Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Další zlevněné letenky za symbolickou cenu uvolňuje Ryanair do prodeje na své nové lince z Prahy do čtvrtého největšího italského města Turína.

Za zpáteční cenu 398 Kč jsou k dispozici 2 červencové termíny od úterý do neděle (12. - 17. a 19. - 24.), které ideálně využijete nejen pro návštěvu samotného Turína, ale dost času vám zbyde i na výlet do Alp, které se zvedají hned za městem.

Do Itálie a zpět se znovu cestuje zcela bez omezení.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Karlův most v Praze
Praha PRG
Česká republika
TRN Turín
Itálie
Turin
Zpáteční 1.5 hod letu (přímý let)

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 1 500 Kč . Ušetříš přibližně 73 %.

Na jaké termíny jsou letenky?

Červenec

Jsou během letu přestupy?

Přímé lety z Prahy do Turína

S kým poletím?

Ryanair

Jaké jsou limity pro zavazadla?

40x25x20 cm

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Alena Svobodová
Alena Svobodová

Tak já mám koupeno na září a překvapuje mě, že v hlavní sezóně nemají ještě obsazená letadla a doprodávají. Turín není italská turistická destinace typu Řím, Neapol, Benátky, samozřejmě, ale Piemonte a Aosta jsou zajímavé oblasti kulinářsky, geograficky i historicky. No, pokud budete mít taky zpoždění, tak aktuálně stojí lístek na autobus 7,5 eura, takže když se s někým svezete v tom taxi, tak to taky není tragédie.

před měs
Avatar uživatele Dan _S
Dan _S

Vzhledem k těm cenám jsem čekal prázdnější letadlo, ale včera bylo plno. Jinak Piemonte Card super, doporučuji koupit.

Avatar uživatele Dan _S
Dan _S

Vzhledem k současné situaci je dost dobře možné, že nebude možné stihnout poslední spoj do města s MHD. To se nám přihodilo včera (zpoždění 2 hodiny). V takovém případě jedině taxi, cena do centra Turína je pevná - 36 eur. Taxi stojí před terminálem dostatek. Platba kartou možná. Uber zde sice oficiálně je, ale "nejsou dostupné žádné vozy".

před měs
Avatar uživatele jang _1
jang _1

Stejná situace (do Prahy taky zpozdění cca hodinu) ale pro 2-3 osoby není špatný. Autobus navíc jede asi hodinu oproti 15 minutám.

Turín rozhodně dobrý na pár dní, ubytovaní není problém ani teď. Do Janová se dá taky jet v pohodě vlakem (12 EUR).

Avatar uživatele

Další akční letenky

Edinburgh
ušetříš až 75%
Honem, dokud jsou místa!
Jeruzalem
ušetříš až 59%
Hurá za zážitky!
Canal Grande most
ušetříš až 66%
To bude jízda!
Sicílie
ušetříš až 59%
Tam jsi ještě nebyl!
5553 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Karlův most v Praze
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

V současné době je letiště spojeno s centrem města pouze autobusovou dopravou. Pro cestu do centra vždy musíte využít kombinaci autobusu a metra.

Doprava do centra a v noci

  • Linka 100: každých 15 až 30 minut jezdí ke stanici metra B (žlutá linka) Zličín, celková cesta do centra zabere asi 45 minut,
  • Linka 119: jednou za 3 až 10 minut jezdí ke stanici metra A (zelená linka) Nádraží Veleslavín, celková cesta do centra zabere asi 35–40 minut,
  • alternativně využijete autobus číslo 191, který jezdí přes sídliště Na Dědině, Petřiny (metro A), Strahov na Anděl (metro B). Autobus jezdí každých 15 až 30 minut a celková doba jízdy na Anděl trvá 50 až 60 minut.
  • V noci (0:00 až 4:30) jezdí na letiště autobusové linky 910 (2x za hodinu viz jízdní řád, z/do centra – Újezd, Karlovo nám., I. P. Pavlova) a 907 (1x za hodinu viz jízdní řád, I. P. Pavlova, Hlavní nádr., Náměstí republiky, Hradčanská)

Všechny výše uvedené linky jezdí zhruba od 4:30 do 0:00 a platí na nich stejné jízdenky za 40 Kč na 90 minut (pro všechny typy dopravy v Praze) nebo 120 Kč na 24 hodin. Jízdenku si kupte v automatu na zastávce nebo v prodejním stánku v příletových halách, u řidiče je vždy dražší. V automatech je nově možné platit i kreditní kartou. Lístek označíte ve žlutém označovači na zastávce nebo v autobusu, při cestě na letiště metrem musíte jízdenku označit vždy před vstupem do stanice metra. Pokud přestupujete, lístek už znovu neoznačujete.

Doprava z hlavního nádraží na Letiště Praha

Přímo na Hlavní nádraží pak jezdí speciální autobus:

  • Autobus AE: od 5:30 do 21:00 jezdí každých 15 až 30 minut. Na lince neplatí běžný tarif pražské MHD, ale pouze speciální jízdenka za 100 Kč, kterou můžete koupit u řidiče nebo v infostánku DPP v terminálu. Stanoviště autobusu na hlavním nádraží je na hlavní silnici (ulice Wilsonova) v prvním patře (sledujte značení s obrázkem autobusu). Při cestě z letiště linka AE staví pouze před terminálem 1.

Aktuální informace o pražské hromadné dopravě naleznete na stránkách dpp.cz

Jízdenky přímo na letiště nabízí na svých dálkových linkách i RegioJet.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít boční panel
Turin
Itálie Přílet na letiště Turín Caselle

Nejpohodlněji se do centra dostanete speciálním letištním autobusem společnosti Sadem. Autobusy jezdí co půl hodiny od 4:45 do 0:30. V centru Turína zastaví u obou nejvýznamnějších nádraží: Porta Nuova a Porta Susa. Jízdenku koupíte v automatu v příletové haly nebo u řidiče za 6,50 €. Cesta trvá asi 40 až 50 minut. Kompletní informace.

Rychlejší a levnější způsob přepravy je vlak. Nádraží najdete za parkovacím domem, vede k němu přehledně označená cesta. Vlaky však v Turíně nekončí přímo v centru, nýbrž na nádraží Torino Dora. Jízdenku zakoupíte v automatu na nádraží za 3 €, vlaky jezdí jednou za 30 minut (pozor, o víkendu jen jednou za dvě hodiny) od 5:40 do 23:00 a cesta na nádraží Dora trvá 19 minut. Informace o MHD v Turíně najdete na gtt.to.it.

 

Průvodce pro Itálie
Průvodce pro letiště Turín Caselle