Průvodce regionem
El Nido, perla Filipín
Hledáš místa, která navštívit, kolik peněz si s sebou vzít, čím se dopravovat nebo co ochutnat?
Projdi si průvodce, který ti na všechny otázky odpoví
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +
Preferovaný dopravce
0 vybraných zrušit výběr Potvrdit
Zavřít boční panel

Ubytování v El Nidu

Kde se ubytovat v El Nidu?

Nejvíc cenově přijatelných ubytování se nachází v městečku El Nido a u pláže Corong Corong. Komplexy v areálu Lio Beach jsou nově vybudované, ale oproti prvním dvěma možnostem se nejedná o místa, kam by směřovali cestovatelé s nízkým rozpočtem.

V El Nidu se ubytujete za pár korun, ale je třeba počítat s tím, že budete bydlet uprostřed městského chaosu a častokrát bez elektrického proudu na pár hodin. Výpadky proudu jsou tu velmi časté kvůli přetížení sítě a častým závadám. Některé ubytovací komplexy mají záložní zdroj energie, ale je lepší počítat s opakem. Internet je běžnou součástí ubytování, ale jeho kvalita je velmi špatná. Síť je častokrát přetížená, stejně tak mobilní datová síť, jejíž kvalita je nesrovnatelná s rychlostí internetu ve velkých filipínských městech jako Manila nebo Angeles.

Ceny

Ubytování v El Nido vás může vyjít na pár set korun, ale stejně tak se tu najdou i místa, kde zaplatíte za pokoj i několik tisíc Kč za noc. Zkrátka každý si tu najde to své, od prostého hostelu za pár korun až po super luxusní hotelový resort na soukromém ostrově. Lůžko v hostelu se pohybuje od 200 do 400 Kč za noc, za soukromý pokoj si připlatíte pár set navíc. Rodinné apartmány se dají sehnat přes airbnb, ale nabídka není nijak zvlášť bohatá. Apartmán v centru města vyjde kolem 2.000 Kč za noc.

Vyhledej si svůj hotel v El Nidu. Upřesni termín pobytu a zjisti aktuální ceny za ubytování pro dva.

Booking.com

Co tady objevíš?

Skryté laguny, opuštěné pláže a stovky vápencových skal vystupujících z až neuvěřitelně tyrkysového moře. Vítejte v El Nidu!

Neváhejte a vyrazte na prozatím stále opuštěné pláže oblíbeného filipínského ostrova Palawan. Vydejte se rovnou na jeho severní cíp do regionu zvaného El Nido a na přilehlé kouzelné ostrůvky souostroví Bacuit s jejich bohatým podmořským životem. Koupání, slunění, plavání a potápění se se s tisícovkami barevných živočichů roztodivných tvarů, skvělé fotky a především zážitky... To vše v kostce vám přinese El Nido.

Neváhejte, sbalte plavky a leťte směr Filipíny.

Průvodce pro tebe napsal Adéla L.
Připrav se na
5-7 dní
Postačí k objevování místních pláží ale i k poznávacím plavbám po okolí.
Další tipy před cestou
Hlavní sezóna
Září - říjen
Období sucha panuje od přelomu září a října až do května. Teplé počasí tu panuje celoročně.
Více o počasí
Letenky od
18 000 Kč
Tolik zaplatíte za letenky ze střední Evropy. Akce se objeví maximálně 1x za rok.
Akční nabídky
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před rokem
Navrhni úpravu