Zimný Krasnojarsk

Februárový predĺžený víkend v Rusku. Deň v slnečnej Moskve a dva dni v sibírskom Krasnojarsku.
Cestopis z roku 2019 napsal cizy

Keď sa necelé dva týždne po návrate z našej letnej dovolenky v Rusku objavili letenky s Pobedou do Moskvy za 70€ vedel som, že to nemôžem nechať tak. Tentokrát som to však z hlavného mesta matičky rusi chcel potiahnuť niekam ďalej, tak som k tomu na jeseň pridružil presunutie ťažiska výletu do sibírskeho Krasnojarsku. Február síce nesľuboval žiadne exkluzívne počasie, ale povedal som si, že keď už teda na sibír, tak v zime. Ako správny “heker” som opäť odignoroval ruské vízové centrum a víza si vybavil priamo na ambasáde vo sviatočnej nálade priamo na štedrý deň. Hotové som ich mal exkluzívne už o 4 dni a zostalo len počkať zvyšných 47 dní, ktoré sme si skrátili výletom do Užhorodu, rýchlovýletom na Mallorcu a zrelaxovaním sa v bulharskom Velingrade.

Pokračovanie na mojom webe: https://romanherda.com/category/...arsk-2019/

Zážitky pro tebe sepsal cizy

02. 08. 2019, poslední aktualizace 2019-08-13T17:41:33+02:00

cizy žije na Slovensku a procestoval 52 zemí světa, nejvíce Evropu a Asii. Na Cestujlevne je už 5 let, napsal pro tebe 3 cestopisy . Má své stránky https://romanherda.com/.

Víkend pri ruskom Baltiku - Kaliningrad
tonic 2019-08-16T11:21:22+02:00 0 komentářů
Evropa 2019

Od začiatku júla nám do obskurnej ruskej exklávy medzi Poľskom a Litvou stačia bezplatné elektronické víza. Pôvodný plán návštevy severu Poľska sme operatívne upravili a na víkend nakukli do Ruska.

Kryvyj Rih & Záporožie
cizy 2019-08-13T17:43:14+02:00 0 komentářů
Ukrajina 2019

Veľkonočný predĺžený víkend v industriálnom srdci Ukrajiny okorenený preletom An-140.

Nejen Bali je Indonésie
Tomáš Cibulka 2019-08-08T20:00:36+02:00 7 komentářů
Asie 2017

4 indonéské ostrovy a jako bonus Kuala Lumpur

🙏 Praktické
Malé srovnání fintech startupů
Honza Čermák 2019-08-08T13:13:35+02:00 17 komentářů

pět platebních karet na čtyřech cestách – porovnání fintech startupů s "bezplatnými" kartami z bank v ČR