Průvodce městem
Chrámový Siem Reap
Hledáš místa, která navštívit, kolik peněz si s sebou vzít, čím se dopravovat nebo co ochutnat?
Projdi si průvodce, který ti na všechny otázky odpoví
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +
Preferovaný dopravce
0 vybraných zrušit výběr Potvrdit
Zavřít boční panel

Ubytování v Siem Reap

Kde se ubytovat

Výchozím bodem pro Angkor je jednoznačně Siem Reap. Město s mezinárodním letištěm, na samé hranici s Angkorem. Siem Reap nabízí širokou škálu ubytovacích zařízení, od místních bungalovů se společnými místnostmi bez klimatizace, až po luxusní pětihvězdičkové hotely.

Ten, kdo raději na dovolených vyhledává klid a odpočinek, ten by se měl vyhnout tzv. Pub Street v samotném centru. Je to nejrušnější ulice v Siem Reap a jak název napovídá, nočním životem to zde hýří.

Ceny

Pokud cestujete a jste doopravdy závislí na budgetu, ubytování se dá najít od 2 dolarů na noc ve sdílených pokojích. Kolem 10 dolarů už pak získáte ubytování s vlastním pokojem i koupelnou. Ve vedrech přijde vhod si připlatit a najít si ubytování s bazénem, jelikož po náročném dni v horké a prašné Kambodži se člověk rád zchladí. Zlatou střední cestou jsou tedy hotely kolem 20 dolarů na noc s bazénem. Drahé pětihvězdičkové hotely pak začínají s cenou kolem 40 dolarů na noc a nabízí wellness, spa, masáže atd.

Vyhledej si svůj hotel v Siem Reap. Upřesni termín pobytu a zjisti aktuální ceny za ubytování pro dva.

Booking.com

Co tady objevíš?

Siem Reap je hlavní město stejnojmenné centrální provincie v Kambodži a je výchozím bodem pro chrámový komplex Angkor. Angkor je nejrozlehlejší chrámový komplex na světě poznamenaný zejména hinduismem a buddhismem. Samotný chrám Angkor Wat je největším a nejznámějším chrámem celé oblasti, přilehlé chrámy jsou více či méně zachovalé, zarostlé džunglí, často bez zájmu turistů, o to více však magické. Celý komplex je pak zapsán od roku 1992 na seznam světového dědictví UNESCO.

Připrav se na
2 dny
Pro návštěvu Angkor je třeba alespoň 2 dnů z důvodu velké rozlohy celého komplexu.
Další tipy před cestou
Hlavní sezóna
Listopad - květen
V Kambodži nejméně prší v listopadu až v květnu, ale jinak lze cestovat celoročně.
Více o počasí
Letenky od
16 000 Kč
Letenky do Siem Reap se pohybují kolem této částky, akce se příliš často nevyskytují.
Akční nabídky