího jsem neměnil). Mělo to i tu výhodu, že k nám pak už nikoho jiného nedali i když byl let téměř plný. Bohužel na let z Dubaje nejde on-line check in, ale až na letišti. Mohu změnit (vybrat) místo při chceck in na letišti nebo musím zakoupit místa předem přes smartwings?

před 6 měs
Jan Čermák

Ahoj, na letišti stačí slušně požádat a pokud bude místo, vyjdou ti vstříc kolikrát i bez poplatku.

Přidat odpověď
před 6 měs

Letěli jsme s Ryanair s dětmi a nabídlo mi to rezervaci sedadel pro děti a jednoho dospělého zdarma. To mi přijde rozumné, kdyby se někdo obával, zda můžou rozesadit malé děti různě po letadle (když nechce příplatek). Doplatila jsem myslím dalšího dospělého a byli jsme v jedné řadě. Jak je to věkově jsem nezkoumala (do jakého věku to nabídne ty sedadla zdarma).

před 7 měs

Tak je to trochu jinak, pamatuju si to blbě, ale za děti se neplatí:-) .... Pro dospělé, kteří cestují s dětmi mladšími 12 let (kromě kojenců) – pro dospělého, který si rezervuje letenku je nyní povinností zaplatit jedno sedadlo, aby dětem v jeho rezervaci mohla být přidělena sedadla zdarma. Maximální počet dětí na jednoho dospělého a jednu rezervaci, které dostanou přidělena sedadla zdarma, je čtyři. Žádný další dospělý či mladistvý cestující v této rezervaci nebude povinen rezervovat si sedadlo, pokud se tak sami nerozhodnou.

před 7 měs
David Eiselt

U Ryanairu nikdy není nic zdarma :) Zatímco sedadlo stojí 90 Kč, u dospělého, který letí s dětmi, stojí 140 Kč :)

Přidat odpověď
před 6 měs
Avatar uživatele Pavell
Pavell
 • Přidal se před 10 měs
 • Napsal 8 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2018-10-31T14:44:16+01:00)

Info k Singapore Airlines - pokud máte nižší rez.třídu, placený seating si dokoupíte jen na call centru v Amsterdamu.. jinde to nejde.

Odpovědět
před 7 měs

Přidávám zkušenost s LOTem. Letěli jsme se ženou Praha - LA s mezipřistáním ve Varšavě. kratší let z Prahy byl OK, posadili nás spolu. U delšího letu z a do LA nás rozsadili za sebe, pár sedadel tam ještě bylo na výběr (první minuta check-inu), ale žádné vedle sebe. Na letišti jsem poprosil, jestli by nás neposadili k sobě a nebyl problém, takže hádám že také rozsazují naschvál nebo mají opravdu špatný algoritmus.

Odpovědět
před 7 měs

Pokud Vám nejde rezervace online, je možný, že máte více let. společností v tripu. Zkoušel jsem u Singapore Air. a musel jsem nakonec volat na pobočku, kde jsem rezervaci udělal online.

Vždy pokud něco nejde, lepší napsat (zavolat) na tuzemskou pobočku aerolinek.

Odpovědět
před 8 měs

Dobrý den, nevíte někdo jak si bloknout sedadla u Qatar airways? Letenky koupeny přes Student Agency, na stránkách Qataru přes opakované zadávání rezervačního kódu hláška neplatný kód ve správě rezervací.

před 9 měs
David Eiselt

Mrkni sem https://www.cestujlevne.com/blog...e-letenek, zadáváš kód pro GDS, nikoliv aerolinku. Ten zjistíš z viewtripu.

Přidat odpověď
před 9 měs

Dobrý den, v květnu jsem koupila 2 zpáteční letenky Praha - Malta na září/říjen. Po zaplacení a rezervaci mi přišel 6-ti místný kód -přes společnost Student Agency, který normálně funguje na viewtrip.com. Chtěla bych si vybrat sedadla, ale přes Student Agency to nejde. Tam mi poradili, ať to zkusím přímo na webu aerolinek, cituji: "Můžete se zkusit přihlásit pod kodem JOLETS přímo na webu letecké společnosti do své rezervace a zkusit si tam zavazadla vybrat. Pokud to nebude možné, můžete se na sedadlech domluvit přímo na letišti při odbavení." Na webu Air Malta, se kterou letíme, fakt netuším, kde a jak se mám přihlásit. V sekci "manage" ->"manage online booking" se neumím přihlásti a v sekci "manage" -> "seat selection" ani taková možnost není. Můžete mi prosím nějak poradit? Nebo to zkrátka mám zkusit až v den odletu při odbavení?

před 10 měs
Kryštof Hájek
 • Právě online
 • Přidal se před 3 lety
 • Napsal 2971 komentářů
 • Poslat zprávu

Vybrat opravdu půjde jen přes sekci "Manage online booking": https://reservations.airmalta.co...Search.do, pokud otevřete viewtrip, mělo by pod názvem aerolinky být ještě jiné "číslo potvrzení", zkuste vepsat to.

před 10 měs

Stejně mi to nefunguje, stále píšou "We are unable to process your booking online." Ale i tak díky za ochotu.

před 10 měs
Avatar uživatele Venedet
Venedet

Dobrý den,

AirMalta nemá bohužel z Prahy zprovozněný online booking, místo dostanete až při odbavení na letišti v Praze. Zpátky je to už ok.

před 9 měs
Liborek

Online booking Air Malta samozřejmě má, myslíte online checkin :-)

Místo se dá určitě vybrat předem přes manage my booking (vybíral jsem si ho před několika týdny), jen počítejte s tím, že výběr bude pravděpodobně zpoplatněn (v závislosti na knihovací třídě).

Přidat odpověď
před 9 měs

Dobry den,poletim s Jet2 a letenku mam jiz koupenou.Nikdy jsem neresila rezervaci sedadel dopredu,je mi jedno kde budu sedet.Ale ted jsem koukala,ze letadlo je jiz plne obsazene krome asi 4-5 mist tech rozmernejsich.Mozna je muj dotaz hloupy,ale jde mi o to,pokud si jedno z tech sedadel nezarezervuji,je mozne,ze mi na letisti reknou,ze nepoletim?Ze pro me uz nemaji misto?Dekuji

před 10 měs
Kryštof Hájek
 • Právě online
 • Přidal se před 3 lety
 • Napsal 2971 komentářů
 • Poslat zprávu

Dobrý den, ne, to není možné :) Až se budete odbavovat (nezapomeňte, že tak musíte učinit online, na letišti byste platila zbytečné poplatky navíc), systém vám přidělí náhodou sedačku zdarma, kterou pak budete mít vyznačenou na palubní vstupence. Plánek aktuální obsazenosti můžete s klidem ignorovat.

Přidat odpověď
před 10 měs

Přes Qatary Praha-Bangkok. Přihlášení do rezervačního systému 30 vteřin po otevření. Téměř celé letadlo již bylo booknuté automaticky. Zbývalo asi 7 sedadel (každé v jiné řadě) pro změnu. Při cestě zpět to samé. Přitom ale Z Doha do Prahy nás všechny rozsadili po letadle včetně 6 letého syna. Hodně dlouho jsem špačkoval v Bangkoku, aby s tim něco udělali. Pořád kroutili hlavou, jako že už to nejde. Při nástupu do letedla nám v Doha roztrhali letenky a dali nás dohromady. Kdybych se neozval tak mám ale asi smůlu. Takže ten on-line 48 nebo 24 hod před je k ničemu. Pokud tedy neletí někdo sám, kdy se můžete přehodit třeba z prostředka do uličky.

před 10 měs
Avatar uživatele niemandos
niemandos
 • Právě online
 • Přidal se před rokem
 • Napsal 367 komentářů
 • Poslat zprávu

To jako tvrdíš z jedné zkušenosti. To je vtip týdne.

před 10 měs

Pro informaci, Qatar je jedna z mála společností, u kterých lze seating zdarma po celou dobu od zakoupení letenky do odletu. Není nutno čekat na online checkin.

před 6 měs

Petro, kde prosím mohu booknout sedačku před on-line checkinem?

Přidat odpověď
před 2 měs

Dobrý den, takže pokud nepotřebuji s partnerem místenky, tak mohu u Alitalie počítat, že budeme sedět vedle sebe? Děkuji.

před 11 měs
David Eiselt

Ano, jak je psáno výše – prakticky vždy budete sedět vedle sebe, pokud nepůjde mezi posledními 5 % cestujících k odbavení. Místenky ale budete mít vždy, každý má přidělené pevné sedadlo buď vlastním výběrem nebo automaticky.

Přidat odpověď
před 11 měs

Dobry den,

nevi nekdo jak to funguje kdyz si zde zakoupim letenku a napr. Se zdravotnich duvodu bych nemohl odcestovat tak jestli budu moci letenku stornovat.

Dekuji

před 11 měs
Jan Čermák

Dobrý den,

jak tahle otázka souvisí s výběrem místa v letadle?

Obecná odpověď - letenky nejdou zrušit. Můžete doufat v posun času odletu, či zrušení ze strany letecké společnosti a získat tak refund.

Někteří prodejci nabízejí při nákupu letenek pojištění zrušení cesty ze zdravotních důvodů. Další alternativou jsou různé flexi balíčky leteckých společností, které umí rozumnou změnu jména či data.

Přidat odpověď
před 11 měs
Avatar uživatele 1000lenka
1000lenka

Chtěla sem se zeptat na rezervaci letenky,abych byla na křídle-zdravotní důvody,zajezd koupen přes Čedok,díky.

před 12 měs
Avatar uživatele Petr76
Petr76

Musíte to řešit s tou aerolinkou se kterou poletíte, což nikdo z nás netuší která to je.

Popřípadě se obraťte na Čedok.

před 12 měs
David Eiselt

V tomto případě vždy přes cestovní kancelář.

Přidat odpověď
před 12 měs

Britsky regulator nyni vede setreni proti 10 spolecnostem, u kterych lze statisticky prokazat, ze nahodne pridelovani nechtenych mist (B a E) a rozesazeni cestujicich neni nikterak nahodne. Mezi spolecnostmi, u nichz se takove jednani prokazalo je samozrejme Ryanair.

https://www.planes.cz/cs/article...rvaci-mist

Odpovědět
před 12 měs

Letela jsem mesic zpatky s Wizzem a taky nas rozsadil. Volne mista v letadle, kam by nas system mohl priradit jeste byly, takze tvrdim, ze jejich rozsazeni bylo zamerne.

před 12 měs
Avatar uživatele Katka
Katka

Vcera to iste, vela volnych miest a velke mnozstvo parov okolo porozsadzovanych. Aspon posadka bola fajn a dovolili ludom popresadzat sa na volne miesta, aby sedeli vedla seba.

Přidat odpověď
před 12 měs

Ak ponúka letecká spoločnosť sedadlá zdarma ,čo je stále vo veľa prípadoch, ani napr.Pelikan nič neúčtuje za ich rezerváciu. Stačí zavolať alebo napísať :) že to chcete....

před 12 měs
Kryštof Hájek
 • Právě online
 • Přidal se před 3 lety
 • Napsal 2971 komentářů
 • Poslat zprávu

Tak pokud aerolinka nabízí sedadla zdarma sama, je rychlejší si je vybrat přímo přes web aerolinky, než se dohadovat s prostředníkem :)

Přidat odpověď
před 12 měs

1/ Letěl jsem na začátku května se SAS CPH-PRG a sedadlo jsem si mohl zdarma vybrat u el. checkinu na letišti.

2/ Nevíte, jestli rozesazování u Ryanair je i pokud si koupím přes Kiwi.com?

před 12 měs
Kryštof Hájek
 • Právě online
 • Přidal se před 3 lety
 • Napsal 2971 komentářů
 • Poslat zprávu

Nezáleží na tom, u koho si letenku koupíte, rozesazování je praktikováno takřka vždy. Nehledě na to, že letenka přes Kiwi bude nejspíš o dost dražší než přímo přes Ryanair.

před 12 měs
David Eiselt

Díky za doplnění SASu, mrkneme na to.

Ano, Ryanair tě rozsadí vždy, i když koupíš letenky přes prostředníka, což fakt nedoporučujeme :) Kiwi tě natáhne o 30 % navíc.

před 12 měs

Tehda jsem to koupil přes Kiwi.com z časových důvodů. Po té jsem se díval na ceny u Ryanairu a ten rozdíl byl nějakých cca 10%.

před 12 měs

... což nějak bylo OK. Plus ještě údajně bychom měli mít příruční tašku v ceně, tak jsem zvědav.

před 12 měs
David Eiselt

Tak zavazadla jsou v ceně standardně, to vám Kiwi nijak nepřikoupí samo od sebe :) https://www.cestujlevne.com/lete...st/ryanair

před 12 měs

Pardon, já myslel to malé zavazadlo - kabelku/notebook/fototašku - tu kterou Ryanair dal až k zakoupení přednostního nástupu

před 12 měs
David Eiselt

Ne, nedal jí k zakoupení přednostního nástupu. V ceně každé letenky jsou vždy 2 příruční zavazadla :) Kiwi vám nikdy nic navíc nedá, ani žádný jiný prostředník.

Přidat odpověď
před 12 měs

Ale ne u British Airways!!!!!Sedadla (A380 800 Londýn San Francisco)koupena v květnu 2017, nikdy se neobjevila na My Booking a přes telefony (pouze v angličtině) a opakované písemné dotazy (anglicky) v polovině února 2018 první odpověď, že jsou sedadla zaplacena, ale proč nejsou vidět na My Booking, jsme se nedověděli.A tak při check in podle očekávání jsme sedadla nedostali!!! Po návratu a vyplnění on line formuláře jsme dostali peníze zpět, takže mnoho námahy, akorát k vzteku!

Odpovědět
před 12 měs
Avatar uživatele Majka
Majka

S Wizz jsme leteli minuly tyden a nejlevnejsi výběr sedadla na trase Bari-'Praha byl za 7,50 €.

před 12 měs

Ceny se mění (zvyšují) s blížícím se časem odletu a také v závislosti na tom, zda sedadla rezervujete již během rezervace, nebo později již po zaplacení letenek. Při nákupu letenek s ročním předstihem se lze skutečně dostat i níže, než 7,50 €.

Přidat odpověď
před 12 měs
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Přečti si také ...

Čtení na 7 minut
Věrnostní programy u leteckých společností aneb Jak začít se sbíráním mil?
David Eiselt 2019-05-07T15:37:00+02:00 34 komentářů

Zaslechli jste už někdy něco o věrnostním programu letecké společnosti neboli frequent flyer programu? Jak anglický název napovídá, jedná se o bonusový program pro často létající jedince, ale…

Čtení na 5 minut
Pour féliciter 2019 aneb Děkujeme vám za rok letošní a přejeme to nejlepší v příštím
David Eiselt 2018-12-31T11:14:00+01:00 15 komentářů

Znovu se nám rok s rokem schází a pro nás to znamená jediné, zrekapitulovat dosavadní vývoj cestovatelského portálu Cestujlevne.com. Ať už vás zajímají zákulisní fakta a věci, na kterých…

Čtení na 3 minuty
Tvořte čtivější cestopisy s těmito 14 praktickými tipy
David Eiselt 2018-09-26T22:43:00+02:00 6 komentářů

Cestujlevne.com už není jen o letenkách a průvodcích. Vždy bylo a je hlavně o vás a vašich příbězích z cest. A právě proto jsme spustili platformu pro sdílení vašich zážitků a příběhů. Mnozí z…

Čtení na 1 minutu
Záruka odletu k přípojům Regiojetu na evropská letiště
David Eiselt 2018-06-01T12:20:33+02:00 4 komentáře

Největší tuzemský dopravce Regiojet přináší od 1.6. 2018 novinku pro všechny cestovatele, kteří míří na svou dovolenou z mezinárodních letišť v okolí a jako svůj přískok využijí právě autobusů či…

183 dalších článků