IATA (ICAO) kód letiště
FOR (SBFZ)
Aktuální počasí
? °C
Aktuální čas
07:20 (-4)
Vzdálenost od Prahy
7823 km

O letišti Fortaleza

Letiště Pinto Martins se nachází 8 km od centra Fortalezy a je oblíbeným výchozím bodem pro cestovatele mířící za širokými a dlouhými severobrazilskými plážemi. Většinu provozu sice obstarávají vnitrostátní linky, létá sem i několik přímých spojů z Evropy.

Terminál je moderní a malý, orientace je tak velmi snadná. Veřejná část je otevřena 24 hodin denně.

Letenky

Průměrně se cena letenky z Prahy do Fortalezy pohybuje kolem 20.000 Kč, v sezoně může být i vyšší. Pro cestovatele z Česka může být zajímavá přímá linky společnosti Condor z Frankfurtu, akční ceny na velmi omezený počet termínů občas klesají ke 13.000 Kč.

Doba přímého letu z Frankfurtu trvá asi 12,5 hodiny.

Inspirujte se akcemi na letenky do Foralezy, nebo využijte náš vyhledávač letenek a podívejte se na aktuální ceny. Porovnáváme nabídky více než 500 leteckých společností.

Doprava z/na letiště

Přímo od terminálu jezdí do centra města a na hlavní autobusové nádraží autobus číslo 404. Spojení jezdí od 5:00 do 22:00 zhruba každých 10–30 minut, za jízdenku zaplatíte 2 reály (platí se průvodčímu v autobuse) a cesta zabere asi 70 minut.

Do centra (čtvrť Papica) se můžete svézt i linkami číslo 27 a 66, zastávku najdete na hlavní silnici asi 100 metrů od terminálu. Vyjdete-li z letištní budovy, centrum je po levé ruce, musíte tedy přejít ulici. Směrem vpravo se těmito autobusy dostanete k nejbližší stanici metra „Parangaba“.

Služby na letišti

Wifi je na letišti zdarma a bez omezení, připojte se k síti „Infraerowifi gratis“.

Několik restaurací funguje s otevírací dobou 24 hodin.

Letiště v okolí

Odhalte naše tipy k dopravě, přestupům i letenkám na další nejbližší letiště v okolí:

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Avatar uživatele
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před 4 lety
Navrhni úpravu