Ejlat

Do Izraele z Katovic a Prahy nejen přes Vánoce. Letenky od 541 Kč

6 komentářů
2017-09-07T12:46:42+02:00

O akci

Utečte od předvánočního shonu do teplých krajin, užijte si koupání a šnorchlování v Rudém moři. Zajeďte se mezitím podívat do vánočního Jeruzaléma a Betléma nebo skočte do vedlejšího Jordánska na pár dní do pouště k beduínům do oblasti Wádí Rum a navštivte jedinečné skalní město Petra. Využijte k tomu nejlevnější letenky v historii z Katovic do izraelského Ejlatu. Nikdy nebylo možné se levněji letecky dostat tak daleko. Zpáteční letenky na několik termínů pořídíte za neuvěřitelných 88 zlotých, tedy jen 541 Kč. Cena je platná pro majitele nebo zájemce o členství Wizz Discount Club.

Pokud ještě vezmeme v potaz, že Wizzair konečně změnil politiku přepravy příručních zavazadel ve prospěch zákazníků, od 29.10. lze bezplatně vzít příruční zavazadlo standardních rozměrů 55 x 40 x 23 cm do 10 kg, nemusíte řešit dokupování velkých příručních zavazadel, jako tomu často bylo v minulých letech. Pokud si připlatíte dalších 22 zlotých (osoba a směr) za přednostní nástup, můžete si vzít další kus příručního zavazadla 40 x 30 x 18 cm a ještě budete usedat na palubu mezi prvními.

Termíny za 44 zł tam:

  • listopad: 13, 27
  • prosinec: 4, 11, 15, 18

Termíny za 44 zł zpět:

  • listopad: 24
  • prosinec: 15, 22, 29

Jak vidno, můžete v Izraeli strávit i vánoční svátky. Další výhodné termíny jsou jen nepatrně dražší +20 zlotých. Z čeho vybírat mají samozřejmě i ti, kteří by raději zvolili odlet z pražského letiště, zpáteční letenky do stejného místa pořídíte na mnoho termínů vč. vánočního za 1 338 Kč.

  • Ušetříš až 55 % oproti obvyklé ceně 1 200 Kč
  • Hledej v období listopad a prosinec vč. vánočních svátků
  • Poletíš s aeroliniemi Wizz Air
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je Jedno příruční maximálních rozměrů 55 x 40 x 23 cm a hmotnosti do 10 kg.
KTW/Katovice
VDA/Ejlat
Zpáteční letenky
4 hodin letu (přímý let)
PRG/Praha
VDA/Ejlat
Zpáteční letenky
4.5 hodin letu (přímý let)
1 338 Kč

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Katovice, letiště Ejlat Ovda, letiště Praha.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2017-09-07T11:39:09+02:00

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
R
před 6 lety

Akorát ten čas příletu je trochu pozdě a tak pozdě už žádný autobus nej

Avatar uživatele
R
před 6 lety

... nejede. A letiště je uprostřed ničeho.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
před 6 lety

eilatshuttle.com má transfery za 8 $ a nastavené přesně na přílety, tedy i na ty z Katovic. Není zapotřebí tu vyvolávat zbytečný flame.

Avatar uživatele
adasda
před 6 lety

Já jen jeden drobný dotaz mimo téma, předpokládám, že už se tady o tom někde diskutovalo, ale přece jen - ty hlášky jako Tam jsi vždycky chtěl či To bude jízda a další... asi máte v úmyslu je tam dávat i nadále že?

Avatar uživatele Ivo
Ivo
před 6 lety

"tato trasa podléhá regulačnímu schválení". Co si mám pod tím představit?

Kryštof Hájek
před 6 lety

Nic zásadního, každou novou linku mimo EU musí schválit místní úřady. Není však důvod k neschválení, poznámka tam je jen proto, že musí.

Další akce