Zimný Krasnojarsk

Februárový predĺžený víkend v Rusku. Deň v slnečnej Moskve a dva dni v sibírskom Krasnojarsku.
Cestopis z roku 2019 napsal cizy

Keď sa necelé dva týždne po návrate z našej letnej dovolenky v Rusku objavili letenky s Pobedou do Moskvy za 70€ vedel som, že to nemôžem nechať tak. Tentokrát som to však z hlavného mesta matičky rusi chcel potiahnuť niekam ďalej, tak som k tomu na jeseň pridružil presunutie ťažiska výletu do sibírskeho Krasnojarsku. Február síce nesľuboval žiadne exkluzívne počasie, ale povedal som si, že keď už teda na sibír, tak v zime. Ako správny “heker” som opäť odignoroval ruské vízové centrum a víza si vybavil priamo na ambasáde vo sviatočnej nálade priamo na štedrý deň. Hotové som ich mal exkluzívne už o 4 dni a zostalo len počkať zvyšných 47 dní, ktoré sme si skrátili výletom do Užhorodu, rýchlovýletom na Mallorcu a zrelaxovaním sa v bulharskom Velingrade.

Pokračovanie na mojom webe: https://romanherda.com/category/...arsk-2019/

Zážitky pro tebe sepsal cizy

02. 08. 2019, poslední aktualizace 2019-08-13T16:41:33+02:00

cizy žije na Slovensku a procestoval 53 zemí světa, nejvíce Evropu a Asii. Na Cestujlevne je už 5 let, napsal pro tebe 9 cestopisů . Má své stránky https://romanherda.com/.

Další cestopisy, které napsal cizy

Na Leningrad do Petrohradu
cizy 2019-10-23T11:08:29+02:00 4 komentáře
Rusko 2019

Víkendová návšteva ruského hlavného mesta kultúry spojená s koncertom legendárnej kapely Leningrad.

Minsk
cizy 2019-10-18T11:18:35+02:00 9 komentářů
Bělorusko 2019

Dlhé roky odkladaná návšteva Bieloruska a 52 septembrových hodín v Minsku.

Slavutyč & Kyjev
cizy 2019-10-17T13:21:28+02:00 0 komentářů
Ukrajina 2019

Víkendová otočka do Kyjeva a Slavutyču – jedného z najmladších ukrajinských miest, ktoré vzniklo po Černobyľskej havárii.

Do Vorkuty
cizy 2019-08-28T13:42:03+02:00 0 komentářů
Rusko 2019

Letná dovolenka v autonómnej republike Komi - Syktyvkar - prelet na LET-410 Turbolet do banského mesta Pečora a následne vlakom za polárny kruh do Vorkuty.