Tinos

Ubytování na Tinosu

Kde se ubytovat

Pokud budete mít půjčený skútr, je ideální lokalitou oblast na jižní části ostrova, za městem Tinos. Budete mít vše důležité po ruce – taverny v Tinosu, obchody s potravinami a pláže.

Severní část ostrova nabídne sice skvělé panoramatické pohledy na pobřeží a několik hezkých pláží, je lepší však tuto oblast zařadit spíše na seznam výletů než lokalit vhodných k přespání.

Agios Fokas

Samostatné letovisko na východ od města Tinos vám nabídne veškeré zázemí. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře, lehátka, slunečníky a restaurace s plážovým barem.

Agios Ioannis

Letovisko na jihovýchodní části ostrova Agios Ioannis zahrnuje dvě velké zátoky s písčitými plážemi. Najdete tu vysokou koncentraci hotelů a apartmánů.

Ceny

Cena ubytování na Tinosu nikterak nevybočuje z řeckého průměru. Standardně během léta zaplatíte okolo 1.200 Kč za noc a pokoj a i v případě lepších hotelů a apartmánů se nedostanete přes 2.000 Kč za noc.

Doporučujeme místo tradičních hotelů vyzkoušet soukromé chatky v řeckém stylu. Spoustu z nich navíc leží na venkově, což jen umocňuje autentičnost. Vyhledáte je na Airbnb s cenami okolo 1.000 Kč. Osobně můžeme doporučit tento airbnb.cz/rooms/19742939.

Chystáš se na Tinos?

Naplánuj svou cestu raz dva
Avatar uživatele
naposledy aktualizováno 17. 01. 2022
Navrhni úpravu

Vyhledej si svůj hotel na Tinosu. Upřesni termín pobytu a zjisti aktuální ceny za ubytování pro dva.

Booking.com

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.