Léto na řeckém ostrově Mykonos nebo Tinos. Letenky od 1350 Kč

Řecko
Zpáteční
Před 4 dny

Jak akci využít?

Lákavé ceny nabízí aerolinka Volotea na letech z Mnichova na ostrov Mykonos ležící v řeckém souostroví Kyklady. Dostupných je několik míst v průběhu června a července při ceně 50 € za zpáteční let. Dovolím si upozornit, že podobné ceny v nejvyšší sezóně jsou skutečně výjimkou a nevyplatí se s případným nákupem otálet, zájem bude veliký.

Čtěte: před koupí letenek si zjistěte ceny ubytování – hotely se snadno přehoupnou přes 3.000 Kč za noc a nepomůže ani Airbnb. Doporučuji proto zvolit Mykonos jen jako přestupní bod a ihned přeplout lodí za 8 € na ostrov Tinos, kde je nabídka o 70% levnější!

Jak se dopravit do Mnichova na letiště zjistíte v průvodci (klikněte na letiště u letenky) a nezapomeňte také objevit naše cestovatelské tipy pro Řecko.

Jak moc je tato akce výhodná?

  • Běžná cena je 6 500 Kč . Ušetříš přibližně 79 %.
  • Podobná akce se objeví 2× do roka.
  • Místa zmizí cca během pár hodin.

Akční letenky

Běžná cena: 6500 Kč
  • Mnichov - Mykonos
Odkud Mnichov Mnichov
Kam Mykonos Mykonos

Cena od 1350 Kč

Vyhledej letenky od 1350 Kč

volotea.com

Ukázka letenek z 20. 04. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Platnost

Nejlevnější letenky vydrží v systému nanejvýš několik hodin.

Termíny

Dostupné lety za 50 € jsou v průběhu června a července 2017.

Dopravce

Přečtěte si také praktické rady a tipy k letecké společnosti Volotea.

Zavazadla

V ceně jsou 2 kusy příručních zavazadel – první s max rozměry 55 x 40 x 20 cm a druhé 35 x 20 x 20 cm.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

https://www.cestujlevne.com/akcni-letenky/leto-na-reckem-ostrove-mykonos-nebo-tinos

Avatar uživatele Milan Štěcha

Já našel dovolenou za 1090 na týden all inclusive ale lze to koupit jen přes jejich stránky http://www.pantour.cz/hersonissos-blue-hotel-9797/6302760?vyhledavani=1689362

Avatar uživatele

Nekdo ke komu by bylo mozne se pridat do auta na/z letiste (Praha, Plzen) v terminu 23.6 - 30.6....? Kdyztak madlenkab@seznam.cz...dekuji;) Jo a jen pro jistotu - kdyz sem si zaplatila zafixovani ceny na 48 hod - nemusi pak byt ta letenka na jmeno toho, koho jsem tam napsala, ze ne...?

Avatar uživatele

Několikrát jsem naklikal letenku, prošel to celé a na konci při rezervaci mi to řeklo, že mám smůlu a je pozdě :-) Po návratu to nabídne letenku 3x tak drahou. Počkám deset minut a hle, levné letenky jsou k dispozici a celé se to opakuje...

Je zvláštní, že tě to pustí v dané ceně až k platbě. Občas visí neplatné ceny v systému, ale do druhého kroku se opraví.

Avatar uživatele

Tak nakonec jsme dokázali vydolovat jednu zpáteční letenku za 48 éček a jednu za asi 78. Takže spokojenost, ale musel jsem to dělat každou zvlášť.

Mně se podařilo získat cenu za zpáteční letenku 1350Kč, ale musel jsem využít fixaci ceny za 12eur. Bez toho se mi vždy stalo to, co popisuje Filip. Nechalo mě to dojít až k platbě a tam zahlásilo, že mám smůlu. Ale tak za 12EUR navíc to stálo a můžeme s rodinou na dovolenou :)

Dobrý fígl, budu si pamatovat.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Zavřít
Ikona pinu
Řecko Přílet na letiště Mykonos  

Země bohů, oliv, slunce a nádherných ostrovů

Řecko (řecky Ελλάδα [eˈlaða] nebo Ελλάς [eˈlas]) se nachází na jihovýchodním cípu Evropy, a to jak na pevninské části (Balkánský poloostrov), tak i na četných ostrovech. Sousedí s Tureckem, Albánií, Makedonií a Bulharskem a omýváno je Egejským, Středozemním a Jónským mořem.

Bohatá historie, průzračně čisté moře, olivové háje, vynikající kuchyně, dlouhé písečné pláže a stovky ostrovů s nezaměnitelným kouzlem, to vše jsou důvody, které řadí Řecko k jedné z nejoblíbenějších turistických destinací Evropy a díky nimž je pro mnoho lidí srdcovou záležitostí.

Průvodce pro Řecko
Průvodce pro letiště Mykonos