Lety pod zasněžený Kavkaz z Katovic do Gruzie. Letenky od 650 Kč

Jak akci využít?

Zatímco na lince z Prahy do gruzínského Kutaisi si Wizz Air drží ceny letenek stále nad 2 tisíci Kč, obyvatele východní části republiky už potěší mnohem více. Během prosince nabídne zpáteční letenky z letiště v Katovicích do Kutaisi v rozmezí od 108 do 128 zlotých, tedy cca 650 až 770 Kč. A to už je cena, která nutí cestovat i v mimosezónním období.

Prosincové počasí bude v Gruzii podobné nebo jen o málo teplejší než u nás, což ale rozhodně nezabrání v prozkoumání většiny zajímavostí, které tato země nabídne (dozvíte se v našem průvodci Gruzií). Nadšeni lyžaři můžou vyrazit i do střediska Gudarui se vším zázemím včetně půjčoven.

Příklady termínů:

  • 1. - 4.12.: 710 Kč
  • 8. - 15.12.: 650 Kč
  • 15. - 18.12.: 650 Kč
  • 22. - 25.12.: 770 Kč
  • ... a další kombinace

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Katovice
Polsko
Kutaisi
Gruzie
Zpáteční přímý let 3 hod letu Rezervace na wizzair.com

  Ukázka letenek z 22. 08. 2018.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 1 500 Kč . Ušetříš přibližně 57 %.

Do kdy akce platí?

Platí do vyprodání nejlevnějších míst.

Na jaké termíny jsou letenky?

Prosinec 2018

Jsou během letu přestupy?

Přímé lety z Katovic na letiště Kutaisi.

S kým poletím?

Wizz Air

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně je příruční zavazadlo o rozměrech 55 x 40 x 23 cm a váze 10 kg.

Co podniknu v destinaci?

Gruzie

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

4017 starších akcí
Zavřít boční panel
Polsko Přílet na letiště Katovice

Z letiště do centra Katovic na zastávku u vlakového nádraží Katowice Dworzec Gółwny PKP jezdí autobusová linka Airport Bus. Doba jízdy činí 50 minut a autobusy odjíždí zhruba v hodinovém intervalu. Jízdní řád najdete na webu katovického dopravního podniku. Jednosměrná jízdenka vyjde na 27 zlotých. Při cestě z letiště využijte karty FlySilesia (vyzvedněte si ji na informacích) a získejte slevu 5 zlotých na jízdné.

Levnější cestu do centra k hlavnímu nádraží (zastávka v ulici Andrzeja) představuje soukromý dopravce Matuszek. Jednosměrná jízdenka vyjde na 20 zlotých, lístek lze koupit online na webu společnosti, kde najdete také přesný jízdní řád. Ten se obecně řídí přílety a odlety nízkonákladových společností. 

Podobné spojení nabídne i společnost Express transfers, cena jízdenky je stanovena na 5 €. Rezervace a jízdní řády na webu společnosti

Nejlevněji se na letiště dostaneme kombinací tramvaje a autobusu. Uvedená varianta cesty však trvá téměř 2 hodiny při ceně 9,60 zlotých. V automatu si kupte dvě jízdenky za 4,80 zl, každá je platná jednu hodinu. U nádraží v Katovicích naskočte na tramvaj číslo 7, dojeďte až do města Bytom, kde u nádraží přestoupíte na autobus číslo 85 (jede zhruba jednou za hodinu). Jízdní řády zjistíte na adrese rozklady.kzkgop.pl.

Průvodce pro Polsko
Průvodce pro letiště Katovice

Zavřít boční panel
Gruzie Přílet na letiště Kutaisi

Z letiště do Kutaisi na autobusové nádraží jezdí maršrutky za 2 až 5 lari. Je nutné dojít k silnici a mávnout na projíždějící maršrutku (směr doprava), řidiči ochotně zastaví. Platí se až u výstupu.

Do Tbilisi či dalších míst v Gruzii se dopravíte právě s přesednutím na další maršrutku v Kutaisi, případně využijte přímé spoje nabízené z letiště za 20 lari do Tbilisi.

Průvodce pro Gruzie
Průvodce pro letiště Kutaisi