Kombinace pro cestovatele: Dubaj, Manila a Nový Zéland / Austrálie. Letenky od 16 591 Kč

  • ...
  • Akční letenky
  • Kombinace pro cestovatele: Dubaj, Manila a Nový Zéland / Austrálie. Letenky od 16 591 Kč

Jak akci využít?

Není času nazbyt? Co si v rámci výpravy k protinožcům udělat přestávku v dalších dvou neméně zajímavých metropolí? Philippine airlines během jubilejních oslav nabízejí akční letenky na trase z Dubaje směrem na Nový Zéland i do Austrálie. Během cesty tak může obdivovat vyšperkované a honosné stavby arabských šejků v Dubaji a díky celodenní pauze v Manile i místní chudinské slumy v této téměř 20 milionové metropoli, která i přesto všechno má své kouzlo.

V nabídce jsou jak letenky v ekonomické třídě za 10 tisíc, tak i v byznys třídě za 22 tisíc. Běžná cena letenky do Austrálie a na Nový Zéland se z Prahy pohybuje mezi 25–30 tisíci.

Vybírat můžete mimo Aucklandu i destinace Melbourne, Sydney, Cairns a Darwin.

Upozornění: při skládání cesty věnujte pozornost konkrétním datům letů. Např. v tomto případě je odlet z Prahy 5.11., tří hodinový přestup proběhne ale 6.11. a při cestě zpět je odlet 21. a díky časovým posunům přílet do Dubaje až 23.11. ráno.

Přípoj do Dubaje nekupujte nyní. Nechte to klidně 2–3 měsíce před odletem a vyčkejte na akci. Typicky vás o akčních letenkách do Dubaje informujeme v cenové relaci 4–5 tisíce za zpáteční letenku.

V Dubaji, pokud zvolíte společnost UIA, budete přestupovat v rámci stejného Terminálu 1. Na přestup vám tak bohatě stačí dle letových časů 3 hodiny na přestup při cestě tam. Na cestu zpět si výlet prodloužíte o minimálně jednu noc v Emirátech.

Při zpáteční cestě vás také čeká celodenní přestup v Manile. Využít ho můžete k návštěvě centra, ideálně v kombinaci s krátkým přespáním v některém z cenově dostupných hotelů, neboť je přílet v lokální čas 3:20 ráno. Cestující v byznys třídě využijí k odpočinku i byznys salónek na Terminálu 2. Prodloužit přestup na více jak 24 hodin nelze.

Byznys třída u společnosti Philippine Airlines je standardní prémiový produkt, kdy na cestě mezi Manilou a Austrálií / Novým Zélandem (4–6 hodin letu) poletíte letadlem A320, na cestě do Dubaje pak využijete plného servisu v podobě polohovatelných sedadel ve wide–body letounu A330–200. Standardní verze sedadel dohání aerolinie velmi kvalitní gastronomií. Aktuální recenze z letu je dostupná např. zde (jedná se o akci z Bali do Londýna za 10 tisíc, o které jsme vás taktéž informovali). Míle ve výši 125% připíšete pouze k Etihadu.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Praha
Česká republika
Dubaj
Spojené arabské emiráty

od 6 519 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční 1 přestup 7 hod letu Rezervace na letenky-prodejci.letuska.cz
Dubaj
Spojené arabské emiráty
Auckland
Nový Zéland

od 10 072 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční 1 přestup 30 hod letu Rezervace na letenky.cestujlevne.com

  Ukázka letenek z 20. 03. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 27 000 Kč. Ušetříš přibližně 39 %.

Do kdy akce platí?

Ceny jsou platné do aktualizace tarifu z Dubaje.

Na jaké termíny jsou letenky?

Cesty zahrnují odlety od 1.6. do 30.11.2017 a maximálním pobytem 1 měsíc.

Jsou během letu přestupy?

Přestupy vás čekají na letištích Dubaj a Manila Ninoy Aquino .

S kým poletím?

Hlavní lety z Dubaje do Oceánie operuje filipínský národní dopravce Philippine Airlines .

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně jsou zahrnuta dvě zavazadla, každé o 23 kg (u Philippine Airlines). Zavazadlo v rámci přípoje je pak závislé na zvolené aerolince, u UIA je to 23 kg.

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele petrklic
petrklic

Jako Dave, nabizet/prodavat C, kdyz poletis Y, nevim nevim, nejdriv bych si to overil.. PR659 lita jako dobytcak - https://www.seatguru.com/airlines/Philippine_Airlines/Philippine_Airlines_Airbus_A330-300_V2.php / https://flightaware.com/live/flight/PAL659, asi bych ti pak podekoval :-)

Odpovědět
před rokem
Avatar uživatele sadam1989
sadam1989

Ahoj, koukám na to, cena dobrá, ale ať klikám, jak klikám, tak podobnou akci na jednosměrnou nenaklikám.. Chápu, že se akční cena vztahuje pouze na zpáteční letenky do dubaje.. Ale pro jistotu se zeptám, jestli mi náhodou něco neuniká.. Díky :)

Odpovědět
před rokem
Avatar uživatele Nismooo
Nismooo

Na NZ to trvá určite viac, než 6 hodín z Manily ;)

před rokem
Avatar uživatele e.p.a.s
e.p.a.s

Přesně tak, taky mě to trklo hned. To trvá možná tak do toho technického mezipřistání... To ukazuje takhle právě blbě ten vyhledávač už semm si toho všimnul vícekrát.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 38%
Všude dobře, co doma!
ušetříš až 36%
Honem, dokud jsou místa!
3813 starších akcí