All Nippon Airways

Letecká společnost
z
do
od
do
z
do
od
do
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +

O aerolince

NH (IATA)
ANA (ICAO)
Japonsko
Od 27. 12. 1952
Star Alliance

All Nippon Airways, zkráceně ANA, jsou největší leteckou společností v Japonsku a také prvním provozovatelem nového Boeingu 787 Dreamliner na světě. Své hlavní základny mají na tokijských letištích Narita a Haneda, na ósackém Kansai i v dalších japonských městech.


Letenky

Kromě velmi rozsáhlé sítě vnitrostátních linek provozují ANA mnoho letů do okolních asijských států, USA, Austrálie a na několik největších evropských letišť. Míříte-li do Japonska z ciziny a přestupujete na vnitrostátní let, často vás čeká nutnost transferu mezi letišti Narita a Haneda v Tokiu.

Nejvýhodnější letenky u ANA rezervujte alespoň 1 měsíc před odletem, ne však déle než 4 měsíce.

Vyhledat letenky


Zavazadla

Příruční zavazadlo o rozměrech 55 x 40 x 25 cm a váze do 10 kg plus jeden menší osobní předmět (kabelka či brašna na notebook) máte vždy zdarma.

Na všech trasách je také zdarma jedno odbavené zavazadlo do 20 kg.

Sportovní vybavení bude přepraveno zdarma v rámci povoleného limitu odbavených zavazadel. Pokud tedy budete cestovat navíc s běžným kufrem, jedno ze zavazadel podléhá poplatku.

Zvířata společnost přepravuje po předchozí telefonické rezervaci.


Odbavení

Odbavení na letištní přepážce je bez poplatku. Obvykle začíná 2 hodiny (3 hodiny u dálkových linek) a končí 40–60 minut před odletem.

Online check-in provedete nejdříve 24 hodin před odletem. Palubní vstupenku si buď vytisknete, nebo necháte zaslat na mobilní telefon a na letišti už jen naskenujete čárový kód. V případě cesty se zavazadlem ho odevzdáte na expresní přepážce „Drop-off“.


Služby během letu

Občerstvení se na palubě podává zdarma, u dlouhých letů dostanete vždy teplé jídlo.

Ve velkých letadlech určených pro dálkové lety můžete sledovat filmy, seriály nebo poslouchat hudbu prostřednictvím obrazovek zabudovaných v každé sedačce.

Na většině mezinárodních letů si můžete zdarma rezervovat místo v letadle 72 hodin před odletem.

Ve všech letadlech typu Boeing 777 a 787 a v některých strojích typu Boeing 767 můžete využívat wifi během letu. Poplatky činí za 30 minut 4,95 $, za 3 hodiny 8,95 $ a za celý let 19,95 $. V letadle Boeing 787 je poplatek zhruba o 2 $ vyšší.


Logo All Nippon Airways

 

Hledáš levné letenky? Nastav si hlídače