Pinto Martins

Letiště Fortaleza

O letišti

Letiště Pinto Martins se nachází 8 km od centra Fortalezy a je oblíbeným výchozím bodem pro cestovatele mířící za širokými a dlouhými severobrazilskými plážemi. Většinu provozu sice obstarávají vnitrostátní linky, létá sem i několik přímých spojů z Evropy.

Terminál je moderní a malý, orientace je tak velmi snadná. Veřejná část je otevřena 24 hodin denně.

Oficiální stránky letiště jsou www.infraero.com.br

IATA Kód
FOR
Aktuální počasí
? °C
Místní čas
23:19 (-5)
Vzdálenost z ČR
7823 km

Letenky

Průměrně se cena letenky z Prahy do Fortalezy pohybuje kolem 20.000 Kč, v sezoně může být i vyšší. Pro cestovatele z Česka může být zajímavá přímá linky společnosti Condor z Frankfurtu, akční ceny na velmi omezený počet termínů občas klesají ke 13.000 Kč.

Doba přímého letu z Frankfurtu trvá asi 12,5 hodiny.

Inspirujte se akcemi na letenky do Foralezy, nebo využijte náš vyhledávač letenek a podívejte se na aktuální ceny. Porovnáváme nabídky více než 500 leteckých společností.

Doprava z/na letiště

Přímo od terminálu jezdí do centra města a na hlavní autobusové nádraží autobus číslo 404. Spojení jezdí od 5:00 do 22:00 zhruba každých 10–30 minut, za jízdenku zaplatíte 2 reály (platí se průvodčímu v autobuse) a cesta zabere asi 70 minut.

Do centra (čtvrť Papica) se můžete svézt i linkami číslo 27 a 66, zastávku najdete na hlavní silnici asi 100 metrů od terminálu. Vyjdete-li z letištní budovy, centrum je po levé ruce, musíte tedy přejít ulici. Směrem vpravo se těmito autobusy dostanete k nejbližší stanici metra „Parangaba“.

Služby na letišti

Wifi je na letišti zdarma a bez omezení, připojte se k síti „Infraerowifi gratis“.

Několik restaurací funguje s otevírací dobou 24 hodin.

Avatar uživatele
naposledy aktualizováno 05. 02. 2018

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Letiště v okolí

Získej tipy k dopravě do centra i z dalších letišť v okolí