Průvodce aerolinkou

Letecká společnost EasyJet

Hledáš rozměry zavazadel, možnosti odbavení nebo služby za letu?
Projdi si průvodce, který tě na cestu připraví
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +
Preferovaný dopravce
0 vybraných zrušit výběr Potvrdit

O aerolince EasyJet

Letecká společnost easyJet je významným evropským dopravcem patřícím do kategorie nízkonákladových aerolinek. Provoz soustředí zejména na území Spojeného Království.

EasyJet provozuje leteckou flotilu složenou z letadel Airbus A319 a A320 v typicky oranžových barvách.

Průvodce pro tebe napsal David Eiselt

Letenky

Nejlevnější letenky s easyJet zakoupíte přímo na stránkách www.easyjet.com, ideálně co nejdříve. Aerolinka s blížícím se odletem ceny postupně zvyšuje. Nejlevnější letenky jsou tak skutečně třeba 6 měsíců před odletem.

Letenku si zakoupíte na těchto linkách:

 • Praha – Amsterdam, Basilej, Belfast, Benátky, Berlín, Bristol, Edinburgh, Londýn (Gatwick, Stansted i Luton), Manchester, Miláno, Neapol a Southend u Londýna,
 • Vídeň – Amsterdam, Berlín, Bristol, Edinburgh, Londýn, Lyon, Manchester, Neapol a Ženeva,
 • Drážďany – Basilej.

EasyJet se neřadí k těm absolutně nejlevnějším low cost dopravcům a nabízí spíše lety na hlavní evropská letiště v přijatelném cenovém rozpětí 2.000–3.500 Kč za zpáteční letenku.

Při nákupu je nutné počítat s tím, že easyJet přidává k ceně letenky poplatek 460 Kč, který rozptýlí mezi všechny lety a cestující. Jednoduše řečeno, ve dvou lidech vás budou letenky stát na hlavu méně, než při cestě sólo.

EasyJet sice umožňuje na svých webových stránkách rezervovat více letů najednou, rezervace jednotlivých letů se však vždy berou jako oddělené a tudíž všechny "přestupy" jsou negarantované – v případě zpoždění prvního letu a uletění následujícího nevzniká nárok na jakýkoliv servis nebo zajištění náhradního letu.  

Najdi nejlevnější letenky

Zavazadla

Příruční zavazadlo lze přepravit zdarma bez omezení váhy, ale při dodržení rozměrů 56 x 45 x 25 cm. Kufr nesmí přesahovat ani o 1 cm! Přepravuje se striktně jen jeden kus zavazadla, není povolena navíc ani malá kabelka.

EasyJet umožňuje odbavení příručního zavazadla na přepážce za 6 €.

Zapsané zavazadlo lze dokoupit v průběhu rezervace letenky s váhovým omezením 20–32 kg. Cena se vypočítává v závislosti na zvolené hmotnosti a délce letu (cca 600–1.200 Kč za let).

Kočárky jsou přepravovány zdarma a přeprava zvířat není povolena.

Odbavení

Odbavení na letišti je zpoplatněno, využijte následující možnosti.

Online odbavení je u easyJet dostupné v době 30 dní až 2 hodiny před odletem. Vytištěnou palubní vstupenku lze nahradit elektronickou díky mobilním telefonům a aplikaci easyJet. Vygenerovaný čárový kód ukážete na displeji mobilu obsluze letiště.

Služby během letu

Občerstvení je u easyJet pouze za poplatek.

215 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Dobrý den, letíme koncem srpna do Amsterdamu.. Již jsem udělala online check in a i mám zakoupené jedno zavazadlo navíc.. prosím kde odbaví toto zavazadlo? Je mi jasné, že kdybych měla jen příruční tak jdu rovnou na bezpečnostní kontrolu a k letadlu ale toto zavazadlo musím někde před tímto procesem odevzdat jen nevím kde.. Letíme z Prahy a s EasyJet.. Děkuji :)

před 6 dny
Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak

Klasicky na prepazce :)

před 6 dny
Avatar uživatele Honza
Honza

Na letišti hned jak přijdete uvidíte tabuli s Vaším letem, kde bude uvedeno číslo přepážky u které předložíte pas nebo občanku a odezvdáte zavazadlo.

H.

před 6 dny

Takže si klasicky najdu přepážku na které se bude odbavovat ten let a tam půjdu a ukážu jim už i tu letenku a dám jim kufr?? Omlouvám se možná za blbé otázky, ale letíme poprvé. :) Děkuji moooc

před 6 dny

Super, díky moc.. :)

Leonard

tak zitra budu poprve zadat 250€!:) Easyjet moc nepotesil, let nam v sobotu zrusili asi 4 hodiny pred odletem. Z KRK do GVA. Let nahradni jen pres aplikaci o tri dny pozdeji, hotel taky sam pres aplikaci. Letenku jsem si musel koupit sam za devitku u Lufthansi na dalsi den. Tak jsem zvedavy, jak rychle to pujde. Vouchery na jidlo nic, taxik taky nic. Nakonec si ten taxik teda vyrval jiny cestujici, tak jsem se svezl s nim. rozhodne tam byli lidi, co si odmitli koupit nahradni let a proste nejeli nikam... Nic moc pristup teda

před 17 dny
Leonard

LOL, tak samozrejme zamitnuto, ze byla bourka den predtim nekde jinde :D "To further explain what happened on the day and as you may be aware; there were intense thunderstorms over Europe 26th July. This caused many of our aircraft to be away from base that evening and resulted in there being no alternative but to cancel this flight. We do take reasonable measures to avoid delays and cancellations to our flights by having replacement crews and spare aircraft available in our network. In the circumstances, these options were not possible as the cancellation to this flight was as a direct result of adverse weather conditions and subsequent air traffic control restrictions."

Přidat odpověď
před 16 dny

Dobrý den,letím bez cestovní kanceláře poprvé a musím se onlin eodbavit.Dělám vše,dle návodu,ale nemohu překliknout na volbu-reservaci provedl někdo jiný,prostě proto,že ji tam nevidím.Je to možné?

před 23 dny
Avatar uživatele Petr76
Petr76

Kde jste letenku kupovala?

před 23 dny
Avatar uživatele Daniel Nárovec
Daniel Nárovec

Dobrý den, pokud jste se při rezervaci registrovala, odbavíte se pomocí účtu my easyJet (zadat e-mailovou adresu a heslo). Pokud nemáte účet, odbavíte se pomocí příjmení a čísla rezervace (začíná na E).

Přidat odpověď
před 22 dny

Dobrý den, koupil jsem 2 letenky do Amstru pres webové stranky easyjet.com poprvé. Mám letenky už v pdf, he třeba ještě někde online skenovat občanky cestujících? A předpokládám, že pas není potřeba že?

před 25 dny
Kryštof Hájek

Dobrý den, žádné doklady se neskenují nikde. Jen si palubní vstupenku vytisknete a to je vše. Doklad se maximálně zkontroluje při nástupu do letadla – občanka nebo pas, to už je jedno.

Přidat odpověď
před 25 dny

Dobrý den,

mohu se prosím poradit? Koupil jsem 6 letenek ( včetně 1 dvouletého dítěte). Až se online odbavím, tak se systém prý bude snažit dát sedadla tak, abychom seděli jako skupina dohromady. Moje otázka zní, pokud nezakoupím sedadla předem, online se odbavím, místa nám budou přidělena - bude možnost dokoupit změnu sedadla, pokud mi nebude systémem vybrané vyhovovat? Děkuji moc za Vaše rady. Libor

před 25 dny
Kryštof Hájek

Dobrý den, po provedení odbavení už není možné místa změnit. Minimálně ale díte s dospělým systém posadí vedle sebe 100%.

Přidat odpověď
před 25 dny

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda je nějaká možnost změnit ještě jména na letenkách po online odbavení, připadně za kolik. Díky za odpověď.

před 26 dny
Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak

;-))))

před 26 dny
Kryštof Hájek

Dobrý den, mělo by to jít , přihlaste se na webu easyJetu přes záložku "Spravovat rezervaci". Cena za jeden let a jednu osobu je 50 GBP, takže si ověřte, zda na stejný termín náhodou není výhodnější koupit novou letenku a stávající nechat propadnout.

před 26 dny

Dobrý den, děkuji za info. Změna vychází na cca 1500,- Kč za jméno a let.

Přidat odpověď
před 26 dny

Dobrý den,

mám dotaz ohledně zavadla - pokud jsem již odbavená a nyní chci dokoupit zavadla, tak to normálně lze, že? :)

Děkuji.

před měs
Kryštof Hájek

Dobrý den, zkuste na webu easyjetu přes sekci Manage booking / Spravovat rezervaci.

Avatar uživatele Honza
Honza

Ahoj. máme na jedné rezervaci 4 lidi + 2 odbavený zavazadla. Při online odbavení to tyhle 2 zavazadla nikomu konkrétnímu nepřiřadilo. Znamená to, že je jedno, kteří 2 z nás je půjdou odbavit na přepážku?

Díky, H.

před měs

Někdo si je musel koupit. Tak ten s nimi letí.

před měs
Avatar uživatele Honza
Honza

já dělal celou rezervaci. Tzn. 4 osoby + ty 2 zavazadla, takže já je i obě odbavím na přepážce...

před měs

Ano. U někoho jste je, ale musel dokoupit.

před měs
Avatar uživatele Honza
Honza

právě, že ne. To mě mate. Udělal jsem klasickou rezervaci pro 4 lidi a v jednom z dalších kroků jsem přidal 2x odbavené zavazadlo, které se ale nikomu konkrétnímu nepřiřadilo.

Ale teď koukám, že na palubních lístkách je symbol kufru na všech, tak je asi jedno, kteří 2 tam s tim půjdou.

díky

Dobrý den, ráda bych se projistotu zeptala, letím poprvé. Udělala jsem check in online v aplikaci a nevím, jak se dostat k letence v PDF, abych si ji vytiskla? Nebo není potřeba tisku a stačí ukázat v aplikaci v telefonu QR kód letenky? Letím z Prahy do Amsterdamu, pokud by stačil QR kód, je to tak na obou letištích stejné? Děkuji za odpověď.

před 2 měs
Kryštof Hájek

Dobrý den, stačí QR kód a stačí na obou letištích :)

Přidat odpověď
před 2 měs

Dobrý den,mám problém. Žiju v Anglii a zakoupila jsem si letenku do Čech. Při odbavení jsem zjistila že mám 2 mĕsíce propadlé doklady. Pas i občanku. Už několikrát jsem s Easyjet letěla. Co ted?Myslíte ,že mĕ pustej domu?

před 2 měs
Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak

Zajdete si na ambasadu a vybavi vam nove doklady

Přidat odpověď
před 2 měs

Dobrý den, zajímalo by mě když mám letenky jen s příručním zavazadlem a mám léky respektivě inzulín a k tomu jiné pro mě pro život potřebné přístroje mojhu je mít v malé kabelce přes rameno nebo je musí i tak nacpat do příručního zavazadla?

před 2 měs
Kryštof Hájek

Dobrý den, obávám se, že i tak je budete muset nacpat do příručního zavazadla.

před 2 měs
danca h

Vlastní zkušenost - úplně vše muselo jít do jednoho zavazadla. Ani minikabelky nepovolili.

Přidat odpověď
před 2 měs

Letim s Easyjetem do Amsterdamu. Při online odbavení předem mi byl vystaven boarding pass s přiděleným číslem sedadla, které v letadle vůbec není. Je třeba něco řešit?

před 2 měs
Avatar uživatele tmx
tmx

Ahoj, jak jsi přišel na to, že tam není? Co to je za číslo?

před 2 měs

Jedná se o sedadlo 30F, která A 320 nemá

před 2 měs
Avatar uživatele tmx
tmx

Dle Seatguru jsou 2 verze, tato ho má - https://www.seatguru.com/airline...320_V2.php

Takže bych předpokládali, že poletíš s touto.

před 2 měs
Avatar uživatele eremi
eremi

Proč by nemělo, easyjet má dvě verze A320 a jedna z nich má sedalo 30F, takže v klidu.

před 2 měs
Avatar uživatele Brouk
Brouk

Řešil jsem ten samý problém v únoru, vše bylo OK, buď bez obav.

před 2 měs

Děkuji za odpověď, vycházel jsem z webu Easyjet:

https://www.easyjet.com/en/help/...ing-a-seat

před 2 měs

Dekuji všem za odpověď

Přidat odpověď
před 2 měs

Dobrý deň, malá kabelka sa považuje za druhý kus príručnej batožiny?

před 3 měs
Kryštof Hájek

Dobrý den, ano, povolen je opravdu striktně jeden kus.

Přidat odpověď
před 3 měs

Při nástupu do letadla easy Jet s příručním zavazadlem mohu mnět kameru přes rameno?Děkuji za radu.Olda

před 3 měs
Kryštof Hájek

Jak kdy a jak kde. Záleží taky na velikosti té kamery. Osobně jsem ale u easyJetu zažil, že foťák přes rameno vadil a musel jsem ho vložit do batohu.

před 3 měs
Honza Čermák

Ale zatím mi vždy prošlo prádzná brašna do batohu, do ní věci a fotak na krk.

před 3 měs
Kryštof Hájek

Fakt asi záleží na konkrétním přístupu. U mě vadil i foťák na krku (v Basileji a Berlíně)...

Přidat odpověď
před 3 měs
Leoš Literák

Udělal jsem online checkin, vytiskly se mi palubní lístky, leč marně na něm hledám informaci o odbaveném zavazadle. Všech 6 osob má stejný lístek, přestože jsem koupil jediné zavazadlo. Předpokládám správně, že u přepážky si nárok dohledají ve svém systému a že dostanu nový palubní lístek s informací o odbaveném zavazadle? Většinou lítám nalehko a tuším, že u W6 jsou zaplacená zavazadla rovnou zmíněná.

před 3 měs
Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak

Ja to taky na tom nemel, ale nema cenu se bat :) prisel jsem na check-in a pohoda

Přidat odpověď
před 3 měs

Zdravím, letim příští týden do Amstru s easyjet... mužů mít v prirucaku normálně fen a zehlicku ? Deodorant předpokládám ze mi neprojde, ale bude to brané jako horlavina ?

Díky

Odpovědět
před 4 měs

Dobrý den, poletím s easy jet poprvé do Amsterdamu a poletím jen s příručním zavazadlem. Chci se zeptat, jak je to s tekutinami a jestli si mohu malou kabelku dát alespoň do příručního zavazadla. Děkuji za odpověď.

před 4 měs
Kryštof Hájek

Dobrý den, pokud bude kabelka uvnitř příručního zavazadla a nezvětší tím jeho rozměry, pak samozřejmě může. Pravidla pro tekutiny jsou u všech letů po Evropě stejná: maximálně 1 litr v jednotlivých baleních po max. 100 ml.

Přidat odpověď
před 4 měs

Dobrý den dá se dokoupit příruční zavazadlo na letišti? Poletím se dvemi dětmi potřebuji něco malého dát do kabelky

před 5 měs
Kryštof Hájek

Dobrý den, další příruční zavazadlo dokoupit nelze, povolen je jen jeden kus. Stejně tak ale i děti - pokud mají koupenou vlastní sedačku (nebudou sedět na klíně), můžou mít s sebou klasický příručák.

Přidat odpověď
před 5 měs

Zdravim

Mam dotaz, mam koupene dve letenky i zpatecni do londyna u easyjet. Od stredy do neděle. Bohuzel kvuli komplikacim potrebujeme odletet az v patek. Pokud jsem letenky zakoupila dohromady i se zpatecni, ale neodletine ve stredu, a na odlet koupim letenky nove na patek, nestornuje se zpatecni letenka ? Moc dekuji

před 5 měs
Kryštof Hájek

Dobrý den, nestornuje, u easyJetu (a většiny dalších nízkonákladovek) je to v pohodě, zpáteční let zůstane.

Přidat odpověď
před 5 měs

No u EasyJet. Přišlo mi to hned po zaplacení letenky v rámci itineráře pro rezervaci letu . Tak nevím, zda to mám ještě pak hlídat, jestli mi přijde ještě něco jiného, potíž je v tom, že už budu mimo domov a nebudu mít k dispozici PC ani tiskárnu.

Odpovědět
před 5 měs

Prý se dá na letišti odbavit i příruční zavazadlo za 6 EUR, tuto informaci jsem ale nikde nedohledal, nevíte zda to je pravda?

před 5 měs
Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak
Přidat odpověď
před 5 měs

Děkuji za předchozí odpovědi. Na webu jsem se odbavila, vytiskla si palubní lístky, ale nechápu proč mi při rezervaci letu přišla tato zpráva : Upozorňujeme vás, že palubní lístky budou zaslány na emailovou adresu, kterou jste zadali, ne dřív než 48 hodin před plánovaným časem odletu. To přijdou ještě nějaké jiné palubní lístky než ty, které se mi nabídly k tisku po odbavení? Děkuji

před 5 měs
Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak

To je divné, to Easyjet nepíše. U koho jste to kupovala?

Přidat odpověď
před 5 měs

Dobrý den, letím poprvé... Odbavení mám automaticky i na cestu zpět nebo to musím udělat nějak zvlášť? Jak? ?? Děkuji

před 5 měs
Pavel Planespotter

Musite se odbavit i na zpatecni let. Na jejich webu .

před 5 měs
Avatar uživatele Brouk
Brouk

Odbavení pro cestu zpět lze udělat najednou ( nemusí samostatně tam-zpět), přestože let zpět je déle naž 30 dní před odletem, kdy se lze začít odbavovat.

Přidat odpověď
před 5 měs

Máte někdo prosím zkušenost se změnou jména? Dnes jsem napsala na chat easyjet, že jsem při rezervaci popletla příjmení a po delší debatě mi vyšli vstříc(gratis). Nechali ale to původní příjmení, nové(správné) příjmení a správné křestní jmeno. Mám počítat s problémy, když je na letence to chybné příjmení navíc (oproti OP)? Děkuji

Odpovědět
před 6 měs

Dobry den, chci se zeptat jak lze udělat check in u EasyJet,když vim, že letenky jsou rezervovane, mám číslo letu i čas, ale dotyčný, který rezervaci provedl je momentálně nedostižný. Odlet je 9.3. rano. Děkuji

před 6 měs
Marta Gottwaldová

Obraťte se na Kiwi.

před 6 měs
Vojtěch Hájek

K check-inu je potřeba číslo rezervace a příjmení. Pokud toto máte, tak v pohodě. Pokud ne, budete muset dostihnout nedostižného.

Přidat odpověď
před 6 měs

Dobrý den, letím poprvé s EasyJet, projde Fairview40 od Osprey v pohodě?Furt to měřím, a zdá se mi, že na výšku má 57 cm, ale výrobce uvádí 56cm. Díky za odpověď.

před 6 měs
cali

Projde, když tak ho tam nacpeš...

před 6 měs
Avatar uživatele callux
callux

S velkou pravděpodobností to projde. Nám batohy nikdy dle velikosti nekontrolovali (některé máme o 5 cm větší než dovolený rozměr). Letěla jsem s Fairpoint 40 s EasyJetem několikrát.

Přidat odpověď
před 5 měs

Dobry den, prosim o radu, odbavila jsem se pres pocitac, vse ok, ale potrebovala bych aktivovat boarding pas i v aplikaci easyjet v mobilu a ne a ne se mi to tam nahrat, poradite? Diky!

před 6 měs
Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak

Si poslete to pdfko do mailu, a otevrete a ulozte na mobilu :)

Přidat odpověď
před 6 měs

Dobrý den,

V březnu letíme do amsterdamu, již jsme se odbavili online, takže máme QR kód v aplikaci od easyjet, zavazadla máme pouze příruční a budeme si je brát do letadla. Můžeme jít rovnou do gatu nebo musíme nejdřív na přepážku předložit doklady?

Děkuji mnohokrát

před 6 měs
Pavel Planespotter

Jdete rovnou ke gatu a po cestě bude kontrola, kde předložíte doklady.

Přidat odpověď
před 6 měs

Dobrý den, při rezervaci přes aplikaci Skyscanner letenky z Vídně do Neapole v dubnu, ale nepřikoupil jsem si zavazadlo k odbavení. Lze to ještě nějak provést_

Děkuji Bazala

před 6 měs

Jasně, na stránkách easyjet.com se přihlásíte kódem svojí rezervace a kufr dokoupíte..

Přidat odpověď
před 6 měs

Dobrý den,

prosím o radu, máme už vytlačené palubné lístky aj rezervované sedadla. Nikde sme ale nezadávali číslo pasu ani OP.

Očakávala som, že ma systém o tieto údaje bude žiadať pri online- check in, nestalo sa tak.

Na palubných letenkách sú uvedené len mená cestujucich. Je to v poriadku ?

Kedy sa zadáva číslo dokladu? Dakujem pekne za odpoveď...

před 6 měs
Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak
 • Přidal se před 12 měs
 • Napsal 499 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2019-02-10T12:50:50+01:00)

Dobrý den,

při cestách po EU - schengenu to není nutné zadávat, nikam už žádná čísla dávat nebudete.

před 6 měs

Letíme 21.3 do Londýna (na dva dny) a tuto informaci (č. identifikačního dokladu) po nás přímo požadují doplnit do rezervace, jinak nás nepustí do letadla. (brexit je až 29.3.)

před 6 měs
Avatar uživatele Deny
Deny

Do UK to chtěli vždycky, protože ti mají i v rámci Schengenu výjimku

před 6 měs
Honza Čermák

UK hlavně není v Schengenu...

před 6 měs
Avatar uživatele Deny
Deny

Ok, tak teda Británie se k Schengenské dohodě připojila pouze částečně a kontroly na hranicích stále provádějí

před 6 měs
Avatar uživatele Petr76
Petr76

Ne nepřipojila. Británie a Irsko vůbec nejsou účastnickou stranou Schengenské dohody.

Přidat odpověď
před 6 měs

Dobrý den, mohu se prosím zeptat, jak je to s kočárkem? Platí se za něho nějaký poplatek, když cestuje člověk jen s příručním zavazadlem? Předem moc děkuji za odpověď..

před 6 měs
Avatar uživatele Petr76
Petr76
Přidat odpověď
před 6 měs

Příruční zavazadlo má být vysoké 55 cm.S kolečkama nebo bez nich. Děkuji za odpověď do e mailu.

před 7 měs
Kryštof Hájek

Vždy s kolečky. Jinak by to ani nedávalo moc smysl, však kolečka jsou zkrátka pevnou součástí zavazadla :)

Přidat odpověď
před 7 měs

Dobry den, koupila jsem si letenku do Manchestru. Emailem mi prislo potvrzeni o rezervaci ale letenka zadna. Odpoved prosim na uvedeny email predem dekuji.

před 7 měs
Kryštof Hájek

Dobrý den, potvrzení o rezervaci = letenka.

před 7 měs

Potvrzení rezervace se nerovná letenka/palubní lístek!!!

Po rezervaci a zaplacení letenky, obdrží cestující e-mail s odkazem na odbavení online v systému easyJet. Odbavit se lze již 30 dnů před odjezdem a nejpozději 2 hodiny před plánovaným odletem. Po provedení online odbavení u easyJet je nutné si vytisknout palubní lístek a vzít si ho s sebou na letiště společně s doklady, které jsme použili pro odbavení (mohou to být občanský průkaz nebo cestovní pas, pokud cestujeme v rámci Schengenského prostoru).

Online odbavení není složitý proces. Stačí kliknout na odkaz uvedený v e-mailu a postupovat podle daných pokynů. Nezapomeňte, že je nutné odbavit každého cestujícího zvlášť a pro každého je třeba vytisknout samostatný palubní lístek. Každý cestující s easyJet musí mít u sebe palubní lístek, aby mu byl umožněn vstup na palubu letadla. Pokud se zapomenete odbavit nebo si s sebou vzít palubní lístek, můžete se ještě odbavit na letišti. Tato služba je ale spojena s dodatečnými poplatky. Proto se vyplatí odbavit se online samostatně.

Poté, co se odbavíte online v easyJet, můžete s doklady a zavazadly vyrazit na letiště. Pokud s sebou máte registrované zavazadlo, musíte ho nejdříve odevzdat k odbavení. Na tabulích se zobrazují informace, ke které přepážce se máte dostavit. Zde budou prověřeny poprvé vaše doklady, a poté zavazadla budou přepravena do zavazadlového prostoru. Poté zjistěte, ke které bráně (gate) se máte dostavit. Tam budou znovu prověřeny vaše doklady a příruční zavazadla. Po průchodu bránou vás zaměstnanci letiště navedou do odletové haly. Zde budete s cestujícími s easyJet a čekat, až bude posádka letadla vpouštět cestující na palubu.

Více na easyjet.com

před 6 měs
Kryštof Hájek

Jirko, potvrzení rezervace = letenka. Letenka se nerovná palubní lístek ;)

Přidat odpověď
před 6 měs

Mam dotaz .. muzu prevazet vakuove uzavtene potraviny a maso ?? Poked ano za jakych podminek

Odpovědět
před 7 měs

díky moc za odpovědˇ.Velice mi to pomohlo.

Odpovědět
před 7 měs

letíme v květnu do Benátek lze vytisknout letenky Benátky - Praha při odletu ? Nemáme možnost v Benátkách si je vytisknout. díky za odpověď.

před 7 měs
Avatar uživatele Brouk
Brouk

Ano, 30 dní před odletem tam lze odbavit i let zpět ( pokud jsou na jedné rezervaci )

Přidat odpověď
před 7 měs

Dobrý den máme koupené letenky v květnu do Londýny potřebujeme ale změnit cestujícího, manžel nemůže letět kvůli práci, místo něj by letěla dcera -dospělá, jaká je výše poplatku.

Děkuji. DW.

před 7 měs
Avatar uživatele umad
umad

Tady je odpověď https://www.easyjet.com/cs/obcho...inky/sazby

Ale nemůžu si odpustit nechopení, že dokážete najít tohle forum, dokážete se přihlásit, vyhledat si příslušnou sekci, ale nedokážete do googlu zadat změna jména easyjet.

Přidat odpověď
před 7 měs

Zdravím, mám dotaz máme klasickou letenku s easyjetem a dokoupily jsme si 23 kg zavazadla. Čili se mam klasicky odbavit online a ten velký kufr mi pak obaví kde? Az pri vstupu do letadla nebo v odbavovací hale? Děkuji

před 7 měs
Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak

Zdravím, klasicky pujdete na přepážku s již vytisknutým boarding passem nebo v telefonu.

před 7 měs
cali

Na jejich check-in šaltru jako u každého leteckého dopravce...

před 7 měs
Kryštof Hájek

Dobrý den, odbavíte se online a s vytištěnou palubní vstupenkou (případně v mobilní aplikaci) zamíříte ke klasickým odbavovacím přepážkám v hale.

Přidat odpověď
před 7 měs

Dobrý den, nemá někdo zkušenost, jak funguje u Easyjet složená rezervace? Když si koupím najednou 2 lety (řekněme Vídeň-Bastia s přestupem v Berlíně), zaplatím je najednou, počítá se to pak jako jedna rezervace pro případ zpoždění prvního letu (tj. musí mi zajistit dopravu do cílového místa)? V podmínkách jsem to nenašel.

před 7 měs
Kryštof Hájek

Dobrý den, nepočítá. "Složená" rezervace je pouze usnadnění nákupu, jakýkoliv jiný reálný význam však nemá. Lety se neberou jako jedna rezervace, tj. v případě zpoždění a nestihnutí dalšího letu si cestu musíte zajistit sám.

Přidat odpověď
před 7 měs

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak u společnosti easyjet funguje automatické přidělení sedadel, tedy případ kdy si nepřiplatíme za konkrétní sedadla? Jsou spolucestující rozsazováni stejně, jako např. u Ryanair? Nebo systém nechává cestující sedět poblíž?

před 7 měs
cali
 • Přidal se před 7 lety
 • Napsal 818 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2019-01-06T00:33:47+01:00)

Pokud jsou místa, jsou vždy u sebe. Dnes jsem dělal checkin pro 4 lidi a všechno v jedné lajně:-)

před 7 měs
Avatar uživatele Alena
Alena

Nás posadili vedle sebe, je to tak týden zpátky...

před 7 měs

Děkuju moc za odpovědi! :)

Přidat odpověď
před 7 měs

Dobrý den, poletím s easy Praha-Basilej a mám nárok i na příruční zavazadlo + 1 zavaz. do 15kg/za poplatek/?

nenašla jsem nikde formulář pro vytištění palubní karty. Jedu až v březnu, rezervaci už mám.

Děkuji, Zdenka.

před 8 měs
David Eiselt

Zdravím Zdenko, máte nárok na 1 příruční zavazadlo, další lze dokoupit na webu easyjetu.

Vytisknout si palubní vstupenku můžete teprve 30 dní před odletem, taktéž na webu dopravce. Vše máme popsané výše.

Přidat odpověď
před 8 měs

máme let bsl-fnc rt koupený jako součást zájezdu z německé ITS a nedaří se nám vygenerovat palubní lístek. Jsme u ezy registrováni. Máme p.n.r. ale to nám jejich systém nebere a chce to po nás zum Beispiel H12345678. Na cest.smlouvě kod je, ale systém nám ukazuje, že je to špatně. Předem děkujeme za jakoukoliv radu. Kočičák

Odpovědět
před 9 měs

Cestujeme s manželkou do Milána s Easy jetem a máme odbavená zavazadla 2x15 kg je možné sloučit tuto váhu do jednoho zavazadla tedy 1x30 kg. Děkuji.

před 9 měs
Kryštof Hájek

Dobrý den, ano, easyJet slučování hmotností do jednoho zavazadla umožňuje, pokud jste tedy oba na společné rezervaci (= nekupovali jste letenky pro sebe zvlášť a pro manželku zvlášť).

Přidat odpověď
před 9 měs

Ahoj, při online check-in se snažím koupit si přímo konkrétní sedačky. Nejde mi však zadat číslo karty, respektive mě to neustále vrací k novému zadání.. Vše zadávám správně a karta funguje ( ověřeno při dalš jiné platbě ).

Stalo se vám ti někdy a co s tím ?

Děkuji

Odpovědět
před 9 měs

Dobry den letim do CR na nahradni cestovni doklad. Vydali mi ho na ambasadĕ CR v Londýnĕ. Pri odbaveni pozadujou zemĕ vydani. Nevim.co udat. Jestli Ceska Republika nebo Spojene kralovstvì.

před 9 měs
Honza Čermák

Dobrý den,

doklad vám vydala ČR. Je jedno jestli úřadem někde v Praze nebo zastupitelským úřadem v zahraničí.

před 9 měs
Avatar uživatele niemandos
niemandos

Zrovna jsem chtěl napsat, at tam uvedeš Kocourkov. To bys nemohl slápnout vedle.

před 9 měs

Dĕkuju

Přidat odpověď
před 9 měs

Dobrý den,

pokud jsem si do rezervace zaškrtla odbavováné zavazadlo ( do 15 kg) a po potvrzení jsem zjistila, že mi stačí zavazadlo pouze příruční, jde s tím ještě něco udělat a toto zavazadlo bezplatně (nebo za nějaký malý poplatek) vyrušit?

před 9 měs
Honza Čermák

Ne. "Please note that Baggage fees will not be refunded once paid, even where You subsequently do not carry the excess weight, Hold Luggage, sporting equipment, musical instrument(s) or bicycle(s) ..."

Přidat odpověď
před 9 měs

Dobrý den, v dubnu letíme s přítelem s Easyjetem do Amsterdamu, stačí mi k cestě OP nebo potřebuji PAS? Diky

před 9 měs
cali

Jestli myslíte třeba podvazkový pás, tak to je na Vás a přítelovi. Jinak Vám stačí OP.

Přidat odpověď
před 9 měs

Dobrý den,

chtěli bychom v dubnu do Neapole a odtud na Ischii. Myslíte, že ceny letů půjdou ještě dolu? Vím, že u easy je lepší kupovat letenky dopředu (sami to píšete v článku). Ale už teď mi letenky na duben přijdou drahé.

Díky za odpověď

před 9 měs
Kryštof Hájek
 • Přidal se před 3 lety
 • Napsal 3451 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2018-11-08T10:11:41+01:00)

Dobrý den, tipnul bych si, že ceny dolů spíš nepůjdou. Kampánie je u Čechů oblíbená a Praha zase u Kampánců, easyJet má na trase monopol, takže nemá moc důvodů snižovat ceny.

před 9 měs
Avatar uživatele Petr76
Petr76

Nelétá do Neapole také Wizzair?

před 9 měs
Kryštof Hájek

Wizz Air z Prahy létá jen Londýn, Bari a Kutaisi, všechny ostatní lety počínaje červnem 2018 zrušil.

Přidat odpověď
před 9 měs

Dobrý den,letím s easy jet do Milána a stáhl jsem si letenky do mobilu stačí to,nebo je musím mít vytisknute u sebe?

před 10 měs
Kryštof Hájek

Dobrý den, v mobilu stačí.

Přidat odpověď
před 10 měs

Dobrý den mohu mít k příručnímu zavazadlu-malý kufr i malou tašku přes rameno,kde jsou doklady,deštník,peněženka nebo ji nemusím přibalit do příručního zavazadla.?

před 10 měs
Kryštof Hájek

Dobrý den, popsáno to máte o pár řádků výše: "Přepravuje se striktně jen jeden kus zavazadla, není povolena navíc ani malá kabelka." A opravdu se to většinou hlídá.

před 10 měs
Avatar uživatele J0x
J0x

Narozdíl od některých, obzvláště žen, nevidím problém v dočasném uschování kabelky apod. do příručního zavazadla a vytažení z něj na palubě. :)

Přidat odpověď
před 10 měs

Zdravím,

Smím v příručním zavazadle přepravovat drona? Jedná se o DJI Phantom 4.

Díky za odpověď 😉

Odpovědět
před 10 měs

Dobrý den,můžu si vzít do příručního zavazadla léky a vitamíny v originálním balení? Jiné zavazadlo nemám, děkuji za odpověď.

před 11 měs
Honza Čermák

Dobrý den, jasně, jen je předložte k bezpečnostní kontrole zvlášť.

Přidat odpověď
před 11 měs

Pristi mesic letime 4lidi s easyjetem do Norska s prirucakem, dokoupili jsme ale 1 kufr. Jak to mame udelat s odbavenim? Mame se vsichni 4 odbavit online a pak jen odevzdat kufr nebo se mame odbavit vsichni az na letisti? Dekuji

před 11 měs
Kryštof Hájek

Odbavit se můžete všichni online, pak jen ten z vás, na koho je psaný kufr, půjde k odbavovací přepážce kufr odezvdat.

Přidat odpověď
před 11 měs

Aerolinka u mě dost klesla.. zapomněl jsem si tam peněženku, hned po 5minutách to nahlásil -> peněženka už se nikdy nenešla... 100% musel vzít někdo z personálu. Nepochopíš...

před 11 měs
cali

Jakého personálu? Viděl jsi někdy ty čety, co provádí úklid? A je jedno, zda u nás nebo třeba v Německu. Jednou jsem vracel v DUS do letadla a už tam byli nastoupení a připadal jsem si, jak dozorce ve filmu Con Air, jen to hrálo ještě více barvami... Za toto asi EasyJet moc nemůže.

před 11 měs
Avatar uživatele eremi
eremi

Je otázka jestli Easyjet při rotacích uklízí letadlo, já bych řekl, že ne, jako žádný lowcost. Pokud to teda nebyl poslední večerní let.

před 11 měs
Avatar uživatele Deny
Deny

Přesně to se nám stalo s mobilem u ČSA. Seděli jsme vzadu a vystupovali úplně poslední a všimli si toho taky za chvilku. Nic. Na Ruzyni

Přidat odpověď
před 11 měs
Avatar uživatele Petr76
Petr76

Ta možnost přidat lety k již zvoleným už z webu easyjetu zmizela, nebo se jen blbě dívám?

K PRG-BSL a zpět bych rád přidal BSL-OPO a zpět, abych neplatil manipulační poplatek dvakrát.

před 11 měs
Lukáš Horák

Pořád to tam je, resp. volba se objeví, jakmile vybereš let PRG-BSL ;-)

Přidat odpověď
před 11 měs

Dobrý den. Letíme celá rodina jen s příručními zavazadly. Dcera by si navíc chtěla vzít polštárek do letadla. Ale není to klasický za krk, ale plyšový větší. Může ho mít, nebo je to bráno jako zavazadlo navíc? Děkuji

před 11 měs
Kryštof Hájek

Dobrý den, polštářek by snad vadit nemusel, i když se bojím, že se může najít angažovaný zaměstnanec, který ho donutí vecpat do příručního zavazadla.

Přidat odpověď
před 11 měs

Dobry den, prosim o radu. Koupila jsem u easyjet zpatecni letenku pro 2 osoby, pritel, ale poleti tam v jiny termin. Zrusi mu zpatecni let, kdyz se nedostavi k odbaveni tam? Moc dekuji.

před 12 měs
Rob Foxx

Ano

před 12 měs
Kryštof Hájek

Dobrý den, letenku mu nezruší, u low-costů tohle pravidlo nefunguje.

před 12 měs
Avatar uživatele DimikUK
DimikUK

Easyjet bere return jako 2x one way takze zpatecni zustane platna i pri no show na prvnim letu.

Přidat odpověď
před 12 měs

Dobrý den,

poletíme s EasyJet z Berlína do Itálie. Jak je to s jídlem a pitím na palubě pro děti? Můžeme si vzít své?

Děti jsou 5 a 2 roky.

Děkuji za odpověď.

před 12 měs
Kryštof Hájek

Ano, pro stravu pro děti si můžete vzít vlastní.

před 12 měs

Děkuji za odpověď.

Je nějaké omezené množství?

Přidat odpověď
před 12 měs
Avatar uživatele michaeladur
michaeladur

Mám dotaz ohledně dokoupených zavazadel..letíme dvě a dokupovala jsem odbavená zavazadla 15kg, vzala jsem 2x i když trochu váhám, protože tam bylo psáno za let. Za let je myšleno tam i zpět? Takže pro 2 osoby budou odbavená zavazadla 2 nebo 4?

Díky, nemůžu to na jejich stránkách nikde najít.

před rokem
Kryštof Hájek

Let = jeden úsek, tedy jen tam (nebo zpět - nevím, na jaký úsek jste kupovali).

před rokem
Avatar uživatele michaeladur
michaeladur

Kupovaly jsme 2 zpáteční letenky do Milána. Zavazadla tedy 2 jsou správně?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda je u této společnosti povolena přeprava dronu. Děkuji za odpověď

Odpovědět
před rokem

Synovi se cestou do Británie ztratilo odbavené zavazadlo, jak nyní postupovat ?

před rokem
Honza Čermák

Na letišti sepsat PIR protokol, letecká společnost by vás měla dále kontaktovat sama, jakmile se zavazadlo najde.

před rokem

Dík za info, ale jak dlouho to může trvat. Jaká je maximální doba? Co když se zavazadlo už nenajde , je to 4dny.

před rokem
Honza Čermák
před rokem

Moc děkuji za pomoc.

Dobrý den, v listopadu letím do Amsterdamu a mám koupené letenky, přišla mi pouze rezervace, až udělám online odbavení tak si budu moci vytisknout palubní lístky? Nebo jak se k nim dostanu?

před rokem
Kryštof Hájek

Dobrý den, přesně tak, online check-in vygeneruje palubní vstupenky, což je to jediné, co potřebujete.

před rokem

Dobře,moc děkuji

před rokem

A ještě jsem se chtěla zeptat, odkaz na online odbavení mi přijde automaticky do emailu?

před rokem
Kryštof Hájek

Odkaz nepotřebujete, odbavíte se klasicky přes jejich web:https://www.easyjet.com/cs/ (vlevo nahoře kolonka "Odbavení"), kam zadáte údaje z rezervace.

Dobrý den,koupila jsem si kufr jako palubní zavazadlo. Po přeměření jsem zjistila, že má 56,5cm - včetně koleček a ucha. Cestuji s easyjet.

Co mě čeká,pokud kufr neprojde jako palubní zavazadlo.Děkuji

před rokem
Kryštof Hájek

No půl centimetru by projít mohlo. A pokud přesto ne, pak se nevyhnete poplatku za odbavení (kolem 1200 Kč).

před rokem

Přesně tak, přeměří vám ho a pokud neprojde jako příruční, tak si účtují 47 GBP za let, tj. cca 1350 Kč

Na vytištěné letence jsme nenašli údaj o zaplaceném zavazadle z rezervace letenky. Nebudeme muset na letišti u odbavovací přepážky platit znovu ? Děkujeme za odpověď.

před rokem
David Eiselt

Vše se řeší pomocí QR kódu, který je u letenky. Nebojte se.

Dobrý den,

prosím jakou hmotnost může mít odbavované zavazadlo pokud je společné pro dva cestující?

před rokem
Kryštof Hájek

Dobrý den, odbavené zavazadlo se platí, takže hmotnost může mít takovou, jakou si zapaltíte, nejlevnější je 20 kg.

Dobrý den, chci se zeptat, když mám vyhovující příruční zavazadlo, můžu k tomu mít i malý batůžek a notebook?

Děkuji za odpověď.

před rokem
Kryštof Hájek

Dobrý den, easyJet je v tomto směru velmi striktní, povolen opravdu jen jeden kus.

před rokem
Honza Čermák

Menší příruční můžeš mít, pokud si koupíš "lepší" sedadlo, které má druhé zavazadlo v ceně.

Dobry den koupily jsme letenky ale potrebujeme zmĕnit jmebo pasažera to se da zmĕnit ale potreb7jeme zmĕnit i vĕk cestujiciho protože jsme kou0ili lerenku pro 9 lete dìtĕ a pileti 16 lete dĕvče. Nikde tuto m9žnost zmĕny nemužeme najit. Dĕkuji za radu

Odpovědět
před rokem

Dobry den,

chtěla bych se zeptat, jak postupovat v případě, ze vlak, kterým jedu na letiště, ma vic jak 2h zpozdeni a s největší pravdepodobnosti nestihnu svůj let. Ma cenu jezdit na letiště? Je možné počkat tam, jestli se uvolní místo v následujícím letu?

Předem děkuji za odpověď.

před rokem
mirjur

Cenu to má, aspoň se tam můžeš domluvit na dalším postupu. Anebo můžeš mít štěstí, let bude taky opožděn a stihneš ho... :-)

Dobrý den,

jak je to s místy v letadle? je nutné připlatit si, když chceme 3 sedět vedle sebe nebo nás automaticky dají spolu? Děkuji

před rokem
David Eiselt

Dobrý den Lucie, aktuálně easyJet nerozsazuje. Ale co není, může být.

Při rezervaci letenky u easyjet nemohu najít formulář k vyplnění osobních údajů o cestujícím

před rokem
Avatar uživatele Deny
Deny

Normálně se zobrazí jako jeden z kroků při rezervaci. Nejdřív je třeba přeskákat všechny nabídky pojištění, zavazadel apod

Dobry den,

Zakoupila jsem letenky na zari do Amsterdamu, zatim mi prislo jen potvrzeni ze jsem letenky zakoupila. Dalsi kroky mi pisou, ze 30dni predem mam udelat online odbaveni a pote si vyzvednout palubni vstupenky. EasyJetem jsem nikdy neletela,proto jsem trochu zmatena. Potrvrzeni o rezervaci letenek snad neni letenka,ne?:(

Dekuji moc za jakoukoliv odpoved a reakci

před rokem
Kryštof Hájek
 • Přidal se před 3 lety
 • Napsal 3451 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2018-06-22T14:08:28+02:00)

Dobrý den, potvrzení o rezervaci letenek je to jediné, co vám přijde :) Podle 7místného kódu, který je jeho součástí, pak provedete online check-in.

před rokem

Super, diky moc za odpoved! :)

Dobrý den, zítra letím s 11měsíční dcerou do Británie s Easyjetem. Můžete mi poradit kde dát kočár a kolik zavazadel si můžu pro dceru vzít na palubu. Zavazadla navíc nemám zaplacené. Letím já, přítel a dcera a máme jeden maly kufřík, 2 batohy a jednu přebalovací tašku. Děkuji za info.

Palacká

před rokem
Kryštof Hájek

Dobrý den, kočárek odevzdáte až při nástupu do letadla, následně ho vyzvednete hned po výstupu z letadla, personál ho připraví ke dveřím.

Můžete mít jedno příruční zavazadlo na dospělou osobu výše uvedených rozměrů + dvě předměty zdarma pro dítě. To ale zahrnuje pouze kočárek, přebalovací tašku, autosedačku, apod... Nikoliv klasické příruční zavazadlo (batoh, kufr)...

před rokem

Děkuji moc za informace. Jste laskavý. Přikoupím si teď tedy kufr navíc a ten si nechám odbavit. Kočárek předám až u letadla bez označení. Děkuji. Palacká

Dobrý den, chtěla bych přehodit datum letenky na jiný. Mohu změnit datum odletu a kde? Budu muset něco platit a nebo je lepší ji nechat propadnout? Jak nejlépe postupovat?Děkuji za brzkou odpověd...

před rokem
Kryštof Hájek

Dobrý den, záleží na tom, kdy letíte. Pokud za delší dobu než 60 dní, platí se poplatek 17 liber za let + doplatek tarifu do aktuální ceny. Pokud letíte za méně než 60 dní, zaplatíte 47 liber za let + rozdíl v ceně letenky.

před rokem

Právě že teď je letenka na sobotu z Amsterdamu do Prahy....na netu jsem našla te se dá let 48 hod před zmenit....

před rokem
Kryštof Hájek

Ano, dá. Za podmínek, které jsem psal výše.

před rokem

Aha...kolik je euro liber? Nemůžu v eurech?A vše se mění on line?

před rokem
Kryštof Hájek

Ano, vše musíte změnit online na webu easyJetu pod sekcí "Spravovat rezervaci". Platit budete v té měně, ve které jste kupovala letenky ekvivalent ke 47 librám. Nezapomeňte, že se doplácí i doplatek v tarifu (tj. pokud jste například kupovala letenku za 1000 Kč a teď stojí 3000 Kč, zaplatíte oněch 47 liber + 2000 Kč).

Je tedy otázka, zda se nevyplatí s letenku prostě zahodit a koupit novou.

před rokem

Ano to bude nejjednodušší koupit novou letenku....Může být holicí strojek v příruční zavazadlo?

před rokem
Kryštof Hájek

Ano, holící stojek bez problémů.

před rokem
Rob Foxx

Tak tohle bylo moc, gratuluji Kryštofe za trpělivost, protože aby se ženská neuměla ani na kurzy.cz nebo google podívat to už jke podle mě hardcore a zralé na cestujdementně...

před rokem

haha Rob Foxx, to mě pobavilo... hemží se to tu dotazy, které mají (v češtině!) na stránkách EasyJetu přímo vypsané

Dobrý den,jaký maximální obsah tekutin 1ks je povolen v příručním zavazadle?

Lze mít i potraviny.

Děkuji

před rokem
Vojtěch Hájek

Dobrý den,

v příručním zavazadle lze přepravovat pouze tekutiny o objemu max. 100ml. Celkový počet takových lahviček musí být takový, aby jejich celkový objem nepřesáhl 1l.

Mohu mít v odbaveném zavazadle větší množství tekutin? (opalovací krém, sprchový gel, šampon, micelární vodu,...)

před rokem
Avatar uživatele eremi
eremi

Jasně

před rokem
cali

I ohnivou vodu...

Ahojky, prosím o radu, máme zakoupeny u EasyJet letenky z Berlína -Tegel na Menorcu, odlet v 10,15h. Uvažuji o zakoupení letenky z Prahy na stejné letiště, ale přílet by měl být v 8,50 h. Myslíte, že bude dostatek času na přestup ? Odbavené zavazadlo musím pak znovu odbavit ? Děkuji.

před rokem
Lukáš Horák

Ahoj Evo, takový přestup už je celkem rizikový, s odbaveným zavazadlem už totálně zabitý. Vzhledem k tomu, že se jedná o ranní let, o dochvilnost bych se nebál, letadlo přiletí možná i dříve, avšak zdržení tě jistojistě čeká při vyzvedávání zavazadla po letu z Prahy, když budu optimista, tak do půlhodiny by mělo být zavazadlo na páse, tzn. na drop-off přepážku by ses dostala kolem 9:30, když nebude fronta, ale ta určitě bude vzhledem k tomu, kolik vypravuje easyJet z Berlína letů. Boarding na Menorcu začne v 9:45, možná i dříve. Teoreticky ti na průchod security a ke gatu zbývá cca 15-20 minut.

S příručním malý risk, s odbaveným extrémní riziko - nedoporučuji!

před rokem

Děkuji moc za odpověď, v tom případě to určitě nerisknu, taky jsem si myslela, že to nebude asi dobrý nápad :-) Ale vlak z Prahy (přímý) jede pro nás pozdě, čili budeme muset cestovat o den dříve a někde se ubytovat. Autobusovým spojem , to se neorientuji v městské dopravě v Berlíně , jak se pak dostat k letišti a obávám se, že takto se jedná i o riziko včasného příjezdu do Berlína.

před rokem
David Eiselt

Info k letišti Tegel máš zde https://www.cestujlevne.com/leti...rlin-tegel

Pokud ještě zvážíte tu cestu bez odbaveného zavazadla (k čemu v létě u moře?), tak naopak já riziko moc nevidím. Na letišti budete přesně 2 hodiny před odletem, což je naprosto v pohodě. Jasně, nesmí vzniknout zpoždění.

před rokem

Letíme z Berlína 6.9.2018 a zpět 18.9.2018, zatím máme jen příruční zavazadlo, ale přemýšlela jsem, zda právě ještě 1 k odbavení si nedoplatit (pro 2 osoby 1 kufr) , ne kvůli oblečení,ale bezpeč.kontrole hlavně .

před rokem

Docela jste me vylekali! Ale ja uz mam koupeno - prilet z Phy na Tegel v 8:50 a odlet v 10:40. Jedno odbavene zavazadlo (kvuli ploutvim). O letisti je na tomto webu uvedeno, ze neni rozlehle a na prestup staci 35 min. Fakt myslite, ze je cas na prestup extremne rizikovy?!?

před rokem
Kryštof Hájek

Tak 35 minutový přestup je samozřejmě myšlen, pokud je na jedné letence. Což u easyJetu není nikdy, musíte klasicky opustit halu, vyzvednout kufr, znovu ho odbavit a opět projít přes bezpečnostní prohlídku. Samozřejmě 1h50min se stihnout dá v pohodě, pokud nebude žádné zpoždění, ale prostor pro rezervu tam moc velký není...

před rokem

Díky moc za odpověď. S mírným rizikem počítám. Až se mi to jednou nevyplatí, potom začnu být zodpovědnější :-)

Avatar uživatele zdenkovaa
zdenkovaa

Prosím o info: letím s přítelem z Prahy do Neapole :

1. - já žena - mohu si kromě palubního zavazadla vzít kabelku přes rameno? (doklady, peněženka, kapesník)

2.- přítel - může si vzít vzít kromě palubního zavazadla malý batoh na záda? (doklady, fotoaparát, nákup z bezcelní zony)

Máme zaplacné letenky - Praha -Neapol 13.5.2018 / Neapol-Praha 27.5.2018

Děkuji za odpověď Zdeňková

před rokem
Pavel Planespotter

Ne, Easyjet povoluje pouze jedno zavazadlo.

před rokem
Avatar uživatele Katka
Katka

Okrem palubneho zavazadla si mozete vziat len ten nakup z duty free. Teda kabelku si zobrat mozete, ale ked budu kontrolovat batozinu pri nastupe do lietadla ju budete musiet vmestit do palubnej batoziny aby ste mali iba 1 kus. Potom ju mozete zasa vybrat.

Jak mám obnovit odkaz " zaplatit nyní", který jsem v časovém limitu v mém případě 11ti minut? nestihl otevřít?

před rokem
David Eiselt

Vytvořit novou rezervaci, easyJet letenky nedrží.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před 10 dny
Navrhni úpravu