Kalábrie hory

Na kalábrijský venkov během jara z Norimberka. Letenky od 920 Kč

2 komentáře
2019-01-15T14:04:14+01:00

O akci

Pokud máte rádi klid, krásnou přírodu protkanou desítkami malých vesniček, moře a typicky jižanskou italskou pohodu, do hledáčku by se vám měla dostat nová linka Ryanairu z Norimberka na letiště Crotone v Kalábrii. V samotném Crotone si prohlédněte historické centrum s antickými archeologickými nalezišti a pak si jen stačí vybrat směr a zamířit do hornatých krajin pitoreskních městeček, jezer a především krásných výhledů.

Na místě se pak nabízí půjčení auta, přímo na letišti funguje autopůjčovna Avis s cenou kolem 90 € na tři dny. Alternativou jsou pak autobusové linky (pozor na značně omezené spojení v neděli), případně vlaky (do Catanzara a podél pobřeží).

Během dubna jsou k mání zpáteční letenky za 36 €, tedy cca 920 Kč. Vzhledem k dopolednímu odletu z Norimberku se na letiště musíte vydat buď autem, anebo úplně nejlépe autobusem den předem a výlet spojit i s návštěvou druhého největšího bavorského města. Nejlevnější jízdenky z Prahy nabídnou Eurolines za 290 Kč jedním směrem. 

NUE/Norimberk
CRV/Crotone
Zpáteční letenky
2 hodin letu (přímý let)
  • Ušetříš až 54 % oproti obvyklé ceně 2 000 Kč
  • Hledej v období Nejlevněji v dubnu
  • Čeká tě přestup na letišti Přímé lety z Norimberk na letiště Crotone.
  • Poletíš s aeroliniemi Ryanair
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně malé příruční zavazadlo velikosti 40 x 25 x 20 cm. Klasický větší příručák + menší zavazadlo celkem 14 € dohromady.

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Norimberk, letiště Crotone.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2019-01-15T13:27:59+01:00

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce