Dubnové letenky z Prahy do indického Dillí. Letenky od 6 526 Kč

Jak akci využít?

Po ranní akci do Bangkoku společnost Ukraine International Airlines v průběhu odpoledne konečně vpustila do prodeje i promo tarify na dalších linkách. Za cenu kolem 6.500 Kč si zaletíte do magické a pestrobarevné Indie, která nabídne v každém ročním období svojí přívětivou tvář. Duben je měsícem, kdy se ještě dá cestovat prakticky po celé zemi, teploty sice vzrůstají, ale hlavní monzunová dusna přichází až v květnu. Kromě toho je duben vhodný už i pro výlety do Himálají. 

Jen výjimečně se stane, že společnost UIA nabídne rychlé přestupy v Kyjevě oběma směry, v případě Dillí však ano. Z Prahy vyberte jakýkoliv dostupný let, při zpáteční cestě vychází bez nocování v Kyjevě pouze lety v pátek.

Za obdobou cenu můžete letět i do kanadského Toronta (v lednu) nebo New Yorku (v únoru), tady vás však čekají nepříjemné celonoční přestupy v Kyjevě oběma směry, přičemž nestihnete pořádně navštívit ani město, tyto lety se tak spíš nevyplatí, maximálně pro cestovatele s odbaveným zavazadlem.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Praha
Česká republika
Dillí
Indie

od 6 526 Kč

Vyhledej letenky
Zpáteční 1 přestup 15 hod letu Rezervace na flyuia.com

  Ukázka letenek z 21. 09. 2018.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 10 000 Kč . Ušetříš přibližně 35 %.

Do kdy akce platí?

Platí do 23.9. nebo vyprodání nejlevnější míst.

Na jaké termíny jsou letenky?

1. - 19.4.

Jsou během letu přestupy?

Jeden přestup na letišti Kyjev Boryspil.

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně odbavené zavazadlo do 23 kg + standardní příruční.

Co podniknu v destinaci?

Indie

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

13 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele J0x
J0x

Kdyby to někoho zajímalo, tak s Ukrajinci se dá (od)letět z Prahy do Dillí od půlky ledna do půlky června za stále pěkných osm a půl tisíce Kč.

Odpovědět
před měs
Avatar uživatele p.klabouch
p.klabouch
 • Přidal se před 3 měs
 • Napsal 1 komentář
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2018-09-23T21:57:02+02:00)

Díky moc ERWINE ,letenky jsem koupil do Dillí na 2.4. - 19.4.2019 pro dvě osoby za 13.052 Kč.

Kdo letí na levnou poznávačku Indie přibližně v tomto terminu ? Ozvi se , vymyslíme něco společně .

Jsme Petr a Helča z Č.Budějovic

před 3 měs
Avatar uživatele J0x
J0x

Tak už vím, kdo mi to vykoupil před nosem. :-D Pro příště: počet osob se dá nastavit už při vyhledávání letu. ;-)

Přidat odpověď
před 3 měs

Ahoj pomozte mi někdo,mám koupit jednu letenku a zaplatit.Potom koupit druhou přítelkyni ? Co když na stejnej let již nebude. O ty letenky moc stojím. S UIA jsem již letěl a jsem spokojenej. Jak mám koupit obě najednou ? Díky moc . Petr

před 3 měs
rodik

V pravé části stačí kliknout na tlačítko MODIFY a nastavit počet osob, kolik potřebuješ.

Přidat odpověď
před 3 měs

Ahoj snažím se zarezervovat dvě letenky na termin 2. - 19.4. 2019. Potřebuji poradit ,nevím kde to mám označit pro dvě osoby.Nabízí mi to jen pro jednu osobu. Rezervuji letenky v korunách. Děkuji moc za pomoc.

Odpovědět
před 3 měs
Avatar uživatele J0x
J0x

Pro mě jsou Ukrajinci společnost, která má podporu lepší než šašci z BA.

před 3 měs
Lukáš Horák

V tom ti dávám za pravdu. Podpora UIA je skutečně na dobré úrovni, ve všem se snaží vyjít vstříc, i nad rámec. Je vidět, že si na tom hodně zakládají, u mě vždy vše vyřešeno k plné spokojenosti.

Přidat odpověď
před 3 měs

Kde jsou ty casy, kdy za podobnou cenu lidi jasali na errorem. Dneska nuda, sed, zadne komenty... Mit parťáka z rodiny, tak letim hned.

před 3 měs
Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak
 • Přidal se před 4 měs
 • Napsal 143 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2018-09-22T10:25:57+02:00)

Jsme uz zmlsani :D Je to v pytli

před 3 měs
David Eiselt

Nad touhle myšlenkou bych dokázal strávit pár hodin debatováním... Nebudeme si nic nalhávat, v 2015 byla Indie z Prahy za 5 tisíc skutečně mega hitem :D

před 3 měs

Dneska uz lidi i hodně řeší aerolinky. Ukrajinci jsou pro mnohé riziková společnost, není kde přehrát filmy, není průběžné občerstvení, lidi si raději připlatí stejnou částku za společnost s dekou a třema Johny Walkerama gratis během letu. Holt časy se mění.

před 3 měs
Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak

Zacalo cestovat mnohem vice lidi nez pred treba temi tremi lety, tohle se k tomu jenom pridava uz.

Přidat odpověď
před 3 měs
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 65%
Jedem!
ušetříš až 61%
Tam jsi vždycky chtěl!
ušetříš až 25%
To budou fotky!
ušetříš až 40%
A už tam budem?
4013 starších akcí
Zavřít boční panel
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

V současné době je letiště spojeno s centrem města pouze autobusovou dopravou. Pro cestu do centra vždy musíte využít kombinaci autobusu a metra.

Nejrychleji se do centra dostanete linkami 100 a 119:

 • 100: každých 15 až 30 minut jezdí ke stanici metra B (žlutá linka) Zličín, celková cesta do centra zabere asi 45 minut,
 • 119: každých 4 až 10 minut jezdí ke stanici metra A (zelená linka) Nádraží Veleslavín, celková cesta do centra zabere asi 35–40 minut,
 • alternativně využijete autobus číslo 191, který jezdí přes sídliště Na Dědině, Petřiny (metro A), Strahov na Anděl (metro B). Autobus jezdí každých 15 až 30 minut a celková doba jízdy na Anděl trvá 50 až 60 minut.

Všechny výše uvedené linky jezdí zhruba od 4:30 do 0:00 a platí stejný tarif (32 Kč) na 90 minut (pro všechny typy dopravy v Praze) nebo 110 Kč na 24 hodin. Jízdenku si kupte v automatu na zastávce nebo v prodejním stánku v příletových halách, u řidiče je vždy dražší. V automatech je nově možné platit i kreditní kartou. Během noci využijte noční linku 910.

Přímo na Hlavní nádraží pak jezdí speciální autobusová linka:

 • AE: od 5:30 do 21:00 jezdí každých 15 až 30 minut. Na lince neplatí tarif pražské MHD, ale tarif Českých drah a je tak možné si na e-shopu ČD koupit jízdenku přímo na letiště.

Aktuální informace o pražské hromadné dopravě naleznete na stránkách dpp.cz

Jízdenky přímo na letiště nabízí na svých dálkových linkách i RegioJet.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít boční panel
Indie Přílet na letiště Dillí Indira Gándhí

Do centra Dillí je nejrychlejší oranžová linka metra, stanice se nachází přímo mezi terminály 2 a 3. Oranžová linka "Airport Express" spojuje letiště s centrem Nového Dillí, hlavním nádražím a největší sídlištní zástavbou v Asii, Dwarka. 

terminálu 1 pak jezdí purpurová linka metra, která však spojuje jen jižní oblasti Dillí. Pro cestu do centra je nutné přestoupit buď na stanici "Hauz Khas" na žlutou linku nebo druhým směrem ve stanici "Janakupri West" na modrou linku.

Cesta do centra oranžovou linkou (od terminálů 2 a 3) trvá 20 minut, metro jezdí od 5:15 do 23:30 každých 10 až 15 minut. Jízdenka na oranžovou linku stojí 60 rupií, při cestě purpurovou trasou (k terminálu 1) zaplatíte jen 40 rupií, včetně přestupu. Lístky se prodávají u pokladny nebo v automatu na stanici a je možné platit pouze hotovostí.

Mezi terminálem 1 a terminály 2 a 3 jezdí kyvadlový autobus se zastávkou před vchodem do haly, který jezdí k nejbližší stanici metra "Delhi Aerocity", lístek stojí 30 rupií. 

Alternativní a nejlevnější cestu do centra (konečná na autobusovém terminálu Kashmere Gate) představuje autobusová expresní linka 4 s plošnou cenou 30 rupií. Jižní část města (Nehru Place) pak s letištěm spojuje autobus 534A, mapa kompletní dopravy níže.

Průvodce pro Indie
Průvodce pro letiště Dillí Indira Gándhí