Sever Baskicka aneb jak jsme se pokusili vyjíst všechny pintxos bary v okolí

Na severu Španělska leží oblast txakoli a pintxos oplývající. Čtyřdenní výlet k pobřeží Atlantiku během kterého jsme zažili i svatojánské oslavy v ráji surfařů Mundaka

Cestopis z roku 2019 napsal Jan Bouchner

Jak se ti cestopis líbil?

Avatar uživatele
Zážitky pro tebe sepsal Jan Bouchner
Cestopis byl naposledy aktualizován 2019-11-12T13:48:22+01:00

Jan Bouchner procestoval 25 zemí světa světa, nejvíce Evropu a Asii. Na Cestujlevne.com se přidal před 6 lety a napsal pro tebe 4 úžasné cestopisy.

Zobrazit profil

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Petr Soukup
před 2 lety

Souhlas s Kryštofem. Hned jsem dostal chuť vyrazit.

Kryštof Hájek
před 2 lety

Perfektní report, díky za něj. Pro mě velmi čtivé a nenásilně zábavné!

Po Baskicku pokukuju už dlouho, tak díky za další inspiraci :)

Avatar uživatele
Jan Bouchner
před 2 lety

Ahoj, komentář jsem zaznamenal až teď a děkuju velmi, že se líbilo a inspirovalo! Baskicko jsi, předpokládám, během těch posledních 3 týdnu a po "znovuzoranžovění" asi nestihl, co? Já se dneska vrátil po 4 dnech z Lisabonu a mám pocit, že bych mohl napsat podobnej cestopis jako tenhle. Jídlo skvělý, město krásný, lidi příjemný. Ale ona už toho tady většinu napsala Monika - https://www.cestujlevne.com/cest...sabon-1299 :)

Avatar uživatele milka _2
milka _2
před 3 lety

Ahoj. Kde jste si, resp. u koho, půjčovali auto? Jestli jsem to vyrozuměla správně, tak to bylo někde v Bilbau ve městě, když jste pak jeli na letiště? HOdilo by se mi to umístění půjčovny, abych nemusela kvůli tomu na letiště.

Díky.

Avatar uživatele
Jan Bouchner
před 2 lety

Ahoj, auto jsem našel přes appku rentalcars.com. Myslím, že ten poskytovatel byla firma Europcars. Rezervoval jsem to ještě v Čechách. Adresa pro vyzvednutí je: Bilbao Train Station, 2, Plaza Circular, Bilbao, Spain - Mainland, 48008, takže je to de facto v centru v nádražní budově. My jsme první dvě noci spali po hostelech a teprve potom si auto vyzvedli.

Kanceláře půjčoven (je jich tam víc) jsou všechny v oné budově. Konkrétně ta naše byla někde v prvním patře, tzn. museli jsme vejít do budovy a pak vyjet eskalátorem nahoru skoro až na nástupiště.