2v1: Azory a Porto z Norimberku v říjnu. Letenky od 2 585 Kč

Jak akci využít?

Využijte říjnových zlevněných letenek Ryanairu na dvou ideálně navazujících trasách, z Norimberku do Porta a z Porta do Ponta Delgady, největšího města na Azorských ostrovech. Při cestě tam na sebe lety nenavazují přímo ten den, což uvítáme jako parádní příležitost k prohlídce Porta, které hodnotím jako jedno z nejhezčích měst v Evropě. Na cestě zpět je pak mezi lety tříhodinový přestup, což je v Portu dostatečná rezerva. Dvojici zpátečních letenek pořídíte na tři termíny v rozmezí od 99 do 107 €, tedy 2.585 až 2.800 Kč.

Říjnového počasí se neobávejte, na Azory se dá jezdit úplně po celý rok. Atlantik je studený i v létě a naopak příjemné podzimní teploty jsou jako stvořené na výlety po turistických stezkách napříč vždy zelenými ostrovy.

Mimosezónní ceny ubytování v Portu, ani na na Azorách, nedávají příčinu ke znervóznění, pokoj v jednodušším hotelu v klidu seženete pod 1.000 Kč na noc. Azory nejsou Madeira, a tak ani na největším ostrově Sao Miguel, na který z Porta přiletíte, není úplně skvěle rozvinutá autobusová doprava. Půjčení auta v Ponta Delgadě tak bude takřka nutností.

Nejlevnější termíny

 • Norimberk – Porto: 10.10. (25 €), 17.10. (25 €), 21.10. (25 €)
 • Porto – Ponta Delgada: 11.10. (30 €), 18.10. (22 €), 22.10. (30 €)
 • Ponta Delgada – Porto: 17.10. (22 €), 24.10. (22 €), 27.10, (22 €)
 • Porto – Norimberk: 17.10. (25 €), 24.10. (30 €), 28.10, (30 €)

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Norimberk
Německo
Porto
Portugalsko

od 1 435 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční 1 přestup 8 hod letu Rezervace na ryanair.com
Porto
Portugalsko
Ponta Delgada
Portugalsko

od 1 150 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční přímý let 2 hod letu Rezervace na ryanair.com

  Ukázka letenek z 03. 07. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 6 300 Kč. Ušetříš přibližně 59 %.

Do kdy akce platí?

Platí do vyprodání nejlevnějších míst.

Na jaké termíny jsou letenky?

Vybraná data v průběhu října, viz výše v článku.

Jsou během letu přestupy?

Přestupovat budete na letišti Porto Francisco de Sa Carneiro – přečtěte si naše tipy k dopravě do města.

S kým poletím?

Všechny lety zajistí největší evropský low-cost Ryanair.

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně jsou zahrnuta dvě příruční zavazadla. Větší z nich o rozměrech 55 x 40 x 20 cm, menší pak může mít velikost 35 x 20 x 20 cm.

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Hezký den, mám jeden dotaz. nahoře v článku je, že při cestě zpět je na přestup tři hodiny, ale at hledám jak hledám, tak vidím jen přílet z Ponta Delgady v 15:30 a odlet do Norimberku v 16:10. Dívám se blbě nebo je to tak a je to reálné stihnout? Přes web nejde koupit letenka Azory - Norimberk, musí se to koupit zvlášť, tak nebudeme muset v Portu znovu na odbavení? díky moc!

před 7 měs

..tak uz vim proc, divam se na letenky v listopadu, kdy je to uz v jine casy. Presto, je tech 40 minut reálných přestup stihnout?

Přidat odpověď
před 7 měs
Marian

Azory lákaly už dlouho.

Této nabídce s možností "zdržet" se opětovně i v oblíbeném a krásném Portu a vychutnat si krom města i portské, jsme prostě neodolali :-)

Rád bych se ještě zeptal, jak je to přesně s podmínkami možnosti využití jedné nulové ceny letenky, když přiletime z Porta, tedy vnitrostátní linkou? A bude pro ně zádrhel, že nejsme místní a den předtím jsme do Porta přiletěli z Norimberka? Vztahuje se i takto na nás ona nabídka letenky za nulu? Rádi bychom se podívali i na další ostrov Terceira.

Díky za tipa případně upřesnění :-)

před 8 měs

Taky mě to zajímalo a podle toho co jsem našel tak se vždy jedná pouze o přípoj do nebo z cílové destinace, který musí být realizován do 24 hodin po příletu nebo 24 hodin před odletem zpět do Portugalska (pevninská část přičemž nezáleží na městě, nebo Madeira). Pokud máš koupené letenky zvlášť Norimberk - Porto a Porto - Ponta delgada, tak můžeš akci využít, pokud máš oba lety na jeden booking, tak nikoliv. Při objednání letenek na sata.pt zadáváš kód rezervace a pokud na něm bude, že si přiletěl z Německa, tak ti letenky nedají. Pokud plánujete přiletět den předem, tak předpokládám, že spíš máte dvě letenky, takže by akce šla využít, ale za výše uvedených omezení. Tzn. museli byste do 24h zdarma odletět na Terceiru, strávit tam celou dovolenou a 24 hodit před odletem do Porta byste měli nárok na letenku zdarma do PDL. Pokud tedy chcete strávit nějaký čas na ostrově San Miguel, budete muset minimálně jednu letenku zaplatit nebo si vzít trajekt. Snad tě nějak nemystifikuji, ale tohle je výtah z dříve pročtených článků a diskusí.

před 8 měs
David Eiselt
 • Právě online
 • Přidal se před 6 lety
 • Napsal 9071 komentářů
 • Poslat zprávu

Detailně jsem to popisoval zde https://www.cestujlevne.com/akcn...darma-0-kc :) Musíš mít prostě samostatnou letenku z Portugalska na Azory, což v tomto případě máš.

Přidat odpověď
před 8 měs

Dobrý den. Je to dotaz trošku mimo nabízenou akci. Sháním letenky na Azory na srpen 2017. Poradíte, odkud a přes jakou společnost hledat, aby byla nějaká příznivější cena, prosím? Moc díky. A.

před 8 měs
David Eiselt
 • Právě online
 • Přidal se před 6 lety
 • Napsal 9071 komentářů
 • Poslat zprávu

Dobrý den, stačí nakombinovat stejnou cestu na měsíc srpen. S prázdninami půjdou ceny samozřejmě nahoru. Počítejte s cenami okolo 6-7 tisíc.

Na Azory se létá především přes Lisabon.

Přidat odpověď
před 8 měs
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Zavřít boční panel
Německo Přílet na letiště Norimberk

Německo se nachází ve střední Evropě a sousedí s Francií, Lucemburskem, Belgií, Nizozemskem, Dánskem, Polskem, Švýcarskem, Českou republikou, Rakouskem a také se Severním a Baltským mořem. Německo je rozděleno na 16 spolkových zemí. Oficiální název země zní Spolková republika Německo.

První věc, která napadne většinu lidí, když se řekne Německo, je Adolf Hitler. Na druhou stranu Německo dalo světu množství významných osobností, které svět ovlivnily pozitivním způsobem, například Ludwiga van Beethovena (jeho klavírní koncert pro Elišku je geniální), Alberta Einsteina (pokud si odmyslíte tu atomovou bombu), Martina Luthera, Immanuela Kanta a řadu dalších.

Průvodce pro Německo
Průvodce pro letiště Norimberk

Zavřít boční panel
Portugalsko Přílet na letiště Porto Francisco de Sa Carneiro , Ponta Delgada Joao Paulo II

Surfařský ráj s chutí portského vína

Portugalsko je nejzazší zemí na jihozápadě Evropy. Nachází se na Pyrenejském poloostrově, o který se dělí se svým jediným sousedem – Španělskem. Celé pobřeží Portugalska ohraničuje Atlantský oceán. K této zemi náleží dvě autonomní oblasti – Azorské ostrovy a Madeira. 

Portugalsko je země mořeplavců, fotbalistů a surfařů. Od řeky Douro až po jižní město Faro nabízí tato země mnoho: krásu a neposkvrněnost Azorských ostrovů, hornatou a nepříznivou Madeiru, zkušenost se surfováním v Peniche (jedno z deseti nejlepších míst na surfování na světě), chuť Pastel de Nata v Lisabonu (jednoho z nejlepších dezertů na světě), degustace portského vína u řeky Douro v Portu. Stačí si jen vybrat a pak se jednoduše zamilujete.

Průvodce pro Portugalsko
Průvodce pro letiště Porto Francisco de Sa Carneiro
Průvodce pro letiště Ponta Delgada Joao Paulo II