Ahoj, dnes (21.3.2017) jsme rozeběhli nový web. Mimo akčních letenek a fóra přinášíme:průvodce destinacemiprůvodce letištiprůvodce aerolinkamiPozději pak pár dalších nápadů, viz administrace ;)Uvítám vaše podněty i  nápady na vylepšení. Pojďme prostě diskutovat nad novým webem. Dost jsme toho díky vám na beta verzi odladili, najdeme další věci i na ostré verzi? .

Nové Cestujlevne.com – vaše připomínky k diskuzi :)

Založil ve fóru Cestujlevne.com

napad na novu feature (mozno to tu uz niekto dal) - skratene URL na vyhladanie konkretnych parametrov letenky (bez bitly a pod).

ked niekto ziada o vyhladanie lacnejsej letenky, mozem mu zrovna hodit link do diskusie na kupu cez CL. v sucasnosti o takejto moznosti neviem a bud tam pisem parametre, ktore si sam musi zadat do vyhladavaca, alebo odkazujem na kajak (ktory si ich udrzi v URL).

0 Citovat

Souhlas s Petr76 - ty obrázky, nevyužité místo jsou absolutní běs. Celé to na mě působí jako omalovánka pro malé děcka. A to je jen ten první dojem, když sem vlezu, ty další mínusy oproti starému fóru už ani nechci komentovat.

0 Citovat

mato napsal(a):

napad na novu feature (mozno to tu uz niekto dal) - skratene URL na vyhladanie konkretnych parametrov letenky (bez bitly a pod).

ked niekto ziada o vyhladanie lacnejsej letenky, mozem mu zrovna hodit link do diskusie na kupu cez CL. v sucasnosti o takejto moznosti neviem a bud tam pisem parametre, ktore si sam musi zadat do vyhladavaca, alebo odkazujem na kajak (ktory si ich udrzi v URL).

Určitě zrovna v tomto směru máme představu, do jaké fáze url dotáhnout :) zatím máme určitým způsobem hotfix a url koresponduje jen s prvotním vyhledáním, poté se neaktualizuje.

Do diskuze můžeš házet jakékoliv url, už se automaticky zkracují na „diskuzně přívětivou“ délku a opravili jsme nadměrné generování url při každé kombinaci s tečkou.

Bear: postupně ladíme.

0 Citovat

Nevim jestli je chyba nekde u me , ale kdyz chci odpovedet na nejaky prispevek s citaci tak po kliknuti na odpovedet s citaci mi nenaskoci nikde textovy editor , takze jedine mi jde psar primo jako novy prispevek a citaci bych mohl okopirovat , nebo zadat zavinac a komu je urceno

0 Citovat

mikir napsal(a):

Nevim jestli je chyba nekde u me , ale kdyz chci odpovedet na nejaky prispevek s citaci tak po kliknuti na odpovedet s citaci mi nenaskoci nikde textovy editor , takze jedine mi jde psar primo jako novy prispevek a citaci bych mohl okopirovat , nebo zadat zavinac a komu je urceno

Mně to funguje. Objevilo se mi nové okno pod tvým (citovaným) příspěvkem, do kterého jde normálně psát. Akorát je úzké na výšku, takže když se naplní citovaným příspěvkem (>= 5 řádků), tak je nutno sjet na konec pravým posuvníkem...

0 Citovat

mikir: dělá mi to totéž, taky se mi při odpovědi s citací neotevře editor (používám Firefox)

0 Citovat

Mikir: co máš za prohlížeč? Bude to nějaká anomálie, vyřešíme. Jinak jsme přidali pruh „neaktuální“, teď už jej nikdo nepřehlédne :) viz tebou zmiňovaná Kréta za 6.990 Kč https://www.cestujlevne.com/akcn...d-na-kretu

Ve fóru novinka v podobě informace o uživateli při přejezdu myší přes avatar. Nevypadá to světoborně, grafiku dotáhneme. Pokud tam chybí nějaké základní info, dejte vědět. Soukromé zprávy tam přibudou.

1 Citovat

este k foru... okrem SZ by bolo vhodne zobrazovat pocet prispevkov uzivatela..alebo nejaku ikonku, kolko uz prispel na forum

0 Citovat

Stale ve forech chybi nektere - asi delsi - prispevky.

0 Citovat

Souhlas, reálný čas je mnohem lepší.

A taky mi chybí počet příspěvků u uživatele. Líp se odhalí umělé ID u topiců s "mocinky ověřeným pobytem na Makarské u Gorana " a jejich falešných přitakávačů.

0 Citovat

Počet příspěvků je vidět na hover přes ikonku. Na SZ se pracuje.

L_K: je to nepravděpodobné, ale ne nereálné. Čeho se to mělo týkat?


meta-info-tonic.png

0 Citovat

mne chyba indikacia stavu, kto je online

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Počet příspěvků je vidět na hover přes ikonku. Na SZ se pracuje.

dik, zistil som to asi tak 30 sekund po tom ako som odoslal prispevok :D

L_K: je to nepravděpodobné, ale ne nereálné. Čeho se to mělo týkat?

0 Citovat

to je k nicomu, hadam nebudem hoverovat jedneho uzivatela po druhom

to chce prehlad na homepage fora, kde je na jeden pohlad vidiet, kto je online a kto nie (tak ako tomu bolo na starom fore)

0 Citovat

K čemu přesně by měl stav „online“ posloužit? Nebude problém dát zelenou tečku vedle nicku, otázkou je, jestli je žádané a bude mít přidanou hodnotu další prvek?

0 Citovat

pre mna osobne napr. ked napisem to nejakej temy otazku, na ktoru by sa hodila rychla odpoved, tak podla toho kolko clenov je online (resp. pri specifickejsich otazkach aj ktori) viem odhadnut, ci ma zmysel cakat alebo nie.

0 Citovat

kdyz zakladam nove tema, nemuzu rovnou pridat fotku ale musim tema zalozit a pak dat upravit a pridat ji....

0 Citovat

na mobilu mi nejdou zobrazit z fora profily prispevatelu (kliknout na jejich avatara a videt, co procestovali).

0 Citovat

Když si v prohlížeči otevřu nějaké téma ve fóru, tak v nadpisu záložky v prohlížeči je uvedeno např. "Diskuse na téma: Nové Cestujlevne.com – vaše připomínky k diskuzi :)". Bohužel, když mám otevřeno více záložek, pak v nadpisu vidím u všech záložek třeba jen "Diskuse na tém...", protože všechny nadpisy začínají stejně. Nešlo by v těch nadpisech ten stejný úvod zkrátit třeba na: "Fórum: Nové Cestujlevne.com – vaše připomínky k diskuzi :)", případně místo "Fórum:" dát jen "Téma:" nebo "Diskuze:"?

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

L_K: je to nepravděpodobné, ale ne nereálné. Čeho se to mělo týkat?

Tady jsem napsal dva prispevky, a vidim pouze update. Prvni - dlouhy prispevek v diskuzi neni.

https://www.cestujlevne.com/disk...a/strana-2

0 Citovat

Ta odpoved s citaci mi porad nejde , tedy neukaze se me textovy editor at uz pouziju google chrom, nebo firefox , mozna ze to muze byt tim, ze mam jeste windows vista na kterou by vlastne nemel google chom fungovat , jenze mi pres firefox pak nesly nektere veci, tak tam nejakou verzi google chromu mam ( asi zastralou )

Vidim taky ,ze uz jde pridat flightdiary , nevim ale jak ,vidim sice odkaz letecky denik ,ale jako prvni mam odkaz beta verze a ty dalsi napisy jsou hluche a odkliknout nejde zadny z nich

0 Citovat

2 Mikir: nemáš pozapínané nějaké adblocky/ghostery nebo jiné blokátory obsahu? Tím by to taky mohlo být...

0 Citovat

Napíšu komentář, dám Odeslat, komentář se objeví na stránce a v textovém poli/editoru odeslaný text stále zůstává. To by asi být nemělo. Dělá to ve Firefoxu. V Chromu je to v pohodě.

0 Citovat

K sekci Cestovatelé bych měl pár věcí:

1) Pod mapou navštívených zemí by asi bylo lepší mít "Chystám se navštívit" místo "Chci navštívit". Navštívit chci všechno, chystám se (tj. mám zakoupené letenky) jen něco. :) Někdo už to tady tuším zmiňoval.

2) Nechystáte se rozšířit seznam "Nejzcestovalejší z nás"? Já mám tyhle statistiky a "poměřování pindíků" docela rád, tak je fajn vidět, jak si člověk v konkurenci stojí a zároveň to působí jako motivace. Mezi top smetánkou bohužel nejsem :D

3) Mapa navštívených zemí by mohla po najetí myší ukazovat názvy zemí. Je to asi maličkost, ale většinou to tak všude funguje.

4) Trochu mi chybí u každého profilu jednoduchý seznam navštívených zemí. Ty obrovské dlaždice dole pod mapou vůbec neprohlížím. Jednoduchý seznam vypsaných zemí by byl fajn. Třeba by pak mohla přibýt možnost porovnání navštívených zemí mezi uživateli. Když bych se s někým chtěl porovnat, bylo by vidět, které země jsme navštívili oba, které jen já a které jen druhý cestovatel.

5) Kdyby se v profilu dal u každé navštívené země zadat třeba rok návštěvy, nebo kolikrát jsem danou zemi navštívil, mohlo by to být taky zajímavé. A mohlo by se to pak zobrazovat ve zmíněném seznamu zemí a/nebo společně s názvem země při najetí myší (např. "USA – navštíveno 3x: 2011, 2012, 2017" nebo jen jednoduše "USA – 3x: 2011, 2012, 2017).

2 Citovat

Roman Homolka (roiman4) napsal(a):

Upravit můj profil --> a jak máš jméno a pod tím " popiš se jednou větou " tak na to klikni a zobrazí se ti formulář i s jménem a tam si to můžeš vymazat/přepsat apod...

zmenil jsem to pres ten formular ale ve foru jsem stale pod svym jmenem. Asi jedine udelat novou registraci pres jinej mail..ale ja mam fakt za to ze se to na nic neptalo a proste to vytvorilo jmeno.prijmeni podle toho co mam pred zavinacem v mailu.

0