Bibione

Ubytování v Bibione

Ušetřete čas hledáním toho nejlepšího hotelu v Bibione. Sepsali jsme pro vás praktického rádce a nahodíme i tipy na nejlepší hotely ve městě. 

Hotely, hostely nebo soukromé apartmány vybírejte na klasických portálech jako je booking.com nebo agoda.com.

Kde se ubytovat v Bibione

Letovisko je rozdělené na dvě části, v obou z nich přitom převládají ubytovací zařízení. Ostatně stálých obyvatel je zde jen zhruba 3 000, zatímco přes léto se počet lidí v Bibione zvedá až na 35 000.

  • centrum Bibione (vyhledat hotely) – rušná oblast s obchody, restauracemi, kluby, bary a samozřejmě plážemi. Najdete zde nejvíce hotelů i apartmánů, a to jak přímo u moře, tak dál na předměstí
  • Bibione Pineda (vyhledat hotely) – výrazně klidnější čtvrť s napůl organizovanou a napůl přírodní pláží. Najdete zde také marinu pro luxusní jachty i obchody a restaurace. Pineda je ideální třeba pro rodiny s dětmi

Tipy na nejlepší hotely v Bibione

Pro usnadnění orientace pro vás vybíráme nejlepší hotely v několika kategoriích.

Nejlevnější ubytování

V hlavní sezoně počítejte s nejnižšími cenami od 1 800 Kč za noc v apartmánu nebo 2lůžkovém pokoji.

  • Hotel Nevada ** – jeden z nejlevnějších hotelů přímo u pláže Lido del Sole
  • Condominio Mariella – velmi levné (už od 1 400 Kč za noc) a dobře hodnocené apartmány přímo v živém centru Bibione
  • Villagio Planetarium Resort – ideální apartmány pro celou rodinu (až 6 lidí) leží ve velmi klidné okrajové části na severu města

Kvalitní hotely

V Bibione příliš hotelů známých značek nepůsobí, to ale neznamená, že byste se zde nemohli ubytovat v lepším hotelu. V kvalitnějších 4* hotelích očekávejte ceny mezi 2 500 a 4 500 Kč za noc.

  • Palace Hotel Regina **** – velmi dobrý hotel přímo v centru města 150 metrů od pláže nabídne pokoje od 2 800 Kč za noc
  • Hotel Montecarlo **** – pohodový hotel přímo na pláži Lido del Sole
  • Hotel Royal **** – jeden z nejznámějších hotelů s lukrativní polohu přímo uprostřed hlavní pláže Spiaggia Bibione

Luxusní resorty

I v Bibione si můžete užít pohodu a klid v uzavřených resortech s bazény a kompletními službami. Ceny se startují na 5 500 Kč za apartmán až pro 6 lidí.

Ceny hotelů v Bibione

Během léta se průměrná cena za 1 noc ve 2lůžkovém pokoji pohybuje od 1 800 Kč v nejmenších hotelech po 5 000 Kč ve standardních 3* nebo 4* u pláže. Zejména v srpnu pak ceny vystřelí raketově nahoru a ceny můžou atakovat i 8 000 Kč.

Podívejte se také na ubytování, které nabízejí cestovní kanceláře. Můžou nabídnou zajímavé last-minute nabídky s výhodnějšími cenami než byste našli na vlastní pěst.

Míříte-li do Bibione v létě, doporučujeme ubytování rezervovat v co největším možném předstihu. Na poslední chvíli bývají ty nejlevnější nabídky už značně přebrané.

naposledy aktualizováno 28. 03. 2023
Navrhni úpravu

Vyhledej si svůj hotel v Bibione. Upřesni termín pobytu a zjisti aktuální ceny za ubytování pro dva.

Booking.com

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.