Do Vorkuty

Letná dovolenka v autonómnej republike Komi - Syktyvkar - prelet na LET-410 Turbolet do banského mesta Pečora a následne vlakom za polárny kruh do Vorkuty.
Cestopis z roku 2019 napsal cizy

S končiacou zimou začínala vyvstávať otázka letnej dovolenky. Keďže nám však zamestnávateľ hádže polená pod nohy a nariaďuje povinnú dvojtýždňovú dovolenku uprostred leta, kedy je šanca zadovážiť si výhodnú letenku takmer žiadna a presúvať sa z vyprahnutej Bratislavy niekam k moru do ešte viac vyprahnutejšieho počasia by sa u mňa stretávalo s masochizmom, prišlo na rad plnenie si ďalšieho z mojich detských snov. Po Murmansku zamierime opäť za polárny kruh, tentokrát však do mesta, kam nevedie ani cesta – do Vorkuty. Letieť priamo do Vorkuty s prestupom v Moskve je však pre mňa osobne ekonomicky nerentabilné, volím teda prijateľnejší variant a v polovici marca kupujem dve spiatočné letenky s Utairom do hlavného mesta republiky Komi – Syktyvkaru.

pokračovanie u mňa na webe: https://romanherda.com/category/rusko-2019/

Zážitky pro tebe sepsal cizy

28. 08. 2019, poslední aktualizace 2019-08-28T13:41:39+02:00

cizy žije na Slovensku a procestoval 53 zemí světa, nejvíce Evropu a Asii. Na Cestujlevne je už 5 let, napsal pro tebe 6 cestopisů . Má své stránky https://romanherda.com/.

Další cestopisy, které napsal cizy

Cherson
cizy 2019-08-22T09:13:07+02:00 0 komentářů
Ukrajina 2019

Oddychový predĺžený víkend na brehu Dnepra.

Petrohrad
cizy 2019-08-18T11:35:39+02:00 0 komentářů
Rusko 2019

Jarný lenivý predĺžený víkend v ruskom “hlavnom meste severu” s jednodňovým odskočením si do Vyborgu.

Kryvyj Rih & Záporožie
cizy 2019-08-13T17:43:14+02:00 0 komentářů
Ukrajina 2019

Veľkonočný predĺžený víkend v industriálnom srdci Ukrajiny okorenený preletom An-140.

Zimný Krasnojarsk
cizy 2019-08-02T10:15:54+02:00 0 komentářů
Rusko 2019

Februárový predĺžený víkend v Rusku. Deň v slnečnej Moskve a dva dni v sibírskom Krasnojarsku.