Letiště Nassau Lynden Pindling

Nassau Lynden Pindling International Airport
z
do
od
do
z
do
od
do
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +

O letišti

NAS (IATA)
MYNN (ICAO)
Bahamské ostrovy

Největší bahamské letiště a hlavní brána do země se nachází na ostrově New Providence asi 14 km od hlavního města Nassau. Převážná většina linek odsud vede do USA a po ostatních bahamských ostrovech, míří sem i přímá linka z Londýna.

Letiště je zavřeno mezi 0:00 a 3:30.

 


Letenky

Bahamy nepatří mezi nejlevnější destinace, a to ani co se letenek týká. Průměrné ceny z Prahy se pohybují mezi 18.000 a 20.000 Kč, akční letenky se do Nassau příliš neobjevují.

Celková doba letu z Prahy i s přestupy bude asi 20 hodin.

Vyhledat letenky


Přestup

Jediný terminál je rozdělený na vnitrostátní a mezinárodní část, budova je však malá a orientace velmi snadná. Při přestupu z mezinárodních linek na vnitrostátní vždy musíte nejdříve vyzvednout svá zavazadla a znovu je odbavit, z toho důvodu se doporučuje mít na přestup alespoň 120 minut.


Doprava z/na letiště

Z letiště do centra Nassau se dostanete minibusy číslo 10 a 12, doprava je podobná jako maršrutkami ve východní Evropě. Linky mají pevně stanovenou trasu, ale na požádání zastaví kdekoli. Jezdí v častých intervalech (maximálně 20 minut) a jízdné se platí řidiči (3 USD).

Cena běžného taxi vyjde při cestě do centra Nassau na 27 USD.


Služby na letišti

Wifi můžete využít bez omezení a zdarma.

Při čekání na své letadlo v tranzitní zóně nemusíte být stále uvnitř, při hezkém počasí lze využít několik otevřených teras s posezením a možností koupě občerstvení.


Letiště v okolí

Odhalte naše tipy k dopravě, přestupům i letenkám na další nejbližší letiště v okolí:
Levné letenky na Bahamské ostrovy? Nastav si hlídače