No show minulostí?

Napsal Leoš Literák 2018-12-16T19:59:39+01:00 ve fóru Obecně o cestování letadlem

@eremi No mě to přišlo jako dobrý příklad. Jen jsem chtěl ukázat na příkladech, že co vypadá jako na první pohled jasné, nemusí být u soudu jasné. Nebo máš pocit, že ty rozsudky jsou v pořádku. Ty neziskovky jsem si mohl odpustit, to máš pravdu. 

@niemandos - souhlasím s tebou, netřeba hned navlékat stažené gatě:-) 

Tony68 napsal(a):

floodland: Kdyby si nekoupil komplikovanější let přes Oslo, ale přímo z Německa a s návratem do Německa, tak by jim za letenky musel zaplatit více. Tohle se jim nelíbilo. Proč myslíš, že si lidé komplikují lety? Právě kvůli té nižší ceně. 

Jasne ze chapu, co jim vadi. Jenze tohle se ve vysledku obrati naopak proti nim.  Protoze priste nepoleti s LH, ale s nekym jinym, kdo bude mit cenu pri odletu z Nemecka vyhodnejsi. Takze zakaznik bude na svym a tratit bude jen a jen LH. 

niemandos napsal(a):

Ono se ale stačí podívat třeba na osvobození chlapců, co umlátili řetězem Čecha v Anglii jen tak pro zábavu,

Sorryjako, ale to je vizitka britských porotních soudů, s EU to nemá pranic společného. 

@Petr76 Tož ja nevěděl, ze Anglie není v EU. Aspon zatím. A ta kauza ve Francii je jako co? Chapu, ze jste kluci zřejmě právníci, aspon u eremiho jsem si podle jeho příspěvku prakticky jistý, ale to můj pohled a důvěru v soudnictví v EU  zemích, potažmo ČR nijak nemění. A ano chapu rozdíl v soudních systémech Anglie a Německa, i když právnické vzdělání nemám. Ja jen uvedl příklady toho, ze soud nemusí dopadnout podle toho, jak to na první pohled vypadá. To je vše. Je zvláštní , ze se v tom tak vrtate .A upřímně ještě divnejsi je, ze tak zlidověla hláska nekoho  takového, jako je autor hlášky sorry jako :-). Úplně nechápu, čím si to dotyčný občan zasloužil 

niemandos napsal(a):

@Petr76 Tož ja nevěděl, ze Anglie není v EU. Aspon zatím. A ta kauza ve Francii je jako co?

í 

A jak souvisí národní trestní soudnictví s EU?

Samozřejmě, že jedno jak druhé jsou frašky, ale to je taky kauza ožralého Rusáka, co loni na Nový rok v Praze zabil  turistku z Kolumbie a pak se na směšnou kauci dostal z vazby ven. To je zase ukázka české justice. Podobně jako kauzy Babiš, Rath, Rittig, Janoušek, Smetka a kdoví co ještě.

V Česku známe jeho tvrzení - jsem nevinný, vlezli mi do kamiónu sami. Zajímaly by mě důkazy žaloby. Bez důkazů by ho neodsoudili.

Leoš Literák napsal(a):

Zajímaly by mě důkazy žaloby. 

Chytili ho s plnym kamionom migrantov, aky iny dokaz by so chcel :) Ale hej, suhlasim s tebou, nepozname spis, nevieme na zaklade coho, sud rozhodol, ako rozhodol.

Museli vyvrátit jeho tvrzení, že o tom nevěděl. V pochybnostech v prospěch obžalovaného.

Ahoj. Může být zrušena celá letenka (myšleno zpáteční cesta), když vystoupím předčasně z letadla v přestupním místě ? Jedná se tady o případ, kdy cestou TAM operuje letecká společnost "A" a cestu ZPÁTKY operuje úplně jiná letecká společnost "B"? Interval mezi cestou tam a zpět je 3 týdny.  Děkuju za odpověď  :). 

Pokud to je jedna letenka, tak s pravděpodobností, blížící se jistotě zbytek propadne.

ja by som to vyskusal :)

Anebo tak... A pak bych se podělil o výsledek.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!