Kde se ubytovat v El Nidu?

Nejvíc cenově přijatelných ubytování se nachází v městečku El Nido a u pláže Corong Corong. Komplexy v areálu Lio Beach jsou nově vybudované, ale oproti prvním dvěma možnostem se nejedná o místa, kam by směřovali cestovatelé s nízkým rozpočtem.

V El Nidu se ubytujete za pár korun, ale je třeba počítat s tím, že budete bydlet uprostřed městského chaosu a častokrát bez elektrického proudu na pár hodin. Výpadky proudu jsou tu velmi časté kvůli přetížení sítě a častým závadám. Některé ubytovací komplexy mají záložní zdroj energie, ale je lepší počítat s opakem. Internet je běžnou součástí ubytování, ale jeho kvalita je velmi špatná. Síť je častokrát přetížená, stejně tak mobilní datová síť, jejíž kvalita je nesrovnatelná s rychlostí internetu ve velkých filipínských městech jako Manila nebo Angeles.

Ceny

Ubytování v El Nido vás může vyjít na pár set korun, ale stejně tak se tu najdou i místa, kde zaplatíte za pokoj i několik tisíc Kč za noc. Zkrátka každý si tu najde to své, od prostého hostelu za pár korun až po super luxusní hotelový resort na soukromém ostrově. Lůžko v hostelu se pohybuje od 200 do 400 Kč za noc, za soukromý pokoj si připlatíte pár set navíc. Rodinné apartmány se dají sehnat přes airbnb, ale nabídka není nijak zvlášť bohatá. Apartmán v centru města vyjde kolem 2.000 Kč za noc.

Vyhledej si svůj hotel v El Nidu. Upřesni termín pobytu a zjisti aktuální ceny za ubytování pro dva.

Booking.com

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Avatar uživatele Lajnhart
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před 2 lety
Navrhni úpravu