Průvodce letištěm

Letiště Jackson Hole

Chceš vědět, jak se dostat z letiště nebo mezi terminály?
Projdi si průvodce, který tě na letiště připraví
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +
Preferovaný dopravce
0 vybraných zrušit výběr Potvrdit

O letišti Jackson Hole

Turisticky významné letiště Jackson Hole, někdy označované jen jako Jackson, najdeme v západní části Colorada asi 11 km od populárního lyžařského centra Beaver Creek. Kromě něj však letiště slouží jako výchozí bod pro cesty do národního parku Grand Teton (cca 6 km) nebo Yellowstonského NP (cca 75 km).

Kvůli okolnímu kopcovitému terénu a vysoké nadmořské výšce letiště (1.966 m) bývá Jackson Hole označováno za jedno z nejnáročnějších letišť na světě pro piloty.

Průvodce pro tebe napsal Kryštof Hájek
8316 km
od Prahy
? °C
aktuální počasí
08:40 (-8 )
aktuální čas

Letenky

Protože z Jackson Hole se létá jen do největších amerických uzlů, obvykle ze střední Evropy budeme muset 2x přestupovat. Normální cena z Prahy a okolí do Jackson Hole činí kolem 17.000 Kč, v akcích může klesnout i pod 14.000 Kč.

Inspirujte se akcemi na letenky do Jacksonu, nebo využijte náš vyhledávač letenek a podívejte se na aktuální ceny. Porovnáváme nabídky více než 500 leteckých společností.

Doprava z/na letiště

Standardní MHD na letiště nezajíždí. Nejideálnější možností bude využít mnoha autopůjčoven, které se na letišti nachází a nebýt závislý na veřejné dopravě, která především ve venkovských a horských oblastech Colorada prakticky neexistuje.

Služby na letišti

V terminálu budete moci využít wifi zdarma.

Na první pohled je vidět, že letiště plní jen základní službu odbavení cestujících. Na vzdory celkem pestrému provozu najdeme uvnitř haly jen jedinou restauraci a několik přepážek autopůjčoven, stejně jako dva bankomaty.

Letiště v okolí

Odhalte naše tipy k dopravě, přestupům i letenkám na další nejbližší letiště v okolí:

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před rokem
Navrhni úpravu