IATA (ICAO) kód letiště
NAS (MYNN)
Aktuální počasí
? °C
Aktuální čas
00:06 (-6)
Vzdálenost od Prahy
8020 km

O letišti Nassau Lynden Pindling

Největší bahamské letiště a hlavní brána do země se nachází na ostrově New Providence asi 14 km od hlavního města Nassau. Převážná většina linek odsud vede do USA a po ostatních bahamských ostrovech, míří sem i přímá linka z Londýna.

Letiště je zavřeno mezi 0:00 a 3:30.

Letenky

Bahamy nepatří mezi nejlevnější destinace, a to ani co se letenek týká. Průměrné ceny z Prahy se pohybují mezi 18.000 a 20.000 Kč, akční letenky se do Nassau příliš neobjevují.

Celková doba letu z Prahy i s přestupy bude asi 20 hodin.

Inspirujte se akcemi na letenky do Nassau, nebo využijte náš vyhledávač letenek a podívejte se na aktuální ceny. Porovnáváme nabídky více než 500 leteckých společností.

Přestup

Jediný terminál je rozdělený na vnitrostátní a mezinárodní část, budova je však malá a orientace velmi snadná. Při přestupu z mezinárodních linek na vnitrostátní vždy musíte nejdříve vyzvednout svá zavazadla a znovu je odbavit, z toho důvodu se doporučuje mít na přestup alespoň 120 minut.

Doprava z/na letiště

Z letiště do centra Nassau se dostanete minibusy číslo 10 a 12, doprava je podobná jako maršrutkami ve východní Evropě. Linky mají pevně stanovenou trasu, ale na požádání zastaví kdekoli. Jezdí v častých intervalech (maximálně 20 minut) a jízdné se platí řidiči (3 USD).

Cena běžného taxi vyjde při cestě do centra Nassau na 27 USD.

Služby na letišti

Wifi můžete využít bez omezení a zdarma.

Při čekání na své letadlo v tranzitní zóně nemusíte být stále uvnitř, při hezkém počasí lze využít několik otevřených teras s posezením a možností koupě občerstvení.

Letiště v okolí

Odhalte naše tipy k dopravě, přestupům i letenkám na další nejbližší letiště v okolí:

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Avatar uživatele
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před 4 lety
Navrhni úpravu