Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Po ranní akci do Bangkoku společnost Ukraine International Airlines v průběhu odpoledne konečně vpustila do prodeje i promo tarify na dalších linkách. Za cenu kolem 6.500 Kč si zaletíte do magické a pestrobarevné Indie, která nabídne v každém ročním období svojí přívětivou tvář. Duben je měsícem, kdy se ještě dá cestovat prakticky po celé zemi, teploty sice vzrůstají, ale hlavní monzunová dusna přichází až v květnu. Kromě toho je duben vhodný už i pro výlety do Himálají. 

Jen výjimečně se stane, že společnost UIA nabídne rychlé přestupy v Kyjevě oběma směry, v případě Dillí však ano. Z Prahy vyberte jakýkoliv dostupný let, při zpáteční cestě vychází bez nocování v Kyjevě pouze lety v pátek.

Za obdobou cenu můžete letět i do kanadského Toronta (v lednu) nebo New Yorku (v únoru), tady vás však čekají nepříjemné celonoční přestupy v Kyjevě oběma směry, přičemž nestihnete pořádně navštívit ani město, tyto lety se tak spíš nevyplatí, maximálně pro cestovatele s odbaveným zavazadlem.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Karlův most v Praze
Praha PRG
Česká republika
DEL Dillí
Indie
Dillí
Zpáteční 15 hod letu (1 přestup)

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 10 000 Kč . Ušetříš přibližně 35 %.

Do kdy akce platí?

Platí do 23.9. nebo vyprodání nejlevnější míst.

Na jaké termíny jsou letenky?

1. - 19.4.

Jsou během letu přestupy?

Jeden přestup na letišti Kyjev Boryspil.

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně odbavené zavazadlo do 23 kg + standardní příruční.

Co podniknu v destinaci?

Indie

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

13 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele J0x
J0x

Kdyby to někoho zajímalo, tak s Ukrajinci se dá (od)letět z Prahy do Dillí od půlky ledna do půlky června za stále pěkných osm a půl tisíce Kč.

Odpovědět
před 4 lety
Avatar uživatele p.klabouch
p.klabouch
 • Přidal se před 4 lety
 • Napsal 1 komentář
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2018-09-23T21:57:02+02:00)

Díky moc ERWINE ,letenky jsem koupil do Dillí na 2.4. - 19.4.2019 pro dvě osoby za 13.052 Kč.

Kdo letí na levnou poznávačku Indie přibližně v tomto terminu ? Ozvi se , vymyslíme něco společně .

Jsme Petr a Helča z Č.Budějovic

před 4 lety
Avatar uživatele J0x
J0x

Tak už vím, kdo mi to vykoupil před nosem. :-D Pro příště: počet osob se dá nastavit už při vyhledávání letu. ;-)

Přidat odpověď
před 4 lety

Ahoj pomozte mi někdo,mám koupit jednu letenku a zaplatit.Potom koupit druhou přítelkyni ? Co když na stejnej let již nebude. O ty letenky moc stojím. S UIA jsem již letěl a jsem spokojenej. Jak mám koupit obě najednou ? Díky moc . Petr

před 4 lety
Avatar uživatele
rodik

V pravé části stačí kliknout na tlačítko MODIFY a nastavit počet osob, kolik potřebuješ.

Přidat odpověď
před 4 lety

Ahoj snažím se zarezervovat dvě letenky na termin 2. - 19.4. 2019. Potřebuji poradit ,nevím kde to mám označit pro dvě osoby.Nabízí mi to jen pro jednu osobu. Rezervuji letenky v korunách. Děkuji moc za pomoc.

Odpovědět
před 4 lety
Avatar uživatele J0x
J0x

Pro mě jsou Ukrajinci společnost, která má podporu lepší než šašci z BA.

před 4 lety
Avatar uživatele
Lukáš Horák

V tom ti dávám za pravdu. Podpora UIA je skutečně na dobré úrovni, ve všem se snaží vyjít vstříc, i nad rámec. Je vidět, že si na tom hodně zakládají, u mě vždy vše vyřešeno k plné spokojenosti.

Přidat odpověď
před 4 lety

Kde jsou ty casy, kdy za podobnou cenu lidi jasali na errorem. Dneska nuda, sed, zadne komenty... Mit parťáka z rodiny, tak letim hned.

před 4 lety
Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak
 • Přidal se před 4 lety
 • Napsal 752 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2018-09-22T10:25:57+02:00)

Jsme uz zmlsani :D Je to v pytli

před 4 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Nad touhle myšlenkou bych dokázal strávit pár hodin debatováním... Nebudeme si nic nalhávat, v 2015 byla Indie z Prahy za 5 tisíc skutečně mega hitem :D

před 4 lety

Dneska uz lidi i hodně řeší aerolinky. Ukrajinci jsou pro mnohé riziková společnost, není kde přehrát filmy, není průběžné občerstvení, lidi si raději připlatí stejnou částku za společnost s dekou a třema Johny Walkerama gratis během letu. Holt časy se mění.

před 4 lety
Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak

Zacalo cestovat mnohem vice lidi nez pred treba temi tremi lety, tohle se k tomu jenom pridava uz.

Přidat odpověď
před 4 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Západ slunce na Beau Vallon
ušetříš až 26%
Hurá za zážitky!
Kuala Lumpur
ušetříš až 30%
A už tam budem?
Ragusa
ušetříš až 60%
To bude jízda!
Gambie
ušetříš až 36%
Tam chceš!
5513 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Karlův most v Praze
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

V současné době je letiště spojeno s centrem města pouze autobusovou dopravou. Pro cestu do centra vždy musíte využít kombinaci autobusu a metra.

Doprava do centra a v noci

 • Linka 100: každých 15 až 30 minut jezdí ke stanici metra B (žlutá linka) Zličín, celková cesta do centra zabere asi 45 minut,
 • Linka 119: jednou za 3 až 10 minut jezdí ke stanici metra A (zelená linka) Nádraží Veleslavín, celková cesta do centra zabere asi 35–40 minut,
 • alternativně využijete autobus číslo 191, který jezdí přes sídliště Na Dědině, Petřiny (metro A), Strahov na Anděl (metro B). Autobus jezdí každých 15 až 30 minut a celková doba jízdy na Anděl trvá 50 až 60 minut.
 • V noci (0:00 až 4:30) jezdí na letiště autobusové linky 910 (2x za hodinu viz jízdní řád, z/do centra – Újezd, Karlovo nám., I. P. Pavlova) a 907 (1x za hodinu viz jízdní řád, I. P. Pavlova, Hlavní nádr., Náměstí republiky, Hradčanská)

Všechny výše uvedené linky jezdí zhruba od 4:30 do 0:00 a platí na nich stejné jízdenky za 40 Kč na 90 minut (pro všechny typy dopravy v Praze) nebo 120 Kč na 24 hodin. Jízdenku si kupte v automatu na zastávce nebo v prodejním stánku v příletových halách, u řidiče je vždy dražší. V automatech je nově možné platit i kreditní kartou. Lístek označíte ve žlutém označovači na zastávce nebo v autobusu, při cestě na letiště metrem musíte jízdenku označit vždy před vstupem do stanice metra. Pokud přestupujete, lístek už znovu neoznačujete.

Doprava z hlavního nádraží na Letiště Praha

Přímo na Hlavní nádraží pak jezdí speciální autobus:

 • Autobus AE: od 5:30 do 21:00 jezdí každých 15 až 30 minut. Na lince neplatí běžný tarif pražské MHD, ale pouze speciální jízdenka za 100 Kč, kterou můžete koupit u řidiče nebo v infostánku DPP v terminálu. Stanoviště autobusu na hlavním nádraží je na hlavní silnici (ulice Wilsonova) v prvním patře (sledujte značení s obrázkem autobusu). Při cestě z letiště linka AE staví pouze před terminálem 1.

Aktuální informace o pražské hromadné dopravě naleznete na stránkách dpp.cz

Jízdenky přímo na letiště nabízí na svých dálkových linkách i RegioJet.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít boční panel
Dillí
Indie Přílet na letiště Dillí Indira Gándhí

Do centra Dillí je nejrychlejší oranžová linka metra, stanice se nachází přímo mezi terminály 2 a 3. Oranžová linka "Airport Express" spojuje letiště s centrem Nového Dillí, hlavním nádražím a největší sídlištní zástavbou v Asii, Dwarka. 

terminálu 1 pak jezdí purpurová linka metra, která však spojuje jen jižní oblasti Dillí. Pro cestu do centra je nutné přestoupit buď na stanici "Hauz Khas" na žlutou linku nebo druhým směrem ve stanici "Janakupri West" na modrou linku.

Cesta do centra oranžovou linkou (od terminálů 2 a 3) trvá 20 minut, metro jezdí od 5:15 do 23:30 každých 10 až 15 minut. Jízdenka na oranžovou linku stojí 60 rupií (z letiště na stanici Aerocity jen 20 rupií), při cestě purpurovou trasou (k terminálu 1) zaplatíte jen 40 rupií, včetně přestupu. Lístky se prodávají u pokladny na stanici a je možné platit pouze hotovostí. Dostanete žeton, který při vstupu jen přiložíte k turniketu, při výstupu žeton do turniketu vhodíte a už tam zůstane.

Mezi terminálem 1 a stanici metra "Delhi Aerocity" jezdí kyvadlový autobus, a to od 6:00 do 23:00 každých 15 minut. Lístek stojí 30 rupií a koupíte ho u řidiče.

Uber do centra Dillí vyjde zhruba na 250 až 350 rupií, taxi jezdí cca o 50 rupií dráž.

Z letiště do města jezdí i levnější autobusové linky, pouze od terminálů 2 a 3. Ceny jízdenek se pohybují od 15 INR do 25 INR (u expresního autobusu číslo 4) a cesta do centra může zabrat od 40 do 90 minut dle dopravní situace. Cesta autobusem se vyplatí spíš pro nadšence, kteří chtějí zkusit nový dopravní prostředek, anebo pro ty, kteří mají hotel přímo na jejich trase. Časy odjezdů a trasy najdete v excelovém souboru na oficiální stránce magistrátu v Dillí.

Průvodce pro Indie
Průvodce pro letiště Dillí Indira Gándhí