Jak akci využít?

Na nové lince Ryanairu z Prahy do chorvatského Zadaru už jsme se setkali s levnými letenkami během jara vhodnými k podnikání treků nebo výletů po historických městech. Nyní se začínají objevovat i příznivé ceny na letní prázdniny, které všichni tak očekáváme. Na jediný týdenní termín od 10 do 17. července jsou nyní k mání zpáteční letenky za 1.627 Kč. Je pravděpodobné, že během prázdnin se bude jednat o cenové dno, letenky se spíš budou držet v rozmezí 2 až 4 tisíc korun.

Zadar je strategickým místem pro start pobytu v Chorvatsku. Snadno z něj dojedete na ostrovy Ugljan, Dugi Otok, Pag nebo Pašman, pevninská letoviska Biograd na Moru, Pakoštane nebo Sukošan jsou autobusem pár desítek minut jízdy.

Březnová rezervace letenek na prázdniny má jednu nespornou výhodu. Na výběr totiž máte stále ještě velký počet ubytování za slušné ceny kolem 1.100 Kč za dvoulůžkový apartmán na noc.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Praha
Česká republika
Zadar
Chorvatsko

od 1 627 Kč

Vyhledej letenky
Zpáteční přímý let 1.5 hod letu Rezervace na ryanair.com

  Ukázka letenek z 15. 03. 2019.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 2 500 Kč . Ušetříš přibližně 35 %.

Do kdy akce platí?

Platí do vyprodání nejlevnějších míst.

Na jaké termíny jsou letenky?

10. - 17. července

Jsou během letu přestupy?

Přímý let z Prahy na letiště Zadar

S kým poletím?

Ryanair

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně malé příruční zavazadlo velikosti 40 x 25 x 20 cm. Klasický větší příručák + menší zavazadlo za 6 € jedním směrem.

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Ahoj. Myslite, ze cena letenky na 22.6 s navratem 29.6 jeste klesne nebo nema cenu cekat a koupit. Diky

Odpovědět
před 4 měs

mě to ukazovalo hodně volných míst :)

Odpovědět
před 4 měs

Kolik letenek je volných v tomto terminu?

před 4 měs
Kryštof Hájek

Aktuálně už jen 5...

Přidat odpověď
před 4 měs
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 28%
Tam chceš!
ušetříš až 30%
Hurá za zážitky!
To bude jízda!
ušetříš až 50%
Hurá za zážitky!
4380 starších akcí
Zavřít boční panel
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

V současné době je letiště spojeno s centrem města pouze autobusovou dopravou. Pro cestu do centra vždy musíte využít kombinaci autobusu a metra.

Nejrychleji se do centra dostanete linkami 100 a 119:

  • 100: každých 15 až 30 minut jezdí ke stanici metra B (žlutá linka) Zličín, celková cesta do centra zabere asi 45 minut,
  • 119: jednou za 3 až 10 minut jezdí ke stanici metra A (zelená linka) Nádraží Veleslavín, celková cesta do centra zabere asi 35–40 minut,
  • alternativně využijete autobus číslo 191, který jezdí přes sídliště Na Dědině, Petřiny (metro A), Strahov na Anděl (metro B). Autobus jezdí každých 15 až 30 minut a celková doba jízdy na Anděl trvá 50 až 60 minut.
  • V noci (0:00 až 4:30) jezdí na letiště autobusové linky 910 (2x za hodinu viz jízdní řád, z/do centra – Újezd, Karlovo nám., I. P. Pavlova) a 907 (1x za hodinu viz jízdní řád, I. P. Pavlova, Hlavní nádr., Náměstí republiky, Hradčanská)

Všechny výše uvedené linky jezdí zhruba od 4:30 do 0:00 a platí stejný tarif (32 Kč) na 90 minut (pro všechny typy dopravy v Praze) nebo 110 Kč na 24 hodin. Jízdenku si kupte v automatu na zastávce nebo v prodejním stánku v příletových halách, u řidiče je vždy dražší. V automatech je nově možné platit i kreditní kartou.

Přímo na Hlavní nádraží pak jezdí speciální autobusová linka:

  • AE: od 5:30 do 21:00 jezdí každých 15 až 30 minut. Na lince neplatí tarif pražské MHD, ale tarif Českých drah a je tak možné si na e-shopu ČD koupit jízdenku přímo na letiště.

Aktuální informace o pražské hromadné dopravě naleznete na stránkách dpp.cz

Jízdenky přímo na letiště nabízí na svých dálkových linkách i RegioJet.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít boční panel
Chorvatsko Přílet na letiště Zadar

V letní sezoně (od 1.5. do 30.9.) funguje speciální letištní autobusová linka spojující letiště s autobusovým nádražím ve starém městě. Autobusy jezdí podle letového řádu zhruba jednou za dvě hodiny (kompletní jízdní řád). Jízdenka se platí u řidiče a stojí 25 kun.

K letům Croatia Airlines do Záhřebu a Puly pak jezdí ještě speciálně vypravovaný autobus. Ve směru z letiště jede vždy po příletu letadla, ve směru na letiště odjíždí v 5:30 a 21:00.

Průvodce pro Chorvatsko
Průvodce pro letiště Zadar