Letiště Jackson Hole

Jackson Hole Airport
z
do
od
do
z
do
od
do
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +

O letišti

JAC (IATA)
KJAC (ICAO)
Spojené státy americké

Turisticky významné letiště Jackson Hole, někdy označované jen jako Jackson, najdeme v západní části Colorada asi 11 km od populárního lyžařského centra Beaver Creek. Kromě něj však letiště slouží jako výchozí bod pro cesty do národního parku Grand Teton (cca 6 km) nebo Yellowstonského NP (cca 75 km).

Kvůli okolnímu kopcovitému terénu a vysoké nadmořské výšce letiště (1.966 m) bývá Jackson Hole označováno za jedno z nejnáročnějších letišť na světě pro piloty.

 


Letenky

Protože z Jackson Hole se létá jen do největších amerických uzlů, obvykle ze střední Evropy budeme muset 2x přestupovat. Normální cena z Prahy a okolí do Jackson Hole činí kolem 17.000 Kč, v akcích může klesnout i pod 14.000 Kč.

Vyhledat letenky


Doprava z/na letiště

Standardní MHD na letiště nezajíždí. Nejideálnější možností bude využít mnoha autopůjčoven, které se na letišti nachází a nebýt závislý na veřejné dopravě, která především ve venkovských a horských oblastech Colorada prakticky neexistuje.


Služby na letišti

V terminálu budete moci využít wifi zdarma.

Na první pohled je vidět, že letiště plní jen základní službu odbavení cestujících. Na vzdory celkem pestrému provozu najdeme uvnitř haly jen jedinou restauraci a několik přepážek autopůjčoven, stejně jako dva bankomaty.


Letiště v okolí

Odhalte naše tipy k dopravě, přestupům i letenkám na další nejbližší letiště v okolí:
Levné letenky do Spojených států amerických? Nastav si hlídače