IATA (ICAO) kód letiště
NYC ()
Aktuální počasí
? °C
Aktuální čas
21:22 (-6)
Vzdálenost od Prahy
6560 km
Obvyklá cena letenky
10 500 Kč

O letišti v okolí New Yorku

Jednotný kód „NYC“ se používá pro všechna hlavní newyorská letiště a můžeme pod ním vyhledávat letenky na všechna dohromady. Pozor, často se při tomto způsobu hledání stane, že budete odlétat z jiného letiště, než na které přistanete. Chcete-li zamířit na konkrétní letiště, zadejte do vyhledávání přímo jeho unikátní kód (viz níže) či název.

J. F. Kennedy (JFK)

Známé Kennedyho letiště je největší v celé aglomeraci New Yorku a míří sem velká část mezinárodních spojů, včetně linky z Prahy. Letiště najdete asi 30 km východně od Manhattanu a dobře poslouží jako brána do New Yorku i pro návazné spoje do významných amerických měst.

Informace o letišti JFK >>

Newark (EWR)

Hlavní základna společnosti United se nachází 33 km západně od Manhattanu v New Jersey, doprava do centra je o něco dražší než z letiště JFK, na druhou stranu ideálně poslouží pro cesty do Philadelphie nebo Washingtonu, stejně jako přestupní bod do celých USA.

Informace o letišti Newark >>

La Guardia (LGA)

Nejmenší z newyorských letišť leží nejblíže centru a slouží pouze letům do destinací bližších než 2.400 km. Často se setkáme i s lety do Evropy s přestupem v Torontu nebo jiných severoamerických destinací. Doprava do centra New Yorku je ze všech letišť nejlevnější.

Informace o letišti La Guardia >>

Newburgh (SWF)

Alternativn a doplňkové letiště k oblasti New Yorku se dostalo do povědomí cestovatelů v polovině roku 2017 oznámením většího počtu nízkonákladových spojení do Evropy (Britské ostrovy, Norsko) společnosti Norwegian. Malé letiště najdete zhruba 100 km severně od New Yorku a využijí ho především opravdoví low-costoví cestovatelé, kteří jdou za každých okolností po nejnižší ceně.

Informace o letišti Newburgh >>

Letiště v okolí

Odhalte naše tipy k dopravě, přestupům i letenkám na další nejbližší letiště v okolí:

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Dobrý den, jak je to prosím s přejezdy z JFK na Newark Liberty

před 4 lety
Avatar uživatele
Kryštof Hájek

Dobrý den, stačí rozkliknout konkrétní letiště, viz: https://www.cestujlevne.com/leti...na-letiste

Přidat odpověď
před 4 lety
Avatar uživatele
Avatar uživatele
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před 4 lety
Navrhni úpravu