O letišti Recife

Největší letiště brazilského státu Pernambuco je vzdálené 11 km od centra Recife. Většinu linek tvoří vnitrostátní spoje, přímo sem létají i trasy z Lisabonu, Německa, USA a charterové lety z dalších evropských zemí. Letiště je jedním z výchozích bodů brazilské plážové turistiky.

Terminál je kompletně nový (z roku 2009), prostorný, ale ne příliš velký, takže orientace je velmi snadná. Otevřený je 24 hodin.

Průvodce pro tebe napsal Kryštof Hájek
8024 km
od Prahy
? °C
aktuální počasí
11:58 (-4 )
aktuální čas

Letenky

Nejlevnější letenky z Prahy, Vídně a okolí do Recife obvykle neklesají pod 19.000 Kč, při nejrychlejším spojení se spolčeností TAP přes Lisabon někdy zaplatíte i ke 30.000 Kč. Zajímavou alternativou však může být přímá linka aerolinky Condor z Frankfurtu, u níž se výjimečně může objevit akční cena kolem 12.500 Kč. Doba letu z Frankfurtu činí 12 hodin.

Inspirujte se akcemi na letenky do Recife, nebo využijte náš vyhledávač letenek a podívejte se na aktuální ceny. Porovnáváme nabídky více než 500 leteckých společností.

Doprava z/na letiště

Zdaleka nejlepším způsobem cesty do centra Recife je metro modré linky. Stanice se nachází asi 200 metrů od terminálu a cesta je vyznačena. Vlaky metra jezdí od 5:00 do 23:00 každých 5–10 minut a za jízdenku do centra města zaplatíte 3 reály.

Okolo letiště projíždí i mnoho autobusových linek do všech částí města, pro neznalého cizince však může být systém dopravy poněkud nepřehledný.

Taxi do centra vyjde asi na 20–25 reálů.

Služby na letišti

Připojením k wifi síti „Infraerowifi gratis“ se dostanete k internetu zdarma a bez omezení.

Několik restaurací a občerstvení, stejně jako směnárny, má otevřeno nonstop.

Ti z vás, kteří zapomněli poslat pohled, nemusejí zoufat, v přízemí se nachází pošta (otevírací doba 9:00– 20:00).

Letiště v okolí

Odhalte naše tipy k dopravě, přestupům i letenkám na další nejbližší letiště v okolí:

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před rokem
Navrhni úpravu